Перейти до змісту

Хто за те щоб працювати з 2035 року до 68 років?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Прозвучала інформація в парламенті України, що Партія регіонів вже намірюється з 2025 року підняти пенсійний вік до 64 років, а з 2035 року до 68 років.

Я особисто категорично проти таких ініціатив.

НАВІТЬ дитина знає, що більше отримає цукерок, або довго зможе гратися, якщо зїсть більше ложок каши. Тобто: зробити нормальний обіг коштів (нехай кошти це кров) по населенню (населення це клітини організму Україна) і тоді відповідно всі люди будуть підтримувати організм (державу) більшими прибутками і наповнять пенсійну реформу, і тоді мозок (Віктор Янукович) також з того виграє. А тут виходить, що кажуть: Клітини (люди) ще працюйте, тобто зсихайтесь, нащо вам кров, бо селезінка (Королевська) обіцяла, що зарплата буде 1000 у.о., але вона десь вимкнулась, і нам тепер нема як наповнювати пенсійний фонд, треба з вас витягувати соки. От вам і більший пенсійний вік. Брєд, а не керівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вони заганяються і навіть маніпулюють в розмові типу вони праві, а в чому вони праві? вони не кажуть відкрито. Тупо гра слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За це олігархи, підприємці, політики, а також ті, в кого робота пов'язана з протиранням штанів.

Є ще одна версія - за це світова еліта, що має змову, яка полягає у зменшенні кількості населення землі на 80%. Якщо на планеті залишиться 2 мільярди, то на пенсію взагалі не пускатимуть.

http://www.inopressa.ru/article/18apr2013/lavanguardia/pla.html

Епископ утверждает: существует международный заговор с целью сокращения населения Земли

Хуан Антонио Рейг Пла, епископ Алькалы-де-Энарес, обвиняет университеты, политические партии, профсоюзы, а также ООН, ЮНЕСКО и некоторые НКО в финансировании проектов, направленных на сокращение народонаселения, сообщает La Vanguardia в статье, подготовленной по материалам агентства Europa Press. Таким образом священнослужитель включился в дебаты об испанском законе об абортах.

"Это грандиозный проект всего этого международного комплекса - уменьшить число едоков, чтобы за столом не прибавлялось народу", - сказал Рейг Пла в интервью, сославшись на слова Папы Иоанна Павла II в энциклике Evangelium Vitae от 1995 года.

По словам епископа, коренная причина - парадигма, порожденная "сексуальной революцией" и имеющая продолжение в ходе "антропологической революции, желающей изменить природу человека". В Испании он насчитал 17 законов и указов "против жизни, брака и семьи".

136637608751713e97942a3.jpg

і тут

http://antihollywood.livejournal.com/93434.html

Я скорее за то, чтобы некера не отчислять в пенсионный фонд....

А хіба за кордоном не так? Відкривається рахунок, в банку, на який робляться внески. А на пенсії, або у будь-який інший момент можна скористатися коштами з цього рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... Януковичич - мозок, не вдале порівняння)) Я би сказав що це частинка головного мозку, яка відповідає за хапальний рефлекс...

А якщо по ділу, то до 2035 року медична наука зробить прорив в плані вирощування органів і заміна серця чи наприклад печінки на нову, таку ж як вашу не буде проблематичним. Також будуть широко розповсюджена практика вживлення іплантів, що розширюють можливості і функції живих організмів, і протезування з використанням біомеханічних технологій теж буде доступним.

Люди будуть жити набагато довше, бо будуть апгрейдити власні організми. Тому вихід на пенсію в такому віці не буде чимось надзвичайним...

Люблю фантастику))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прозвучала інформація в парламенті України, що Партія регіонів вже намірюється з 2025 року підняти пенсійний вік до 64 років, а з 2035 року до 68 років.
це називається оптимізація витрат.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє розуміння того що вони роблять:

пенсійний вік збільшать, а тривалість життя зменшується. вийде що ми всі будем пахати поки не здохнем в буквальному сенсі. ПФ в даному випадку економить величезні бабки, а економіка країни (читай янукович і ко) матимуть мільярди від обороту наших коштів, податків, пдв і т п. це в теорії.

а на практиці є неврахований мінус в цій схемі — роботи з кожним роком стає все менше і менше через всюдисущу автоматизацію та механізацію. буде подвійне, потрійне зростання безробіття в населення. як наслідок занепад економіки. тобто зворотній ефект. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середня тривалість життя в Україні становить 70,4 роки: для чоловіків – це 65,2, для жінок – 75,5.

Це до пенсії 50% посто не доживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середня тривалість життя в Україні становить 70,4 роки: для чоловіків – це 65,2, для жінок – 75,5.

Це до пенсії 50% посто не доживе.

так на це і розраховується. менше доживе - менше отримає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, якщо це так, то у світового керівництва мізків як в голубів. Варто лише поглянути на небо! Скільки там галактик, зірок і планет... Людство повинно розвиватися і зростати, це природньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прозвучала інформація в парламенті України, що Партія регіонів вже намірюється з 2025 року підняти пенсійний вік до 64 років, а з 2035 року до 68 років.

Я особисто категорично проти таких ініціатив.

Ви спочатку доживіть, :0155: а потім будете проти! А взагалі до того часу вийде Юля все покращення нафіг зруйнує и заживемо в любові та радості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

взагалі-то працювати більше це добре, весь цивілізваний світ рухається в цьому напрямку, але нажаль поки нашу країну відести до цивізілованих важко, тому і висновки відповідні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди є роботодавець і працівник. Як в кривій попиту і пропозиції, оплата праці і тривалість будуть виходити з реалій ринку і жоден чиновник на це не зможе вплинути. Більше того, не потрібно щоб він на це впливав, бо вплив чиновника - це корупція, за яку розрахується роботодавець з грошей працівника. Ці всі норми, якщо я не помиляюсь, беруться з давнини, коли робітники були закріплені за певним підприємством і не мали права переміщатись по різних територіях - це за ранніх совітів.

Як бачимо жостке регулювання ринку праці призводить до тотального безробіття на рідній території роботодавця. Він починає шукати інші ринки праці, меньш зарегульовані. Так все і пішло в Китай, де держава по мінімуму вказувала що і кому робити.

В наших умовах жостке регулювання ринку праці - це миттєвий колапс і економіка давайдосвіданія.

п.с. я не роботодавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от що вони і вчаться, це маніпулювати! бездарі.

пропоную, і хотілось, щоб вони це почули і зрозуміли врешті решт, що життя складається з різних сфер і тільки реалізація ініціативи людини, навіть якщо вони в корні не розуміють того погляду, може змінювати життя на краще. як і їхнього так і людини, яка прагне свого. В Англії є мудра фраза: "Роби що завгодно, але не заважай іншим".

вони ж в свою чергу всіх рівняють під свої якісь дибільні стандарти, факт що в Європі рівень ергономічності життя кращий, все робиться (відносини, техніка, одяг і тд і тп) для людини і вік там життя вищий, а наші недалекі неуки як та мала дитина хоче гратися і бути щасливою і боїться поділитись з іншими, коли вже вони подорослішають врешті решт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз стільки різних можливостей для розвитку економіки, а вони вибрали консервативний варіант, бо їм так вигідніше для своїх олігархічних ідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Досить надіятись на державну пенсію. Відкладайте собі самі по скільки хочете і виходьте на пенсію коли захочете, крім того ви точно знатимете, що це ваші гроші і вони нікуди не пропадуть. Мені зараз 21 я відкладаю по 100 грн на місяць. Самі порахуйте скільки я матиму приміром в 65 років і плюс на ці гроші ще відсотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Досить надіятись на державну пенсію. Відкладайте собі самі по скільки хочете і виходьте на пенсію коли захочете, крім того ви точно знатимете, що це ваші гроші і вони нікуди не пропадуть. Мені зараз 21 я відкладаю по 100 грн на місяць. Самі порахуйте скільки я матиму приміром в 65 років і плюс на ці гроші ще відсотки

Тобто це якийсь банківський варіант? А що якщо вкладати гроші в те, що подобається, в якусь справу. Друзів набувати на ті кошти, як варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що якщо вкладати гроші в те, що подобається, в якусь справу

Це теж варіант. Але це якщо є бажання і можливості тим займатись.

Тобто це якийсь банківський варіант?

Не зовсім банківський. Страховий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто це якийсь банківський варіант? А що якщо вкладати гроші в те, що подобається, в якусь справу. Друзів набувати на ті кошти, як варіант?

якщо їх носити в банк, на якийсь накопичувальний вклад, це мінімально збереже їх від інфляції. Інвестиції - цікавіше, правда і ризики вищі (маються на увазі реально працюючі схеми, що дають речі\послуги).

Друзів купити то як?:)

Не зовсім банківський. Страховий.

це щось типу MetLife Alico?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзів купити то як? :)

А я не писав купити, це ти так пишеш, я писав "набути" - це велика різниця, якщо не відчуваєш, значить поки не дано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це щось типу MetLife Alico?

Щось типу того. В мене накопичувальна програма від Уніки на 34 роки 1200 в рік вклад

Інвестиції - цікавіше, правда і ризики вищі (маються на увазі реально працюючі схеми, що дають речі\послуги).

Це звісно цікавіша схема якщо до цього є хист, чуйка і тому подібні речі.

А банки річ не зовсім надійна. Згадаємо що сталося з Надрою, ЗахідІнкомБанк ом та іншими банками в країні. А найцікавіше те, що такі довгострокові страхові вклади не оподатковуються, ще й можна від держави вимагати компенсацію частини страхових внесків. О і ще, крім того що я відкладаю на пенсію, моє життя ще й застраховане.

А питання "А де гарантії що гроші повернуть, що компанія не обанкоротиться?" Можна поглянути на рік заснування тої самої Уніки - 1860 рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поглянути на рік заснування тої самої Уніки - 1860 рік

Відколи рік заснування був гарантією надійності?

Шверйцарський Wegelin, історія якого тягнеться з 1466 р рухнув не так давно.

Чи, скажімо лондонський Ллойдс, що був заснований у XVII столітті, також мав неодноразоао збитки на мільярди фунтів стерлінгів..

П.С. Не треба пхати всі яйця в один кошик, а мудро їх розприділяти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сомневаюсь, что через 34 года, кто то вспомнит, что была такая Уника...

Банки ліцензуються на 5 років, а страхові мають бесрочну ліцензію, що прописано в законі, і можливо мало хто замічає коли читають інформацію про деклорацію про доходи наших шановних депутатів, то там є довгострокові накопичувальні програми і скільки вони туди вкладають, як ви думаєте вони себе обкрадуть???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...