Перейти до змісту

Неділя.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Мероприятие "оптичено"!

Народ собрался, наредкость, пунктуально и дисциплинированно (и это 13 человек!). Так же и ехали - шустро, весело и организованно.

Ровенчане даже подумали, что эт мы такие всегда :ohmy:

Выехали в 8.40, на месте были в 11.20. По километражу вышло километров на 10-12 дальше до места встречи, чем думали. Наши друзья не ожидали такой прыткости от нас. Мы их дожидались.

Как и задумали, варили кулиш, общались, знакомились. Ровенчан было много. Со всеми перезнакомиться было нереально, к сожалению.

Вне плана было падение и травмирование Био. (Био - отпиши обязательно, как рука, пожалуйста)

На обратном пути тоже не всем уже было весело...

Но все уже дома и все, более-менее, хороше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Прокатались дійсно на славу. Навіть за постійного зустрічно-бічного вітру група йшла зі швидкістю ~30км/год. Хоча декому і того було мало. "Поведіть хтось інший групу, ато дістало накатом їхати" (с) Lexxx :D

Чого мені треба було різко зажати ручку переднього гальма за 300 метрів від місця збору - до цього часу не можу збагнути. Результат - переліт через руль і гальмування шльомою і правим плечем.

Дуже радий, що не відразу поплентався додому. Побачив рівенчан і спробував куліш, який не часто скуштуєш. B)

А далі... Після доставки додому нап'ялив футболку з Велодня і поїхав в травмпункт. Огляд, рентген - і гіпс до середини плечового суставу на 3 тижні. Отак от. Так що, панове велосипедисти, акуратніше з передніми гальмами, особливо новачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в екстазі......від покатушки......

Але ж ми придурки... :D:):D базарю...... :D :D :D

140 км... клас... середня.... 28.4 км/год..... B)

на слідуючі вихідні їдемо? :D :D :D

Давай те фотки, хто фокав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sm110: мені сподобаЛОСЬ, навіть дуже! якщо на наступні вихідні не випаде сніг, мона і павтаріть :0050: 2BIO, тримайся друже, виздаравлюй поскоріше! Цікаво чи рівненчани не подумали що ми лигарі, і що наші вєлікі їздят на пальному, назва якого ГАРІЛКА! Це ж не так! Правда ж друзі? :):_39::0020:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої фотки будуть завтра. Бо сьогодні я не на роботі, а вдома діал-ап...

З.І. Лєкс, перед виїздом була фраза кинута тобою в мою сторону "ти збираєшся отак їхати?". не знаю що ти мав на увазі - але ж доїхав намана :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проте... що в тебе з велоформи були тільки рукавички і то ..... літній варіант.. :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проте... що в тебе з велоформи були тільки рукавички і то ..... літній варіант.. :wub:

Ніправда! Я що, стриптиз мав влаштовувати, щоб ти мою велоформу побачив???? :)

в мене теплих велоречей ніхт, так що з метою профілактики простудних захворювань довелося поверх велоодягу звичайний надягнути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Лекса на всех хватало, всех обогрел, кого словом, кого поцелуем жарким, а кого просто - гарилачкай, или вином горячим (запомнил уже как оно называется?) :D:0050:

Даж и мне кой-че перепадало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Лучанам!!!

Дякую за ваш приїзд! Буду натхненно тренувати наших велоновачків аби вони могли весною приїхати в гості до вас :D Головне не перестаратись ;):)

Ось і сімейне фото :)

pb040020ec8.jpg

Ще раз дякую за файну зустріч! Окрема подяка повару за смачний куліш! :0050: І всім хто приїхав респект.

p.s. одного з наших велолюбителів зацікавила пропозиції купити сидіння сан марко (таке як на червоненькому магелані). Якщо пропозиція в силі то відпишіть в аську чи приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як весною.....?

То ж домовились на 3 січня новий рік святкувати.... :huh:;):D

Сан Марко прикольна сідушка.. В мене така ж на шосері...

Тільки треба під час її використання одягати шорти або штани з памперсом. ;)

Жорстка вона дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімаха....!!!

Спущу сцуко колеса пля...... :huh:

І раму на вузлик завяжу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, %*я!

З твоїм лексиконом - в мене руки за%?ться правити твої пости!

Фільтруй базар, *%я! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЯТЯ... :)

Прасті сасранца....

Впрєдь такой х..ні нє павтарицца... :(:) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої фотки ТУТ

кого зацікавлять повнорозмірні - кричіть, викладу десь в архівчику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого зацікавлять повнорозмірні - кричіть, викладу десь в архівчику

Якщо не в напряг то пліз! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс... НЕДІЛЯ.

Хотілося б покататися.... Так км під 70-80.. бездоріжжя, грунт, асфальт..

Які будуть пропозиції?

Мож на Чебені махнем? Грунтами..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...