Перейти до змісту

Хто чим голиться?


Orfey

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

У мне тоже якийсь жилет мабуть тоже мак3 турбо.

Гель Жилет.

Пілсля бритя Velosity :) Торіки подарили на бьоздік :)

Старюсь бритись 1 раз в тиждень. Бритись харить, і небритим ходити харить. :)

Думаю по електробритву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

капеЦ .. як ви так можете бритись 1 раз в тиждень ??? :)

чи в вас щетина не росте ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-третє - ДУЖЕ погано миєтсья з станка !

а під напором КИПЯТОЧКУ не пробував? :)

Мак3 турбо... Гель джилет

після гоління раніше корситувався "Нівеа", Але дєвушці не подобається екстракт хвої у ній і його запах.

Тепер користуюсь бальзамом "Оріфлейм" яким то

Раз на 2-3 дні. Як заросту так і бриюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машинка для стрижки волосся + елекртобритва Харків :D бо бриюсь раз на місяць-три

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мак3 Повер від Джилетт, гель також Джілет. Пробував інші гелі - не сподобалось, гелем користуюсь давно, перед тим випробувавши пінку. Гель - the best. Після бриття - перепробував усе - лосьйони, бальзами, гелі. Поки для себе вибрав бальзам Нівеа - і вистачає на довго і приємно. Пробував засоби від Ейвон - зовсім не поканали.

Електробритву пробував з самого початку - були подразнення, може просто так і не навчився користуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мачете. Тільки мачете, ну або інколи Джілет кідз ( Вам не вірять що ви перейшли у 10-ий клас?.. (с) Любко Дереш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станок - Мак 3

Пена - Жиллет для нежной кожи :)

Опосля - Нивеа (б/п рулит)

Сама процедура бритья напрягает, думаю переходить на електорбритву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно Мак 3 и гель ДЖИЛЕТ... а потім зволожуючий крем...

пробував і інші гелі та пенкі, але дівчині дуж подобається запах жилетА, та і для шкіри він хороший...

Я от памятаю ще за радянських часів мій тато брав пезлика, намилював його милом і брився опасною бритвою...

О це я розумію - по - чоловічому:):(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жиллет МАК 3 (без турбо, різниці ніякої), гель жіллєт для чутливої шкіри, після бриття бальзам нівея (без всяких хвой, з нейтральним запахом). раз в 3 дні, частіше впадло.... :(

А взагалі для кожного індивідуально яку косметику використовувати для бриття :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брився Вілкінсон сворд

Потім Вілкінсон сворд одноразові

Потім жілет

Потім жілет 3 з вібро (плум насватав)

Жилет гель гіпоалергенний

А крем тільки HIMM від Amway (кращого не зустрічав) (колись ще був Q4 але зараз він не той)

Бриюсь раз в тиждень (інколи 2 при конкретних сексуальних пропозиціях) в пятницю на ніч, в суботу наніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станок - Schik quattro

гель - Nivea for men німецький, доречі набагато кращий чим Джилет(раніше користувався),

після бриття - якісь американський гель, дуже класний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да реклама своє робить

странно, що мало хто користується електробритвами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мак3 турба

броюсь, когда ловлю себя на том, шта волосины на палец наматываю

+1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станок Mach 3 Turbo

гель або пінка від Nivea

після бриття користуюсь різним, бо не можу підібрати те шо підійшло б для моєї шкіри. були і гелі від жилєт, і засоби від нівеа і шо тільки... гавном мля морду ще тільки не мазав сцуко шоб великого подразнення не було

зараз прикупив собі Braun Cruzer 3... Коли морда сильно заросла, то краще трімєра немає :) Але ще не можу себе заставити повністю перейти на електробритву... а бриюсь тоді, коли самому починає реально бути некомфортно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз в тиждень підстригаю бороду до рівня корооткої щетини банальною машинкою домотек за 40 грн. шию брию щодня(якщо до роботи іду) просто станком одноразовим джілет без жодних пінок, поки не затупиться що шкребе шкіру:lol:)і просто змочую водою після бриття. валяються вдома слалом, мак 3. не прижились. виклика повагу бриття небезпечною бритвою...

"Ріже, сволота, маківку жілетков, в шприц набирає сок.."(с)Брати гадюкіни перші леза для станочків на Галичині були Жілетт. з тих пір лєзвіє (як в совку називали) там і досі жілєтко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як воно зараз новими модними електробритвами, але найкращі радянські тих часів, коли "входив в режим бриття" мені не підійшли-подразнення завелике було. Знайомі чоловіки електробритви не використовують і сьогодні (а їх немало). Починав зі "станка для бритья" під одноразові леза (найліпші були закордонні "Жілетт", "Вілкінсон сворд"і наші "Нева"), тримав в руках і пробував голитись "небезпечною бритвою" (жах один, і нею лише горло різать, якщо вона тупа!!!).

Зараз стандартна "жилєтка" (як галичани кажуть), крем "якийсь" (який попаде під руки, бо їх багато є вдома, і милом можна інколи). але опісля - тільки лосьон (теж "якийсь").

Трошки дивно, як Ваші половинки вас неголених (частково оброслих, якщо точніше, бо борода - то вже стиль) приймають, а не висловлюють своє невдоволення... Не рідше трьох раз в тиждень голитись приходиться (я не "кавказець")....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки дивно, як Ваші половинки вас неголених (частково оброслих, якщо точніше, бо борода - то вже стиль) приймають, а не висловлюють своє невдоволення...
а це залежно куди саме ми їх цілуємо ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:);) Тонкий англійський гумор, звичайно, ціниться. Але і трішки пошанувати Ваших половинок теж можна, не колючи їх чарівні личка (або кому там що подобається більше ;) ) колючою щетиною. :D

Але загалом я теж згодний - терплять вони, їм подобаємось ми такимим, якими є ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жилєт для мушчини лучче нЄт.... як АК :D ну майже...

Електробритва імхо не тру) Опаска-оце тру....треба освоювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...