Перейти до змісту

Луцьк!ТраТаТа - Тануна (Лист Віктору Федоровичу)


Pavelix

Рекомендовані повідомлення

От тобі два приклада:

1. Сударь, я б із задоволенням побився б з вами у інтелектуальному двобої, але бачу, ви неозброєний.

2. Пішов на%№й!

бачиш, яка тонка грань, між стьобом і цим кліпом. :)

Діма, от я тебе вродь трохи знаю, а не відразу списав твій стьоб в першу категорію:)

А толочку в синьому знаєш?

:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

А толочку в синьому знаєш?

пляць... заставив заново передивитись :) Онотоле, тяне на малолєточок?.. до гірчично жовтої спортивної машини не придивляєшся, випадково? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Ну а взагалі мені на такі кліпи звертати увагу? З чого б то? Як можна критикувати матєрний онігдот, розбирати його морфологію, культурну цінність тощо?

Мої звернення у цій темі до тих, хто кричить "А от він вчора перднув у автобусі, а ви ніколи так не зможете!!!"

народ просто плутає патріотизм і дебілізм :)

Хтось там вище написав, що вони висловили свою "позицію"? Так я щось не зрозумів їхньої позиції :) Де там позиція? ;)

...Я від цієї штуки отримала масу морального задоволення - ...
А от це, здається, зрозумів ;) Мова про "ту штуку", про яку так багатослівно "революцьйонери" бичалив кожному "приспіві"? ;)

p.s. Якби мій син став таким недорослем, таким "революціонером" - вбив би н*х...!, як Тарас Бульба свого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, давай їх на радіво у свою програму із цією нєтлєнкою, ага

Вибери одне із двох:

1. Сударь, я б із задоволенням побився б з вами у інтелектуальному двобої, але бачу, ви неозброєний.

2. Пішов на%№й!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фак.

Люди постібались. Причому тематично.

А ви тут почали гавном кидатися - причому активніше і безкультурніше, ніж чуаки у тому кліпі - не помітили?:))))))

Ось на таких імєнно енто і било рассчітана, дарагіє маі.

ДІфото - як пофеєруєш - скинеш відосік. глянем, чи конкуретноздатний він буде - ну, мо, у Ютубє більше переглядів набере чи шо))) Чи тут більше всяких гауноправедників обісре.

Давай, впіьрьооооод!!!! За ардєнамєєєє!!!!!

А поки ви снімаєтє

Ушла інтервьюіравать мальчікаф-таких-гандонаф-паршивих-фуууууууууууууууууууууу-іматюкаються-ше-безкультурщина-нах!

для своєї пірадачки. Енді, спасіба за падсказку. А то я думала - гдє же *лять мітала взять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно феєрічніше це не "біля", а "у"

ну "у" , а "як" )))))))

а круто ми за паблікрілєйшіен взялися)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось на таких імєнно енто і било рассчітана, дарагіє маі.

це офіційна точка зору? :)

Ушла інтервьюіравать

а вапроси у прямом ефірє мона задать? Ну хотя б не в прямом, а так... Я даже вкантактє зареєструюсь, чєсне слово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тьолочку в синьому знаєш?

:-(

ну то й добре, менше гріха

p.s. Якби мій син став таким недорослем, таким "революціонером" - вбив би н*х...!, як Тарас Бульба свого

не спокушай долю;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це офіційна точка зору? :)

Точка зору ацсуцтвуєт па ходу вапсчє. Мну проста діка, шо народ нє укуріл юмара. Я, як і Друід, як і багато хто інший в Луцьку, знаю цих людей особисто, тому подібна ситуація мені вдвічі кумедніша.

А ви тут усє почали плюватися і гавняхами швиряццо - хто подальше закине.

ню-ню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пля, ми думали там музикатєксти, а там йууумааар....

Іванка, а сміяція після першого на**уй чи попіжже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фак.

Люди постібались. Причому тематично.

А ви тут почали гавном кидатися - причому активніше і безкультурніше, ніж чуаки у тому кліпі - не помітили? :))))))

Ось на таких імєнно енто і било рассчітана, дарагіє маі.

ДІфото - як пофеєруєш - скинеш відосік. глянем, чи конкуретноздатний він буде - ну, мо, у Ютубє більше переглядів набере чи шо))) Чи тут більше всяких гауноправедників обісре.

Давай, впіьрьооооод!!!! За ардєнамєєєє!!!!!

А поки ви снімаєтє

Ушла інтервьюіравать мальчікаф-таких-гандонаф-паршивих-фуууууууууууууууууууууу-іматюкаються-ше-безкультурщина-нах!

для своєї пірадачки. Енді, спасіба за падсказку. А то я думала - гдє же *лять мітала взять :)

Хоч сама то зрозуміла що сказала ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це офіційна точка зору? :)

Точка зору ацсуцтвуєт па ходу вапсчє. Мну проста діка, шо народ нє укуріл юмара. Я, як і Друід, як і багато хто інший в Луцьку, знаю цих людей особисто, тому подібна ситуація мені вдвічі кумедніша.

А ви тут усє почали плюватися і гавняхами швиряццо - хто подальше закине.

ню-ню :)

так от якщо їхній "шедевр" зрозумілий тільки тим, хто з цими "митцями" знайомий особисто - то й скидали б свої "кліпи" тільки своїм "фанам" на флешки. А так ти тут читаєш думку звичайних глядачів, невхожих в той "околозвёздный круг" і не знайомих з "Лічностями" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сударь, я б із задоволенням побився б з вами у інтелектуальному двобої, але бачу, ви неозброєний.

все більше людей перестає вестись на той понос в темах... це радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все більше людей перестає вестись на той понос в темах..

Ага. На кожен понос є свій запор.

От я абажаю борду. 90 % тем закінчуються темою випорожнень. Толі у людей

з образністю трабли, толі є якась літературна нєв%бєнна сила в цьому процесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, та я не про те

я про того хто ті теми переважно в випорожнення перетворює :) своїм "яркім разумом"

добре що люди перестають підтримувати ту куєту і просто посилають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня,

людина завжди цiкавилася трьома речами. По-перше -своiм калом, по-друге - питками та казнями, i уродами. Дайте iй все це, i вона буде вiдчувать, шо живе не напрасно(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік: )))) (я в курсі, в курсі, але вже надто воно явно)

я про того хто ті теми переважно в випорожнення перетворює своїм "яркім разумом"

Я так скажу. Часом ті, хто посилає, або перед тим нагадили добряче самі і пріобрєлі певну "житєйську мудрость",

або тупо не можуть нічого сказати у відповідь, крім: а пішли ви всі, придурки в туман, а я буду сіять сазвєдієм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я до тебе а не до Іванки то сказав, мав би осягнути всю глубіну глубін.

просто коли цитують мій пост вирвавши з контексту, то вважаю за потрібне пояснити суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лялечко, я не знаю хто така Іванка і до неї діла не маю бо вона не має до мене.

мені набагато прикольніше тебе тролити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну поясніть, пліз, непосвящонному.

Послати чувака, який "плекає рідну мову" в сусідній темі на ЙУХ - це нормально? Ще й різними способами.

А тут чуваки просто співали про те, що ну на "нафік" таке життя і в кінці пара-тройка слів про Презерватів.

Пахне упередженістю, панове!!!!!!!

Діфото, я розумію, що порівнювати цих і тих не гоже, але Вася Клаб в своїй пісеньці про тата теж матюкався. Мабуть на це якась причина була? хто там по фрейду спєц? абгрунтуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто б із вас таких роззвіздатих моралістів зміг так, а?

На сознатєльность давітє?

А давайте я насру біля фонтанів або почну мастурбувати у маршрутці і потім на всі закиди буду відповідати, що ви всі ханжи і "ви би так нісмаглі!!!111"

Головне в процесі махати прапорцем партії регіонів :)Прикрутіть голосувалку, побачимо ху із ху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...