Перейти до змісту

Хто за те щоб працювати з 2035 року до 68 років?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Перепрошую але хочу привести приклад ALICO AIG типу пенсійне не державне накопичення, воно тріщало в США і її держава (США) "підтримала" тому рухнула б фінансова піраміда.

кому інтересніше про її діяльність можу відповісти в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую але хочу привести приклад ALICO AIG типу пенсійне не державне накопичення, воно тріщало в США і її держава (США) "підтримала" тому рухнула б фінансова піраміда. кому інтересніше про її діяльність можу відповісти в ПП.

Напиши мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж писати такий бред почитайте хоча б про історію пенсійного фонду взагалі!!! Бо прочитала перші повідомлення і в мене волосся стало дибом, що ви там пишете. А що стосовно налого обложения це зовсім інша тема, не путайте мух з котлетами.

Я особисто хочу працювати в міру сил поки буде можливість, бо є бажання приносити користь людям, а не піти на пенсію в 55 років і сидіти на шиї держави, дітей і внуків і нити що все кругом гавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсію в союзі почали платити десь в 60-х роках, коли порахували вигоду для держави і аж ніяк не для просто працівника. Ми не живемо в довгострокові перспективі, тому відкладати якісь папірці на 40-років вперед -це дуже сміливий крок :) Щоб незабули: за 20 років у нас вже були рублі, купони, гривні. Стабільності майбутнього не видно на цій території, правильних прогнозів ніхто не дасть. Хоч якась стабільність є в тих хто будує систему розвиваючи власний бізнес. Вкладіть в свою освіту, наприклад станьте хорошим програмістом, якщо є вміння і бажання - відкрийте бізнес.

Ну і не забувайте, що діти - найкраща інвестиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему пенсійного віку можна вирішити, якщо не виплачувати пенсію працюючим пенсіонерам. Або пенсія, або З.П. Є такий рід робіт, де можна працювати і до 80 р. Але якщо подивитись на працюючою за станком, робітника на будівництві, або щось подібне, то я не уявляю, як людина в похилому віці зможе виконувати ту саму роботи, що молоді люди до 30 р. Хоча в мене батько працював 4р на заводі і після досягнення пенсійного віку і перевиконував норму, але на здоров'я все це лишає відбиток.

Якщо підвищувати пенсійний вік, то потрібно зважити на середню триваліть життя в Україні, і тривалість робочого тижня. Адже в багатьох розвинених країнах він скорочується. Наприклад в Нідерландах він складає лише 27 год в тиждень. Я тут прикинув це виходить робота з понеділка до четверг до обіда при 8 год. робочому дні. Ось умови, при яких потрібно підіймати пенсійник вік.

А це взагалі краще комінізму :smile3: :

NEF (New Economics Foundations) рекомендовал двигаться к 21 часовому стандарту рабочей недели. Это позволит решить проблемы безработицы, выброса СО2, низкого благосостояние, укоренившегося неравенства, переутомления, нехватки времени на семью и общей нехватки свободного времени.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і не забувайте, що діти - найкраща інвестиція.

я розумію, діти батьків в біді не покинуть, але ж не хочеться всю старість сидіти в них на шиї. Під інвестицією розуміється те, щоб вкладати гроші в їхні знання, щоб вони могли заможно жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую але хочу привести приклад ALICO AIG типу пенсійне не державне накопичення, воно тріщало в США і її держава (США) "підтримала" тому рухнула б фінансова піраміда. кому інтересніше про її діяльність можу відповісти в ПП.

так я і не отримав від тебе ніяких пояснень. І чому в приват? Напиши в тему нехай усі почитають. Я особисто не довіряю "нашим" банкам довго зберігати свої гроші.

Завжди є роботодавець і працівник. Як в кривій попиту і пропозиції, оплата праці і тривалість будуть виходити з реалій ринку і жоден чиновник на це не зможе вплинути. Більше того, не потрібно щоб він на це впливав, бо вплив чиновника - це корупція, за яку розрахується роботодавець з грошей працівника. Ці всі норми, якщо я не помиляюсь, беруться з давнини, коли робітники були закріплені за певним підприємством і не мали права переміщатись по різних територіях - це за ранніх совітів. Як бачимо жостке регулювання ринку праці призводить до тотального безробіття на рідній території роботодавця. Він починає шукати інші ринки праці, меньш зарегульовані. Так все і пішло в Китай, де держава по мінімуму вказувала що і кому робити. В наших умовах жостке регулювання ринку праці - це миттєвий колапс і економіка давайдосвіданія. п.с. я не роботодавець.

донедавна шукав роботу (знайшов), оголошень тьма. Згоден, багато вакансій продавцями, але вже краще на таку погодитись ніж сидіти вдома і скаржитись що про вас ніхто не попіклувався. Дбайте про свій добробут самі, не надійтесь ні на державу ні на щасливий випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підвищувати пенсійний вік, то потрібно зважити на середню триваліть життя в Україні, і тривалість робочого тижня. Адже в багатьох розвинених країнах він скорочується. Наприклад в Нідерландах він складає лише 27 год в тиждень. Я тут прикинув це виходить робота з понеділка до четверг до обіда при 8 год. робочому дні. Ось умови, при яких потрібно підіймати пенсійник вік.

Щось розумне є в ваших словах, але зважте на те що і податки там більші і на пенсію самі вони собі відкладають, про це всі забувають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу погодитись тільки з тим, що не варто правоохорнців, військових та інших службовців в 45 на пенсію відправляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підвищувати пенсійний вік, то потрібно зважити на середню триваліть життя в Україні, і тривалість робочого тижня. Адже в багатьох розвинених країнах він скорочується. Наприклад в Нідерландах він складає лише 27 год в тиждень. Я тут прикинув це виходить робота з понеділка до четверг до обіда при 8 год. робочому дні. Ось умови, при яких потрібно підіймати пенсійник вік.

Щось розумне є в ваших словах, але зважте на те що і податки там більші і на пенсію самі вони собі відкладають, про це всі забувають)

Тому і рухаємось в Європу, але щось в нас беруть для людей тільки те що вигідне владі і невигідне нам.

В Європі вік праці вищий, людям кажуть це ж як у Європі, а в Росії зп менша, і думають а чо ж більшу зп робить тре як в Росії і ситуацію все нагнітають.

Зараз Україна схожа на середнячкову фірму з власником-скрягою:

1) власник відкриває точку на базарі і каже продавцю(людям) давай зп поки буде 1000 грн., а як розкрутимось більша;

2) продавець послухав обіцянок і давай продавать;

3) час йде, людина працює, а зп вланик не збільшує і постійно кормить обіцянками, бо ж тре на новий контейнер;

4) продавцю каже от буде новий контейнер буде зп в тебе в два раза більша;

5) вже у власника два контейнера, але схему йому змінювать зась.

6) ніби всі все знають, але власник і далі робить своє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Україна схожа на середнячкову фірму з власником-скрягою: 1) власник відкриває точку на базарі і каже продавцю(людям) давай зп поки буде 1000 грн., а як розкрутимось більша; 2) продавець послухав обіцянок і давай продавать; 3) час йде, людина працює, а зп вланик не збільшує і постійно кормить обіцянками, бо ж тре на новий контейнер; 4) продавцю каже от буде новий контейнер буде зп в тебе в два раза більша; 5) вже у власника два контейнера, але схему йому змінювать зась. 6) ніби всі все знають, але власник і далі робить своє!

Це бізнес. Роботодавець платить рівно стільки, за скільки людина готова і буде працювати. Жоден підприємець не зацікавлений у збільшенні зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ну вот, хочу підняти знову цю тему, оскільки за 2 роки все таки відбулися значні зміни в державі і вже сам уряд каже людям те що я вже роки 3 намагаюсь донести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если так то я пойду и напишу заяву в пенсионный фонд на отказ от пенсии, она мне не нужна и пенсионный налог платить не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если так то я пойду и напишу заяву в пенсионный фонд на отказ от пенсии, она мне не нужна и пенсионный налог платить не буду

яка альтернатива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 03.06.2013 at 11:51, ToxaViking сказано:

так я і не отримав від тебе ніяких пояснень. І чому в приват? Напиши в тему нехай усі почитають. Я особисто не довіряю "нашим" банкам довго зберігати свої гроші.

ALICO AIG була на межі банкрутства, але в результаті поглинулась чи об'єдналась зі страховою компанією MetLife. Всі поліси в силі, люди отримують виплати по дожиттю і страховим випадкам. Знаю про це, бо знайомі мають там поліс. Віднедавна і собі оформила.

На фоні пенсійної реформи, яка маячить перед нами + банкрутства пенсійного фонду + ненадійності банків, не бачу кращої перспективи, аніж потурбуватися про себе самій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тему підняли через два роки простою - все було нормально, а тепер виникла проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...