Перейти до змісту

дуже дуже важливо


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

У звязку з тим що розділ політики набув широкого формату і містить багато різнобічної інформації, а також з тим що проходить оновлення форуму настав час зробити деякі позитивні зміни в розділі ПОЛІТИКА.

А саме проситься Нова назва всього розділу, та нові 4-ри підрозділи (як мінімум). Дані підрозділи грубо (але корисно) класифікують інформацію.

Я можу запропонувати такі підрозділи як

"Політика" обговорюватимо політичні теми що навязуються нам нашими і не зовсім керманичами

"Культура" тут і культура і історія і етнос

"Суспільство 21 століття" це і бізнес і сьогоднішні відносини між людьми повязані на грошах владі,

"Спірне питання" тут буде обговорюватись все і вся а також проводимуться популярні опитування на різні теми.

Прошу Вас допомогти мені (і нам) створити (запроектувати) ці підрозділи. Ваші пропозиції і т.д.

Дякую наперед,

vanu.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ пропоную назвати "Політика і суспільство", це автоматично передбачатиме, що до нього буду включені всі перераховані тобою теми.

Назва підрозділу "Суспільство 21 століття" мені не дуже подобається, не зрозуміло, що тут буде йтися про бізнес, може краще щоб слово "бізнес" фігурувало в назві.

Ну і тоді "Культура та історія" краще як на мене....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, мені теж назва "Суспільство 21 століття" видалась неінформативною. Можливо краще щось типу "Гроші та люди" чи "Ділові відносини", щось ніяка толкова назва в голову не лізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назву форуму - "Політика. Закон. Суспільство. Культура." Підфорум "Спірне питання" - важко буде визначитися з його тематикою. Буде "розбавляти" собою попередні теми, в яких ліпше проводити тематичні голосування.

Як вже писав в іншому топіку - пропоную створити підфорум "Юрисдикція". Коротка розшифровка - "Юридичні проблеми, питання, нюанси. Правовий захист себе і свого бізнесу". Слава Богу, юридичних проблем у форумчан ніби небагато, але вони виникали. А якщо буде спецфорум - він збере зацікавлених, і простіше буде отримати відповідь на те чи інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и в конце концов на 10 бесплатных советов Ярчик сможет заиметь клиента на платной основе :D

Мотивация нах!

ЗЫ хотя поменьше бы нам в этой жизни его услуг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и в конце концов на 10 бесплатных советов Ярчик сможет заиметь клиента на платной основе :)

Don't worry, консультації безплатні 100% :) Навіть документи якісь можна буде накидати за так... за пиво :)

Але якщо вже діло дійде до суду... то краще

ЗЫ хотя поменьше бы нам в этой жизни его услуг :)

:)

Варто побажати всім менше послуг адвокатів, лікарів і автослюсарів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтопик:

- Здравствуйте, я ваш новый лечащий врач паталого-анатом.... (с) анек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я поки думаю. Нехочеться глобалізувати.

А от юр. питання в політику пхать не хотца.

Може зробити основну назву Суспільствро і Політика.

І пару підфорумів тематичних

Політика. Закон

Суспільство. Культура

Ну і по ходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, мені теж назва "Суспільство 21 століття" видалась неінформативною. Можливо краще щось типу "Гроші та люди" чи "Ділові відносини", щось ніяка толкова назва в голову не лізе.

А ще цей розділ можна назвати "Акули бізнесу" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, мені теж назва "Суспільство 21 століття" видалась неінформативною. Можливо краще щось типу "Гроші та люди" чи "Ділові відносини", щось ніяка толкова назва в голову не лізе.

А ще цей розділ можна назвати "Акули бізнесу" :)

або вюни бізнесу, чи там карасі бізнесу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Офтоп.

Криведки бізнесу! :)

Чайки бізнесу! :beer:

Іпаць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щож потрохи вимальовується картина. Сьогодні ввечері наведу підсумок і ми ще раз його обговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонyю:

ГОЛОВНА-СОЦІУМ

далі:

Суспільство(в нас і в них)

Політика(сюди ж і закони)

Культура(туди ж має ввійти і релігія)

Освіта і наука

Бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Якщо по духу переговорівто можна підбти підсумок,- що тут мусять бути такі розділи.

1. Боївка

Політичний андерграунд

2. ХХХХХХХХХХ

Наука-Технології-Бізнес

3. ХХХХХХХХХХ

Історія-Культура-Мистецтво

4. Етносторінка українців борди

Постає питання як назвати цей розділ, що охоплює всі ці теми. Щось таке загальне, якщо хочете то латинського походженя.

Сподіваюсь на вашу допомогу. Ну і звичайно назва підтем 2,3,4, якщо не придумаєм щось то можна буде так (як назив. розясненя) зробити.

Прошу помагайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва розділу: "Людина і Суспільство" :)

Ідея щодо підрозділу 4 сподобалась :) А доступ в розділ по графі "національність", чи як? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Політичний вінегрет. охоплюватиме всі політичні події , як минулі , так і теперішні і майбутні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по духу переговорівто можна підбти підсумок,- що тут мусять бути такі розділи.

а смысл? зачем делить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби памятав латинь, назвав би "людина суспільна" і все.... Може, таки "людина і суспільство"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і обов'язково розділ "Москалі в Україні"

...в якому дозволити говорити, думати, дивитися фільми на старослов'янській мові, але обов'язково з титрами на українській:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці допомагайте з основною назвою. я наприклад довго вибираючи придумав щсь типу зі словом "Апріорі" наприклад Live Апріорі. виходячи з значення слів це дуже класне поєднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...