Перейти до змісту

Обслуговування маршрутів ЛПЕ


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку добиратися на роботу маршрутками це просто жах. Особливо по тих маршрутах, що обслуговує ДЕПО. Таке враження що на маршрут в них повиїжджало по 1-2 машині на кожен маршрут. Що це за знущання? МАК це підтверджує. По деяких маршрутах, що їздить ДЕПО 1-2 машини. Інші десь їздять зовсім не по маршруту або просто стоять. Куди дивиться міська Рада і інші контролюючі органи? Як добиратися на роботу? Куди скаржитися? Чи на ДЕПО немає ніякої управи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку добиратися на роботу маршрутками це просто жах. Особливо по тих маршрутах, що обслуговує ДЕПО. Таке враження що на маршрут в них повиїжджало по 1-2 машині на кожен маршрут. Що це за знущання? МАК це підтверджує. По деяких маршрутах, що їздить ДЕПО 1-2 машини. Інші десь їздять зовсім не по маршруту або просто стоять. Куди дивиться міська Рада і інші контролюючі органи? Як добиратися на роботу? Куди скаржитися? Чи на ДЕПО немає ніякої управи???

Про які конкретно маршрути ви говорите?

Якщо про 15-кі - то все норм, інтервали 5-10 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорю про 16, 32, 29.

Ну так ці маршрути депо не обслуговує.

Маршрути, здається, їхні, але здають їх в оренду приватним перевізникам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорю про 16, 32, 29.

Ну так ці маршрути депо не обслуговує.

Маршрути, здається, їхні, але здають їх в оренду приватним перевізникам

А мені яка різниця має бути. Якраз ДЕПО і обслуговує ці маршрути. Залучило воно перевізників чи саме їздить. Маршрути їхні. А автобусах написано, що маршрут обслуговує ЛПЕ. Значить і відповідати за все має ЛПЕ. Воно має забезпечити випуск автобусів. Цього воно не зробило. Того я і питаю, що можна з цим зробити? Куди скаржитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиції та скарги приймаються за телефоном 26-25-79

Це телефон міської ради, ДЕПО, чи якась гаряча лінія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 ку, у вівторок здається, чекав 45 хвилин і не дочекався, тут явно якась проблема!!!

з 16ми таких проблем не помічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як результат?

Я дзвонив на 15-80. Звернення зафіксували, але думаю що результат буде коли масово туди дзвонити.

Як на мене ДЕПО з кожним днем все гірше і гірше обслуговує надані їм маршрути. Навіть і не знаю з чим це звязано(можливо з керівництвом), але факт лишається фактом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знов сьогодні більше 40 хвилин чекав 32, так і не дочекався. Щось з цим ДЕПО треба робити!!! Хто знеає як на 15-80 дзвонити з мобільного, може який інший номер є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока керовники хозяева это всего счастья сами не будут пользоваться маршрутками - нифига они ездить не будут :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока керовники хозяева это всего счастья сами не будут пользоваться маршрутками - нифига они ездить не будут :(

Це Ви кого маэте на увазі? Директора ДЕПО? Чи кого? Так інші ж нормально обслуговують маршрути. А з цим депо цирк якийсь, дзвонив в диспечерську до них нічого внятного сказати навіть не можуть. Мол від них нічого не залежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось знає, до якої години повинні їздити маршрутки? А то в ГПЗ-ському напрямку після 22 години маршруток 10 і 28 я ні разу не бачив, 4 то напевне після 20 год вже нема ніколи, нормально тільки 11 їздить, 9 і 9а коли є, коли нема, як пощастить. Хрін їх знає, хто їх контролює, і коли з ними якийсь порядок наведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока керовники хозяева это всего счастья сами не будут пользоваться маршрутками - нифига они ездить не будут :(

Це Ви кого маэте на увазі? Директора ДЕПО? Чи кого? Так інші ж нормально обслуговують маршрути. А з цим депо цирк якийсь, дзвонив в диспечерську до них нічого внятного сказати навіть не можуть. Мол від них нічого не залежить

директора ДЕПО

начальника "департамента общественно транспорта"

секретаршу начальника "департамента общественно транспорта"

первого заместителя мера "по общественному транспорту"

главного заместителя мера "по общественному транспорту"

всех в "міскраді" ответственных за транспортные тендеры отвечает

вобщем всех кто задействован в транспортных финансовых потоках

p.s. после твоего первого поста посмотрел на "маке" две 32йки были на маршрутах, а толи три, толи четыре стояли кучкой между улицами Лазо и Савуры

групповая поломка была?

А хтось знає, до якої години повинні їздити маршрутки? А то в ГПЗ-ському напрямку після 22 години маршруток 10 і 28 я ні разу не бачив, 4 то напевне після 20 год вже нема ніколи, нормально тільки 11 їздить, 9 і 9а коли є, коли нема, як пощастить. Хрін їх знає, хто їх контролює, і коли з ними якийсь порядок наведуть.

пару раз уже поднимал вопрос на форуме о выезеде с 40го на ГПЗ после 22:00 :(

единственный виход - едеш чем попало в центр, а оттуда уже на ГПЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

единственный виход - едеш чем попало в центр, а оттуда уже на ГПЗ

А тим часом порожні 15-ки одна за одною нарізають круги по маршруту, невідомо нащо. Ні щоб перекинути кілька машин туди, де вони дійсно потрібні. Але ж там в депо великі уми керують. На цукровий 24,23 валять одна за одною, всякі там ще на МКБ, Володимирську, і в ту сторону, а на ГПЗ нема ніфіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока керовники хозяева это всего счастья сами не будут пользоваться маршрутками - нифига они ездить не будут :(

Мол від них нічого не залежить

Так і є. Автобуси ж на цих маршрутах не деповські,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Луцьку протягнуть новий тролейбусний шлях

Кошти на спорудження контактної мережі для руху тролейбусів, виділили у місцевому бюджеті, завдяки чому з’єднають вулицю Львівську з районом ЛПЗ.

Микола Романюк наголосив, що частину грошей для реалізації цього проекту виділить завод «Кромберг & Шуберт», - повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Міський голова Микола Романюк провів робочу нараду з питань будівництва контактної мережі на вулиці Окружній. Це дасть можливість з’єднати тролейбусні лінії між вулицями Львівською та Боженка.

Учасники зустрічі розглянули проект, підготовлений ПП «Луцьккомундорпроект». Також обговорили питання фінансування цього проекту та технічні умови щодо його реалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку диміла маршрутка з пасажирами. Вгадайте з одного разу хто перевізник. Посилання на волиньпост

http://www.volynpost.com/news/15151-u-lucku-dymila-marshrutka-z-pasazhyramy-foto

Новина то в принципі нічого не варта, але лякає тенденція. Всі маршрути повіддавали ДЕПО, а воно ледь їздить. Автобуси не ремонтує. Передрейсовий стан не перевіряє. Їздять вони як хочуть. Реально страшно за пасажирів. Якщо сьогодні так, то що може бути завтра???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фчера ехал в 9ке - на каждой остановке девушка-робот объявляла остановки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...