Перейти до змісту

скарга на eleKtrik


niki

Рекомендовані повідомлення

доброго дня всім, я користувач sendy створив новий нік для написання скарги. 26.04.2013 я написав оголошення, що продаю мобільні телефони, в цій темі забув дописати торг, тому що дуже швидко потрібно було їх продати, через 10 хв дописав торг, через деякий час дивлюсь РО на 2о днів, не поняв в чом прикол, прочитав пише шо апнув тему, думаю пздц,я ж просто дописав до верхнього посту торг і все для чого бан на 20 днів. Ти взагалі думаєш шо робиш???? поясніть мені за що мені бан на 20 днів???? що я такого не законного зробив??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо? Паять?

А причина розписана Систематичні порушення, образи в пп -покарання замінено на перманент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо? Паять?

А причина розписана Систематичні порушення, образи в пп -покарання замінено на перманент!

причана зе те шо я послав його він мене забанив, я не проце писав! написав про те шо апнув тему він мені бан дав на 20 днів ось про шо я писав. попередити не можна було??

електрік якщо ти тупий то це вже не мої проблеми!!(можна догадатися)

Отправлено Сегодня, 13:43 За таке крім бана ще по морді треба давати а тоді і в перманент.

а ти різкни. За таке вас адмінів чи модераторів повиганяти нах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууу..... давненько подобная тематика срача не поднималась :0151:

Попкорна мне !!!!! и много!!!! :0103::0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3-13285066309719.jpg?itok=HacgaBCG

ТС...ты тут всех в ступор вогнал...иногда лучше молчать...чем говорить...а твой лексикон в "разговоре" с EleKtrik...да я таких слов даже не знала...лучше бы и дальше не знала...о чем тут еще говорить, и так все ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.... тепер пости неможу навіть виправити..

Извините, вы не имеет доступа к этому!

[#103135]

У вас нет прав для редактирования темы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а цей продавець з своїми клієнтами так само спілкується? Якщо так - то дякую eleKtrik за бан, такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Niki, там дійсно 10 хв, думаю для таких випадків є кнопочка "змінити". А як ви отримуєте за 1 день (21,03) по 2 порушення, то навіщо скаржитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда ....... коли ж уже літо щоб все школоло поїхало в село до бабульок відпочивати і небачило інтернету ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужас сколько всего за полтора часа случилось.... :)

особенно пугает:

а ти різкни. За таке вас адмінів чи модераторів повиганяти нах...

человек слабо представляет значение употребляемых слов :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...