Перейти до змісту

На мене напали троє молодиків біля Цума ! Що ви про це думаєте ;-)


Vord

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні приблизно о 22.30 у центрі Луцька, біля Цума до мене причепилось три бовдури, років так по 18-22... Мене запитали з явним презирством "А чи не сказав я ,часом, їм (оцим панятам !! ) російською мовою "Удачи !! ", на що отримав від мене відповідь : "Я тобі нічого не говорив -( що насправді є істиною :-) ) , і збав трохи тон !!!- погрозливо добавив.... І тоді один з них вдарив мене по голові ногою і ..... понеслась.... Бійка тривала не довго, я трохи встряхнувся.. згадав молодість.... Що хто думає ??? Менє якось не по собі неприємно ... в центрі міста де я народився, виріс "шпана" кидається на людей....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись (років 8-9 тому) біля ЦУМа взагалі вбили хлопця (ножем).

Напиши заяву. У ЦУМі мають бути зовнішні камери спостереження. Можливо з їх записів вияснять особи тих відморозків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что тут скажешь - быдло.

Ну канечно, втроем на одного - герои, а как по одиночку - так сразу в кусты, таких козлов проучать нужно! не попускайте им етого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких з децтва топити треба.

п.с Як то ногою в голову?Оо ви невеликі ростом чи то якийсть спорцмен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за самосуд для таких, таких треба добряче "обробити". В мене в знайомого була інша історія, але просто приклад. Так от , знайомий завжди шукав на свою голову проблеми (також був молодим-дурним), був провокатором, ініціатором бійок, інколи сам починав задиратись без причини до людей заради розваги. І от одного разу так нарвався, що потім ледве свої кістки позбирав. Після того людина сильно змінилась, і подібного за ним не помічав :)

От такі ходять і відчувають центром Землі себе, діють не задумуючись про наслідки. Якщо батьки не навчили, чи самі не розуміють що роблять, то тільки такі радикальні заходи можливо вплинуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив я в центрі більше 6-ти років і можу точно сказати що там такого бидла вистачає. Видно його було не часто, але інколи просто виводить коли ідеш по вулиці і можуть реально підійти і "пАгаваріть" . Як було написано вище - по-одному ссикуни, а от гуртом, якто кажуть, і батька легше бити. Тому раджу просто звернутись в міліцію та написати заяву далі думаю вони самі уже з охороною ЦУМа розберуться на рахунок записів. Бо якщо все просто так зилишити хто його знає, що наступного разу ці одброси общества зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви разве забули що у такого контнтінгента развіти звірині інстінкти, а хіщнікі как в природе заведено чуствуют ауру слабих (я єслі сикливі то стадом добют до норми отсуствіє сикливості). Ні в коем случає я не защіщаю тупое бидло ілі стебаюсь с потерпевшого, тем более тема создана с названієм "....Що ви про це думаєте ;-)"

Я просто намекаю что цвет вашей аури був в тот момент явно не айс, чем і воспользовався закон равновесія.

Советую (конечно не це не очень приятно і завісім от індівідуума) пережить, осіліть і іскореніть, в плане вивести на новий уровень, тіпа привівкі от приступов страха, затравленості а также жалості к протівніку (протівніком может стать вода коли тонете, гвоздь пробивший ступню і т.д. но не іскоренять чуство самозбереження).

1 раз взглянув в глаза зверя которий буде драться на смерть с вами всхлеснувшись в схватке ви все поймете.

Лічно докуя пережив, і драку 1 вс 7, встреча с зверем, тонул, пробавав грудь 10 см сучком, несколько автоаварій...нічо, закалілса.

А самое главное що коли я схлеснувся с протівніком явно не по сілам і масе - а также наоборот, протівнік ілі я- находіт(жу) повод уйті от продолженія боя, потому что чуствує - что буду стоять в гавно і до конца, кусать царапать і ламать. Ну і что что в такой схватке вийде победітелем, но уже явно калекой - вот то чуство самосохраненія о котором више.

Как то вот так.

Да... тогда так :

Как вы назовете этих людей, если они намеренно придрались к человеку, который стоял себе и ждал к примеру маршрутку псле чего побили его, просто так от нефиг делать. Я бы понял если на ето была веская причина, и то, что мозгов не хватает поговорить, и обяснить человеку в чем он не прав, адекватные люди так и поступают, а в данном случае нармальными людьми их назвать нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви разве забули що у такого контнтінгента развіти звірині інстінкти, а хіщнікі как в природе заведено чуствуют ауру слабих (я єслі сикливі то стадом добют до норми отсуствіє сикливості). Ні в коем случає я не защіщаю тупое бидло ілі стебаюсь с потерпевшого, тем более тема создана с названієм "....Що ви про це думаєте ;-)"

Я просто намекаю что цвет вашей аури був в тот момент явно не айс, чем і воспользовався закон равновесія.

Советую (конечно не це не очень приятно і завісім от індівідуума) пережить, осіліть і іскореніть, в плане вивести на новий уровень, тіпа привівкі от приступов страха, затравленості а также жалості к протівніку (протівніком может стать вода коли тонете, гвоздь пробивший ступню і т.д. но не іскоренять чуство самозбереження).

1 раз взглянув в глаза зверя которий буде драться на смерть с вами всхлеснувшись в схватке ви все поймете.

Лічно докуя пережив, і драку 1 вс 7, встреча с зверем, тонул, пробавав грудь 10 см сучком, несколько автоаварій...нічо, закалілса.

А самое главное що коли я схлеснувся с протівніком явно не по сілам і масе - а также наоборот, протівнік ілі я- находіт(жу) повод уйті от продолженія боя, потому что чуствує - что буду стоять в гавно і до конца, кусать царапать і ламать. Ну і что что в такой схватке вийде победітелем, но уже явно калекой - вот то чуство самосохраненія о котором више.

Как то вот так.

Да... тогда так :

Как вы назовете этих людей, если они намеренно придрались к человеку, который стоял себе и ждал к примеру маршрутку псле чего побили его, просто так от нефиг делать. Я бы понял если на ето была веская причина, и то, что мозгов не хватает поговорить, и обяснить человеку в чем он не прав, адекватные люди так и поступают, а в данном случае нармальными людьми их назвать нельзя.

Я ,друзі живий і ціленький, просто колись займався трошки спортом, та й реакція не підводить поки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви разве забули що у такого контнтінгента развіти звірині інстінкти, а хіщнікі как в природе заведено чуствуют ауру слабих (я єслі сикливі то стадом добют до норми отсуствіє сикливості). Ні в коем случає я не защіщаю тупое бидло ілі стебаюсь с потерпевшого, тем более тема создана с названієм "....Що ви про це думаєте ;-)"

Я просто намекаю что цвет вашей аури був в тот момент явно не айс, чем і воспользовався закон равновесія.

Советую (конечно не це не очень приятно і завісім от індівідуума) пережить, осіліть і іскореніть, в плане вивести на новий уровень, тіпа привівкі от приступов страха, затравленості а также жалості к протівніку (протівніком может стать вода коли тонете, гвоздь пробивший ступню і т.д. но не іскоренять чуство самозбереження).

1 раз взглянув в глаза зверя которий буде драться на смерть с вами всхлеснувшись в схватке ви все поймете.

Лічно докуя пережив, і драку 1 вс 7, встреча с зверем, тонул, пробавав грудь 10 см сучком, несколько автоаварій...нічо, закалілса.

А самое главное що коли я схлеснувся с протівніком явно не по сілам і масе - а также наоборот, протівнік ілі я- находіт(жу) повод уйті от продолженія боя, потому что чуствує - что буду стоять в гавно і до конца, кусать царапать і ламать. Ну і что что в такой схватке вийде победітелем, но уже явно калекой - вот то чуство самосохраненія о котором више.

Как то вот так.

Да... тогда так :

Как вы назовете этих людей, если они намеренно придрались к человеку, который стоял себе и ждал к примеру маршрутку псле чего побили его, просто так от нефиг делать. Я бы понял если на ето была веская причина, и то, что мозгов не хватает поговорить, и обяснить человеку в чем он не прав, адекватные люди так и поступают, а в данном случае нармальными людьми их назвать нельзя.

Я ,друзі живий і ціленький, просто колись займався трошки спортом, та й реакція не підводить поки....

Это конечно хорошо! что вы отделались как говорится легким испугом,но повторюсь - не попускайте им это, ведь безнаказанность их не угомонит, а наоборот взбодрит, к таким подвигам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Сьогодні приблизно о 22.30 у центрі Луцька, біля Цума до мене причепилось три бовдури"

а я знаю,кто виноват!!!! это игроки ФК "Волинь" !!!!! они,бовдуры, сначала проср.... проиграли матч, ну а другие бовдуры решили взять реванш возле ЦУМа.... :)

как то так....

ну и по теме: в подобном случае самое действующее средство это фото-видео материалы в студию,может кто то из них ещё раз засветится на улице,тогда можно будет сразу бить в голову первым.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я подивився б відеоматеріали.

Прохання, коли візьмете їх у охорони цуму, викласти сюди :) Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після матчів фанати ну дуже агресивні. І шибки камінням вибивають, і стіни балончиками малюють, і отримують по голові, коли не розраховують сили

(Підходять "пАгаваріть" до одного, а тут, "чисто випадково" гуляло 5 друзів спортсменів). З ними потрібно боротися законними методами, бо коли отримують в голову - то їм не доходить. А ось коли отримають "запрошення в міліцію" то відразу п'ята точка почне чухатись. Ось після цього вже більш ніколи, можливо (якщо дурне - то не допоможе і таке), не полізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене запитали з явним презирством "А чи не сказав я ,часом, їм (оцим панятам !! ) російською мовою "Удачи !! "

"СВОБОДІВці" виховують "подростаячєє поколєніє"? Не питали тебе до якої партіїї відносишся?

А якщо серйозно, то такі виродки були у всі часи і в різних містах\районах\регіонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При погіршенні політичної і економічної ситуації в країні, коли недостатньо робочих місць, а алкогольні напої дешевші за сік, то закономірно, що на вулицях з'являється більше волоцюг, "гопніків" і інших представників "субкультур". Історія іде по спіралі. Прийміть той факт, що такі випадки як з ТС скоро будуть не тільки в центрі біля ЦУМа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в центрі таке буває, один раз то на машину посідали і подряпали, а другий раз біля "зосі" була аналогічна ситуація, але ше якось смикалка спрацювала взав шо було в кармані під рукою , то були ключі і проколов одному ногу вище коліна, то паршиві ублюдкі втікали як коти, потім ше люди підійшли то допомогли вистажити. А на рахунок свободи то взагалі бидлоття і гопота, там нема нормальних людей знаю з власного досвіду, тількі ніщєту збирають щоб легко свою нікчемну і нічим необгрунтовану ідею толкати, і шоб масовка була на акції і мітинги! ( біша половина націоналюг, і свободістів ті самі фанати футболу)( Всі проблеми через людей а не через бідну країну, люди живуть одним днем і нічого не намагаючись змінити і думати про своє майбутнє, ніхріна нероблять , на роботу не влаштовуються бо лежні, ходять тікі курять, для розвлікаловкі комусь дадуть пізди, побухають , а після бухаловкі йдуть в качалку на анаболах, от такій бля тепер стіль жизні сповідують ті хто має захищати країну та жінок. Живуть одним днем, аби задовільнити власний егоцентризм, тварини!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно те, що ті "гопніки" можуть написати заяву колективно що не вони на пали, а ви на них напали.

Тому ви швиденько з потерпілого станете підозрюваним, а далі справа техніки.

Це як мені розповідали, біля школи на хлопця одного напали (він сам спортсмен - каратист), вісім чи сім відморозків, так він їх розкидав, так вони написали заяву, де написали що вони стояли собі, а він підійшов почав першим до них чіплятись, і побив їх, так йому кримінальну справу "припаяли". Не знаю чим ця історя закінчилась, це реально абсурд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були часи коли за "БЕСПРИДЄЛ" в одне місце насаджували, нас колись коли мені було так років з 15 в парку теж так звані колись "ГОПИ" трішки рванули, але вони багато в чому недогадувались що може їх після цього чекати, одного я запамятав і вирішив це незабувати і що ви думаєте? ми їх знайшли взяли з собою таких хлопців яким тоді було по років вже 30 і масою до 100 кг. і навідали його, він якраз був дома.))) ото було сміху. І сьогодні яб зробив так само. І тобі раджу знайти і пояснити їм, що колись з такими робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно те, що ті "гопніки" можуть написати заяву колективно що не вони на пали, а ви на них напали.

Тому ви швиденько з потерпілого станете підозрюваним, а далі справа техніки.

Це як мені розповідали, біля школи на хлопця одного напали (він сам спортсмен - каратист), вісім чи сім відморозків, так він їх розкидав, так вони написали заяву, де написали що вони стояли собі, а він підійшов почав першим до них чіплятись, і побив їх, так йому кримінальну справу "припаяли". Не знаю чим ця історя закінчилась, це реально абсурд.

Абсурд! Хай пишуть заяву на інкогніто! було темно ні імені нічого! Хай пишуть заяву на (?), Флаг їм в руки я такого не боюся! Скоріше втічуть ніж до правоохоронних органів підуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були часи коли за "БЕСПРИДЄЛ" в одне місце насаджували, нас колись коли мені було так років з 15 в парку теж так звані колись "ГОПИ" трішки рванули, але вони багато в чому недогадувались що може їх після цього чекати, одного я запамятав і вирішив це незабувати і що ви думаєте? ми їх знайшли взяли з собою таких хлопців яким тоді було по років вже 30 і масою до 100 кг. і навідали його, він якраз був дома.))) ото було сміху. І сьогодні яб зробив так само. І тобі раджу знайти і пояснити їм, що колись з такими робили.

тобто, що ви саме зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біша половина націоналюг

А ви, шановний, прихильник шахмат і інтернаціонлізму?

Ще й така обізнаність в корені соціальних проблем...

Молоді Ригіони?

А по темі - в чомусь згоден з тим, що ми самі притягуємо проблеми в життя.

Але таких відморозків потрібно покарати(якщо взагалі щось планується), і саме по закону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вважаю, що заяву треба писати, але розкажу як воно може бути. Ця гопота, коли доходить діло до міліції, в відділі вже не харкається крізь зуби і не розказує "па панятіям" шо і як було. Вони роблять лице, як в відомого кота із м/ф "Шрек", і розказують що це їх побили. Їх було троє, Ви, нажаль, один. Головний поворот у ділі може стати, якщо ви не попали у відеозаписи. Вийде що Ви побили трьох зразкових хлопчаків, які просто ввечері гуляли, шукали яку б бабусю через дорогу перевести... Ключовим моментом стають свідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...