Перейти до змісту

КА "ШАГ" Луцьк день відкритих дверей.


Oli

Рекомендовані повідомлення

млін, Plum, я тепер не засну :)

ну а якщо по темі... то дуже шкода тих людей, які прийшли взагалі без знань

деякі предмети несуть лише шкоду і якщо хтось може то фільтрувати бо якийсь запас знань є, то "нульові" сприймають за правду і потім ото маємо на ринку "спеціалістів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

деякі предмети несуть лише шкоду і якщо хтось може то фільтрувати бо якийсь запас знань є, то "нульові" сприймають за правду і потім ото маємо на ринку "спеціалістів"...

Практично вся освіта в Україні, починаючи зі шкільного курсу, будується за таким же принципом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж скоро фото буде. А малюнок реально крутий! Чесно не вірю що ви РАНІШЕ не малювали. ( с початку не так написала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в деяких просто плутаються поняття, для більшості зокрема роботодавців людина, яка вміє встановлювати ОС - це і є системний адміністратор, так само як і слово менеджер, є менеджер по продажам, та начальник відділу по продажам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наткнувся на класику :)

Освіта -- взагалі страшна штука, жахливі речі з людьми може зробити :)

Ну але на фоні багатьох інших навчальних закладів, особливо великих неповоротких ВУЗів з совковим нутром, типу ЛНТУ, ШАГ виглядає дуже навіть непогано. Принаймні, конкретно по предмету (в моєму випадку -- дизайн) він за два з половиною роки напівстаціонару дасть більше (повторюсь -- при бажанні і цікавості до предмету), ніж ЛНТУ за п'ять років стаціонару. Підтверджено моїми одногрупниками, які після ЛНТУ прийшли в ШАГ. Так що тут вже варто обирати, що саме потрібно від освіти. Якщо "діюча" корочка і каша в голові і купа втраченого часу -- то ЛНТУ (або інші ВУЗи такого плану), якщо хоч якась практична підготовка і більш-менш нормальна база для подальшого розвитку навичок, які реально можна використати в роботі за професією -- то ШАГ або навчальні заклади типу нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пістона вставили в ШАГу ? :) що то ти так прогнутися вирішив

та і відкіля то в тебе одногрупники в ЛНТУ ? ти ж ніби СЄНУшний, а точніше ще ВДУшний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пістона вставили в ШАГу ? :) що то ти так прогнутися вирішив

та і відкіля то в тебе одногрупники в ЛНТУ ? ти ж ніби СЄНУшний, а точніше ще ВДУшний :)

Я думаю малось на увазі "одногрупники по ШАГу, які раніше закінчили ЛНТУ а потім пішли довчатися в ШАГ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пістона вставили в ШАГу ? що то ти так прогнутися вирішив

пістона? мені? за що і хто? :)

Деякі висновки для себе я зробив, наприклад якщо викладач не виправдовує сподівань, то варто відразу йти з претензіями в адміністрацію, а не сподіватись, що щось зміниться/налагодиться. Зрештою, я за навчання плачу гроші.

Ну але справедливості ради варто все ж сказати, що з можливих альтернатив в Луцьку ШАГ далеко не на останньому місці і якщо є мета вчитись, а не числитись в списку студентів, то така можливість в ШАГу є. Хоча, повторюсь, варто не забувати про альтернативні джерела інформації. Це завжди корисно, не лише при навчанні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пістона вставили в ШАГу ? що то ти так прогнутися вирішив

Ну але справедливості ради варто все ж сказати, що з можливих альтернатив в Луцьку ШАГ далеко не на останньому місці і якщо є мета вчитись, а не числитись в списку студентів, то така можливість в ШАГу є. Хоча, повторюсь, варто не забувати про альтернативні джерела інформації. Це завжди корисно, не лише при навчанні :)

Тут я згідний. Альтернативу Шагу знайдіть? А? ЛДТУ?

Доречі...Які альтернативи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наткнувся на класику :)

Освіта -- взагалі страшна штука, жахливі речі з людьми може зробити :)

Ну але на фоні багатьох інших навчальних закладів, особливо великих неповоротких ВУЗів з совковим нутром, типу ЛНТУ, ШАГ виглядає дуже навіть непогано. Принаймні, конкретно по предмету (в моєму випадку -- дизайн) він за два з половиною роки напівстаціонару дасть більше (повторюсь -- при бажанні і цікавості до предмету), ніж ЛНТУ за п'ять років стаціонару. Підтверджено моїми одногрупниками, які після ЛНТУ прийшли в ШАГ. Так що тут вже варто обирати, що саме потрібно від освіти. Якщо "діюча" корочка і каша в голові і купа втраченого часу -- то ЛНТУ (або інші ВУЗи такого плану), якщо хоч якась практична підготовка і більш-менш нормальна база для подальшого розвитку навичок, які реально можна використати в роботі за професією -- то ШАГ або навчальні заклади типу нього.

Погоджуюсь з кожним словом. Там дизайнерів вчать зварюванню та технічній механіці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я згідний. Альтернативу Шагу знайдіть? А? ЛДТУ?

Доречі...Які альтернативи?

хоч я особа зацікавлена, але все ж скажу: підкажіть альтернативу по системному адмініструванні та програмуванні також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я згідний. Альтернативу Шагу знайдіть? А? ЛДТУ?

Доречі...Які альтернативи?

хоч я особа зацікавлена, але все ж скажу: підкажіть альтернативу по системному адмініструванні та програмуванні також?

От я не спец, але думаю- немає.

Хай ще скаже народ.

Як вважає пан Соромітник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...