Перейти до змісту

Потрібна допомога із флешкою microSD


Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги. Можливо хтось стикався із подібною проблемою.

Є старенька флешка microSD і на неї був поставлений пароль, котрий, нажаль, втратився. На флешці купа потрібної інформації, яку дуже потрібно звідти дістати. Підкажіть, як зняти з неї пароль, або як з неї просто витягнути інфу. Якщо хтось надає подібні послуги - домовимось))))

Наперед вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі нічого не робіть. Я якось начитався в інеті як розблокувати самому, розблокував але усі файли були знищені, тому моя порада іти до фахівця. На варшавському ринку хлопці які продають телефони можуть розблокувати, якоюсь програмою яка підбирая код.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до них іти не хочу... треба нормальний спєц, який в цих питаннях добре розуміється, а не просто загуглить і зробить незрозуміло як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до них іти не хочу... треба нормальний спєц, який в цих питаннях добре розуміється, а не просто загуглить і зробить незрозуміло як

Тоді спробуйте в якийсь сервісний центер зайти, можливо там допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пароль до таких флешок, можна зняти (взнати) методом брутфорса.

Робиться програматором ATF

Кому б ви не, здавали флешку - питайтесь, чи вони в курсі, як зняти пароль без втрати інформації.

Бо є ще метод, коли пароль скидається, і інфа уже не буде доступна.

Ну і коштувати це буде не дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись таки страдав.

Робилось так:

Флешку в нокію ( в мому випадку це було нокія н8) і форматуєш телефоном флешку - пароль злітає.

Після цього, підключаємо до кампа і відновляємо через павер дата рековері, ну або любим аналогом. Шанси приблизно 70%.

При бажані ТСа, можу скинути пас. Коштувати буде 79.43 грн і піво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись таки страдав.

Робилось так:

Флешку в нокію ( в мому випадку це було нокія н8) і форматуєш телефоном флешку - пароль злітає.

Після цього, підключаємо до кампа і відновляємо через павер дата рековері, ну або любим аналогом. Шанси приблизно 70%.

При бажані ТСа, можу скинути пас. Коштувати буде 79.43 грн і піво

таким макаром і я можу... але треба інфу зберегти 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що, інфа, дійсно ДУЖЕ ПОТРІБНА - шукайте ТІЛЬКІ СПЄЦА.....

ось і питаю, чи бува тут таких нема або хтось знає такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погугліть типу снятие пароля с флешки NOKIA помоєму у мене щось получалось... чи ні... я вже не пам'ятаю, пам'ятаю те що пароль знімав без "спеців" але чи інфа залишалась - на жаль не пам'ятаю.

Ах да, треба трубку NOKIA і USB кабель.

Якщо звісно хочете ризикнути, якщо панічно боїтесь, то звертайтесь до тих, у кого є програматори :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...