Перейти до змісту

Інженер-програміст, Інфоком.


imp13

Рекомендовані повідомлення

Відкрита вакансія на посаду інженера-програміста.

Вимоги: вища технічна освіта, знання IP мереж, хоча б базові знання UNIX-like OS, бажано FreeBSD, Windows на рівні налаштування мережі та допомоги користувачам в налаштуванні. Якщо дружить з паяльником - теж плюс.

Обовязки: налаштування та встановлення клієнтського обладнання (маршрутизатори, WiFi антени), технічна підтримка користувачів, монтаж нових вузлів мережі (треба вміння роботи з 220В), трохи бумажної роботи (звітів на 10 сторінок і більше не буде).

Влаштування офіційне, ЗП біла, відрядження оплачуються.

Випробувальний термін - 3 місяці. ЗП на випробувальний - 3000грн. Потім більше, точно сам не знаю.

Резюме слати на support (at) lutsk.ukrpack.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знання IP мереж, хоча б базові знання UNIX-like OS, бажано FreeBSD, Windows на рівні налаштування мережі та допомоги користувачам в налаштуванні. Якщо дружить з паяльником - теж плюс. Обовязки: налаштування та встановлення клієнтського обладнання (маршрутизатори, WiFi антени), технічна підтримка користувачів, монтаж нових вузлів мережі (треба вміння роботи з 220В), трохи бумажної роботи (звітів на 10 сторінок і більше не буде).

А тепер питання: Нафіга

інженера-програміста.
???

в якому із моментів задіюється саме програміст??

Вибачте, якщо шота не так сказав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, якшо освіта не техніча то навіть резюме переглядатись не буде?

Чомусь, я думаю, якщо ти даси внятну відповідь, що таке TCP/IP і зможеш пояснити суть запису 127.0.0.1, і при цьому три пред'явиш сертифікат від Cisco systems, навіть без вищої освіти ти матимеш шансів більше, ніж ті, хто із дипломом про вищу освіту вміють ставити Віндовс із диску Zver-DVD.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де буде сидіти інженер ??? ...

сидять у тюрмі. А інженер не повинен сидіти. Інженер повинен працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 на руки чи 3 оклад?

напевно на руки. Бо за такі знання вимоги окладу 3 мало. Тільки не кажи, що тебе це зацікавило! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставка на випробувальний - 3к. на руки, відповідно, менше - податки, відрахування в пенсійний та інша соціальна фігня...

З.І. якщо прийде Командор - я можу звільнятись ЖВ

З.З.І. народ, для ваших резюме вказана адреса електронної пошти. не треба мені в приват їх слати. небажання здійснити такий простий пункт характеризує вас не з найкращої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А якщо взяти "студента" на випробувальний термін хоча б на кілька тижнів і вертати йому лише кошти на обід, дечому навчити, дати себе проявити, як вам такий варіант?

Питання несе більше теоретичний характер, аніж сподіватись, що моє резюме зможе чимось зацікавити роботодавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 на руки чи 3 оклад?

напевно на руки. Бо за такі знання вимоги окладу 3 мало. Тільки не кажи, що тебе це зацікавило! :)

Женя, ти хочеш сказати, що в Луцьку монтажнику клієнтських систем десь платять більше? :)

3 тис на випробувальний термін і білою З/П - заманливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж, по суті, брудна робота, постійно ж...па в милі...

Я от тільки на рахунок 3 тис. чомусь сумніваюсь... не віриться.

imp13, Ну добре, поки є нові клієнти, йде монтаж - може, а коли затихне? "Інженер" просидить місяць-два на місці, ставка лишиться?

Далі, монтажем займається сам, чи є помічник? Авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 тис на випробувальний термін і білою З/П - заманливо...

3к - це без вирахування податків на випробовувальний. Тобто 2.5К на руки. Потім десь 3.5-4, мені здається, повинно бути.

Але, потрібні знання хоч якісь. Тобто обжимку в руках тримати вміти, і відрізнити Т568А від Т568Б. :)

а коли затихне?

а чого має затихати?? Мережі міняють, (обладнання) вдосконалюють, шукають нових клієнтів. "Сидіти" - не доведеться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хлопців з такими "знаннями" в Луцьку море. І таких, що мережі налаштовують на початковому рівні, і обжимки тримають... Багато з телекому, з Візора, з ... та багато

Дивно, що таку зарплату пропонують...

А чому затихнути може... Це справа така, сьогодні розвиток є, а завтра нема... Конкуренція велика :)

А за "підтримку" таких грошей не платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вакансія цікава, відіслав резюме, і вже 2 тижні як нема відповіді, досі чекаю

:0157:

давно хотів працювати з мережами, а в сц сидіти набридло, да є позитивні моменти, але то не те для чого вчився,

хоча досвід, що я там здобув- безціний, особливо цікаво було коли їздили у відрядження до Івно-Франківська, та Чернівців для прокладки мереж та підтрики серверних, але добу не спати- то тяжко, після останьої поїздки, нормально мізки запрацювали лише на 2й день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звиняюсь за відсутність в темі.

по резюме які зацікавили керівництво проводились співбесіди. якщо не дзвонили - вибачте, не зацікавило.

на даний момент вакансія закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Знову відкрилась вакансія.

Ставка на випробувальний (3 місяці) - 3500.

Вимоги ті ж.

Резюме висилати на support(at)lutsk.ukrpack.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...