Перейти до змісту

КА "ШАГ" Луцьк день відкритих дверей.


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Хотів би почути відгуки тих, хто вчився в Рівному, мабуть на напівстаціонарі:) на спеціальності "розробка програмного забезпечення. Цікавить рівень викладання і викладачів, які знання отримали і загалом про ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що являє собою співбесіда для зарахування?

Співбесіда проводиться в два етапи:

1. Основи ПК

2. Основи Програмування( для Мережеві технології та системне адміністрування та Розробка програмного забезпечення)

Хотів би почути відгуки тих, хто вчився в Рівному, мабуть на напівстаціонарі :) на спеціальності "розробка програмного забезпечення. Цікавить рівень викладання і викладачів, які знання отримали і загалом про ситуацію.

Вчуся в цій Академії у Рівному. Тільки позитивні враження. До цього провчилася п'ять років у ЛДТУ(Луцький Державний Технічний Університет). Академія дає мені саме ті знання, які потрібні у розвитку моїх професійних навичок, як дизайнера. Перша ж освіта, нажаль, в цьому напрямку майже нічого не дала, так як малювати я вміла, навчаючись близько 11-ти років у художній школі.

поняв, йду лісом

пост був написаний до того щоб ви не тішили себе примарними мріями, що ви випуститесь і одразу вас візьмуть на роботу. Але для загального розвитку і якщо вам цікаве те чому там вчать то сміливо можете подавати документи.

Хтось там про ціну питав, скажу, що коли я навчався то за весь період було заплачено близько 7 тис грн, я вчився заочно(кожну неділю катався в рівне)

а який особисто для тебе результат цих курсів? з напівстаціонару взагалі є толк?

Я вчуся напівстаціонарі, на дизайні. Є толк! Вчимо: Adobe Photoshop і Adobe Illustrator, QuarkXPress і Adobe InDesign, Autodesk Maya 3D і Autodesk AutoCAD, Autodesk 3ds Max. Думаю, це саме те, що треба в комплексі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Відкрив урок по фотошопу, все доволі класно написано, як то кажуть від людей для людей, зачот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш закынчив ЛНТУ і поїхав в Донецьк, поступив в ШАГ, казав шо зря провтикав в тому палітєсі 5 років. він задоволений ШАГом. сам подумаю, можливо піти вдосконалитись..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для справки: диплом ШАГ'а не має ніякої юридичної сили. При працевлаштуванні (там де це грає роль) - цей диплом лише кусок бумажки.

Але це не означає, що туди йти не варто. Чув багато позитивних відгуків. Хоча і не без але ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив співбесіду на посаду викладача в "Шаг". Скажу чесно - не легко.. питання там на рівні не ламера...

Так що я думаю толк в цьому є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Запрошуємо бажаючих на день відкритих дверей Малої Академії.

Більше іншормації тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш закынчив ЛНТУ і поїхав в Донецьк, поступив в ШАГ, казав шо зря провтикав в тому палітєсі 5 років. він задоволений ШАГом. сам подумаю, можливо піти вдосконалитись..

Отож це й мене стосується. 5 років відтарабанила в луцькому політєсі. І що? Нічьо. А Шаг навчив всьому, чому треба. Не жалкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Багато чув позитиву про навчання у Рівному…

Може хто навчається зараз і може щось сказати про рівень навчання у Луцьку, Викладачів, особливості навчання, та і взагалі про враження ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошого адміна треба ще пошукати, правда деякі власники думають що сисадмін це той, хто кладе кабеля і лазить по шахтам. В нормальній фірмі на таку справу наймають окремих людей, яким адмін каже де що і як класти треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАГ прямо біля спортзалу, куди я ходжу :_08:

Цікаво було б побачити хоть 1 заняття, щоб зрозуміти рівень викладання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як навчався у Рівному, переважно викладачами були люди які започаткували свою власну справу, і дійсно вчили тому що пригодиться... а хто прямо на навчанні відмітився брали на роботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індивідуальні курси вже є. Цікаво, що з більш ніж десятка викладачів ЛНТУ, які бажали працювати, пройшли відбір лише двоє.:)

Grudik один з них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...