Перейти до змісту

КА "ШАГ" Луцьк день відкритих дверей.


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

шото той шаг починає втрачати довіру...

навіщо питається брати з людей гроші, якщо 2 місяці вже не можуть групу зібрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ася, ніби говорила мала тут трохи побути...

Дивно, вона моя подруга, і я таке чую в перше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото той шаг починає втрачати довіру...

навіщо питається брати з людей гроші, якщо 2 місяці вже не можуть групу зібрати

Незнаю, записались з другом місяць тому, пройшли підготовчий курс, через декілька днів - зателефонували і сказали коли на навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на спецкурс "Розробка і просування WEB-проектів" ?

і коли на навчання ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розробка і просування WEB-проектів - вже йде.

Групи для навчання на професійні курси також набрані, але у зв"язку з літом (канікули, відпочинок і т.д.) навчання почнеться у вересні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився в Шагу в м.Рівне на дизайнера. Нічого хорошого там нема, гроші на вітер.

Вони вчать тількі як користуватись програмами наприклад індизайн, фотошоп, ілюстратор, 3дмакс, і.т.д, а по дизайну ніц.

Те можна і самому вивчити, а бумажку, яку вони дають, ніякої цінності немає, тому що акредитації в них нема, прості курси і не пойму, чому назвали Академія ще й такі ціни деруть?

Нікому не раджу туди йти вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, хочеш перейти з розряду "людина з нагайкою" в розряд "той над ким стоїть людина з нагайкою"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я з тих хто ходить в спортзал лише тому що заплатив наперед за нього :)

з навчанням так само :) ну не можу я себе заставити вчитися самотужки

...а вчитись треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

По ШАГу скажу так:

- якщо не вистачає поштовху, якогось навчання в команді, контролю і т.п. але все нормально з самоосвітою – можна без проблем йти, напрямок там обрисують;

- якщо йти щоб навчили з нуля – марна трата грошей і головне часу.

Є хороший викладач в адмінів/програмістів (сам бачив) та є одна дівчинка яка петрає в дизайні трішки (Plum бачив). Ото і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

По ШАГу скажу так:

- якщо не вистачає поштовху, якогось навчання в команді, контролю і т.п. але все нормально з самоосвітою – можна без проблем йти, напрямок там обрисують;

- якщо йти щоб навчили з нуля – марна трата грошей і головне часу.

Є хороший викладач в адмінів/програмістів (сам бачив) та є одна дівчинка яка петрає в дизайні трішки (Plum бачив). Ото і все.

Якраз, тим, кому "з нуля"- пряма дорога в ШАГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Є хороший викладач в адмінів/програмістів (сам бачив) та є одна дівчинка яка петрає в дизайні трішки (Plum бачив). Ото і все.

заради справедливості внесу правки :)

в адмінів є ще один кльовий викладач і ще один крутий в програмістів

походу можна на Адмінів чи Програмістів йти вчитися – навчать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Є хороший викладач в адмінів/програмістів (сам бачив) та є одна дівчинка яка петрає в дизайні трішки (Plum бачив). Ото і

все.

заради справедливості внесу правки :)

в адмінів є ще один кльовий викладач і ще один крутий в програмістів

походу можна на Адмінів чи Програмістів йти вчитися – навчать

Трішечки не зрозуміла. Ви вчитеся на дизайнера у Шазі?

А я доречі вчуся майже з нулика. Багатьо-о-о-ом речам навчили. Не боюся малювати, прищепили бажання до малювання (дякуючі викладачці). Фотошоп боялася, зараз нормально працюю. Вже ходила на співбесіди та показувала свої роботи. Ось чекаю, може передзвонять.

Скільки людей- стільки думок.

Але я довольна навчанням, єдине дорого...

А відносно Рівного скажу, знайома там вчилася. Там була одна кльова викладачка, вона звільнилася. Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився в Шагу в м.Рівне на дизайнера. Нічого хорошого там нема, гроші на вітер.

Вони вчать тількі як користуватись програмами наприклад індизайн, фотошоп, ілюстратор, 3дмакс, і.т.д, а по дизайну ніц.

Те можна і самому вивчити, а бумажку, яку вони дають, ніякої цінності немає, тому що акредитації в них нема, прості курси і не пойму, чому назвали Академія ще й такі ціни деруть?

Нікому не раджу туди йти вчитись.

Ось бачите, скільки людей- стільки думок....А в мене там подруга вчилася. Каже було круто як була одна дівчина, вона доречі давала і теорії багато і практики.

А як почалися сайти та 3 д макс, інші викладачі "скакали галопом по Європі".

Але(!!!!) Моя знайома працює по спеціальності Щей фрілансом підпрацьовує.

Вважаю, що якщо людина з якимсь рівнем і сама може навчитися. А таки дівчатка, як я...не особливо розумахи)))мають йти щоб їх вчили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя знайома працює по спеціальності Щей фрілансом підпрацьовує.

Але, мабуть, фріланс приносить більше плодів ніж робота? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився в Шагу в м.Рівне на дизайнера. Нічого хорошого там нема, гроші на вітер.

Вони вчать тількі як користуватись програмами наприклад індизайн, фотошоп, ілюстратор, 3дмакс, і.т.д, а по дизайну ніц.

Те можна і самому вивчити, а бумажку, яку вони дають, ніякої цінності немає, тому що акредитації в них нема, прості курси і не пойму, чому назвали Академія ще й такі ціни деруть?

Нікому не раджу туди йти вчитись.

Ось бачите, скільки людей- стільки думок....А в мене там подруга вчилася. Каже було круто як була одна дівчина, вона доречі давала і теорії багато і практики.

А як почалися сайти та 3 д макс, інші викладачі "скакали галопом по Європі".

Але(!!!!) Моя знайома працює по спеціальності Щей фрілансом підпрацьовує.

Вважаю, що якщо людина з якимсь рівнем і сама може навчитися. А таки дівчатка, як я...не особливо розумахи)))мають йти щоб їх вчили.

Вай-вай, двчині нэхватка розуму тільки йде накористь))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизигнер,

Щось не дуже зрозумла,юначе) Це типу ви з мене поприкалювалися? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манюня_художник,

Не переймайся, манюня!

Доречі відносно викладачів Луцкого Шагу. Згідний з Соромітником.

Але на кафедрі дизайну є як мінімум дві толкові викладачки.

Одна з них була найкращою у Рівненському Шазі у свій час. Вона вчилася з моєю родичкою у 2012 році. Дуже хороші відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після півтора роки навчання на напівстаціонарі можу сказати, що по-перше, як і скрізь, не всі викладачі однаково корисні. По-друге, якщо немає власного бажання вчитись і багато матеріалу опрацьовувати самостійно, то ШАГ (мова про напівстаціонар, про решту не знаю) дасть лише трошки більше, ніж нічого. Основне, що вони дають -- поштовх для розвитку в певному напрямку, якісь основи, на яких самому можна будувати свої знання і вміння, як мінімум є кому задати якісь питання і отримати на них більш-менш корисні відповіді. Якщо предмет вам не цікавий, то вивчити його ШАГ не допоможе, це буде марна трата грошей і часу. Якщо цікавий -- ДЕЯКІ викладачі можуть дати необхідні базові знання. На жаль, лише деякі: наприклад, я дуже хотів підтягнути знання і вміння з цифрового фото, однак курс по цьому предмету не викликав нічого, окрім дикого бажання поспати. За весь курс не було жодного практичного заняття, лише монотонна начитка сухої теорії, в тому числі мало кому цікавих історично-біографічних відомостей. Практика задавалась для "домашнього опрацювання" навіть студентам, у яких окрім як в мобільному телефоні і камери більше ніякої немає. Також з деяких предметів бували дуже завищені об'єми домашніх завдань, які аж ніяк не узгоджуються з твердженням, що навчання в ШАГ можна суміщати з постійним працевлаштуванням.

Ну а з предметів які все ж цікаві -- раджу все ж, окрім прослуховування лекцій в ШАГ, читати/слухати/дивитись матеріали з "альтернативних джерел", оскільки деякі дані в ШАГ бувають застарілими або, м'яко кажучи, не зовсім професійно сформульованими деякими викладачами.

Окремо хочу сказати про адміністрування ШАГівських компів... це тихий жах! Постійно купа глюків зі встановленим софтом, ще ми майже рік просили, щоб нам доставили українську розкладку клавіатури. Зараз вже більше місяця в нас постійно "падають" браузери -- спочатку лише Chrome, тепер і Firefox, регулярні скарги на це ніяк не спрацьовують і це дико бісить, особливо на курсі html/css. Так що, при можливості, краще ходити на пари з власним ноутом.

Скажу відверто -- регулярно виникає думка про академку, з якої невідомо чи повернусь. Тому що з одного боку розумію, що сам вивчаю по курсу значно більше, ніж дають на парах, а проблеми з відвідуваністю пар багатьма студентами в нашій групі призводять до того, що по кілька разів на парах доводиться вислуховувати одне і те ж. Але з іншого боку, усвідомлюю, що ШАГ заставив мене зацікавитись деякими предметами, якими ніколи не займався і вважав їх малокорисними для мене і нецікавими, а себе абсолютно пропащим в них, хоча виявилось, що я по всіх пунктах помилявся :)

Але зараз ще додалось підвищення вартості оплати за навчання і, враховуючи загальну складну фінансову ситуацію і величезне підняття тарифів на комунальні послуги, думка про академку прокинулась знову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу відверто -- регулярно виникає думка про академку, з якої невідомо чи повернусь.

Так робить більшість студентів ШАГу. До фінішу доходять одиниці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після півтора роки навчання на напівстаціонарі можу сказати, що по-перше, як і скрізь, не всі викладачі однаково корисні. По-друге, якщо немає власного бажання вчитись і багато матеріалу опрацьовувати самостійно, то ШАГ (мова про напівстаціонар, про решту не знаю) дасть лише трошки більше, ніж нічого. Основне, що вони дають -- поштовх для розвитку в певному напрямку, якісь основи, на яких самому можна будувати свої знання і вміння, як мінімум є кому задати якісь питання і отримати на них більш-менш корисні відповіді. Якщо предмет вам не цікавий, то вивчити його ШАГ не допоможе, це буде марна трата грошей і часу. Якщо цікавий -- ДЕЯКІ викладачі можуть дати необхідні базові знання. На жаль, лише деякі: наприклад, я дуже хотів підтягнути знання і вміння з цифрового фото, однак курс по цьому предмету не викликав нічого, окрім дикого бажання поспати. За весь курс не було жодного практичного заняття, лише монотонна начитка сухої теорії, в тому числі мало кому цікавих історично-біографічних відомостей. Практика задавалась для "домашнього опрацювання" навіть студентам, у яких окрім як в мобільному телефоні і камери більше ніякої немає. Також з деяких предметів бували дуже завищені об'єми домашніх завдань, які аж ніяк не узгоджуються з твердженням, що навчання в ШАГ можна суміщати з постійним працевлаштуванням.

То ви напевно вже пришл вчитися не з нуля. А моя думка, що цей вуз саме для людей які навіть не чули шо таке фотошоп.Не?

Скажу відверто -- регулярно виникає думка про академку, з якої невідомо чи повернусь.

Так робить більшість студентів ШАГу. До фінішу доходять одиниці :)

А знаете чого? Бо мені саме треба фотошопта іллюстратор. ну ще индизайн. Сайтів я боюся. Тому теж може буду вчтися лише рік чи 1.5. Бо дядя візьме на фірму

Приколіні у вас малюнки.Гарні гори та портрети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ви напевно вже пришл вчитися не з нуля. А моя думка, що цей вуз саме для людей які навіть не чули шо таке фотошоп.Не?

Півторарічний курс містить не один предмет, а досить багато, до того ж абсолютно різносторонніх. Якщо з Photoshop/Illustrator/InDesign я працював і до ШАГу, то html/css вперше побачив якраз під час навчання, так само як і олівцем на папері почав малювати лише в ШАГ. Тепер чекаю 3DMax і Maya, яких не знаю взагалі. Що стосується фотографії, то колись ще в школі, років більш ніж 20 тому, ходив на фото-гурток. Ну і вдома щось інколи фотографував, але не можу вважати, що це не "з нуля". Перед початком курсу цифрового фото в ШАГ, покладаючи на цей курс великі надії, я навіть спеціально купив дзеркалку, яка, проте, практично і не знадобилась і користуватись нею більше, ніж вже вмів, я не навчився. Інструкція до фотоапарату дала більше, ніж навчання.

Приколіні у вас малюнки.Гарні гори та портрети

Дякую. От за це я ШАГу вдячний більше всього, тому що до нього не малював взагалі. А зараз получається якось так

hV2cv.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...