Перейти до змісту

Луцьк!ТраТаТа - Тануна (Лист Віктору Федоровичу)


Pavelix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут таке діло, що десь за місяць буде новий трек і новий кліп.

Всім хой, пацани!

Інфа 146,6%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КГ/АМ. Вместо создать что нибудь позитивное, надо нцатый раз поругать президента, в не особо культурной манере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КГ/АМ. Вместо создать что нибудь позитивное, надо нцатый раз поругать президента, в не особо культурной манере.

Тачняк.Всє дружно кланяємся в ногі президенту всея Межівор"я,орденоносцу Залатога Унітаза,дважди

прахвесору варавскіх наук,вєлічайшему пісатєлю саврємєннасті і будушнасті,ато не відать нам

пакращання.В назіданіє випалняєм кантрольний лізок прєстолонаслєдних поп Вітька-младшаго палуумнаго

і Санька-стаматолагаатдаймілліон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кадри зі зйомок 2 кліпу...

MPZzIr5RT9s.jpg

Насяльнік міліції Петренко Анатолій Васильович конфіскував зарплатну карточку у Котлюк Анатолiя Васильовича? :0026::_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітив, як і весь цей "Фіолет", 30% мату в кліп- і ти мега популярний. ІМХО

З.І Був на концерті "Тартаку", то це "чудо" було на "розігріві", співати ніби співає, але в процесі його так "теліпало і крючило",що було схоже на агонію чи ніби щось десь коротнуло. Хоч на "колір і смак"......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну була ж вже "тема" про цих "видатних" паяців з їхнім "шедевром", нафіга ще одну розвивати?!

Модери, об'єднали б ви цей "знайдений в мережі" "баян" з минулорічними дифірамбами, бо не хочеться повторюватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітив, як і весь цей "Фіолет", 30% мату в кліп- і ти мега популярний. ІМХО

З.І Був на концерті "Тартаку", то це "чудо" було на "розігріві", співати ніби співає, але в процесі його так "теліпало і крючило",що було схоже на агонію чи ніби щось десь коротнуло. Хоч на "колір і смак"......

слушайтє Кобзона-старая школа .стоїть ровнєнько як оглоблю з'їв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КГ/АМ. Вместо создать что нибудь позитивное, надо нцатый раз поругать президента, в не особо культурной манере.

сам ти мудак, люди стараются народ розвеселить, тратят свое время деньги... мы не виноваты что президент у нас бандит... лутше смеятся, чем плакать при его правления!!!

Следите товарищ за языком. Никто вас му***ом не называл-это лишь ваша интерпретация и то что вы хотите видеть в этой аббревиатуре. Креатив гуано, автор мудрагель

Знаете, когда я посмотрел видео, то мне стало скорее грустно ибо вижу что кроме как гнать на президента, на которого уже гнать не актуально и неинтересно, молодежь уже ни на что не гаразд. На этом экономику не построишь и к коммунизму не придешь.

Да и культурная ценность данного произведения стремительно близится к уровню репутации Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це не главне їхнє тварєньє,так баловство.а взагалі у них хороша музичка,мені нра. і не патаму шо гітаріст -мій падчіньонний:-D а Колос зачьот,емоційний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це не главне їхнє тварєньє,так баловство.а взагалі у них хороша музичка,мені нра. і не патаму шо гітаріст -мій падчіньонний:-D а Колос зачьот,емоційний

Колік працює у банку????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз. За 15 хвилин запосЦЮ))

Сегодня прыгаю с парашюта, завтра всем расскажу об ощущениях.(Статус обновлен 48 дней назад)

Ага, розкажеш звідки адреналін виділяється... :0142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...