Перейти до змісту

Пищать дискові гальма


oleroy

Рекомендовані повідомлення

oleroy

поставив тут плюс в карму i *Поддержал* за чуйне серце i *ОРЛА* :) бо в тiй темi не працюють цi функцii

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сира погода, то теж пищать під кінець гальмування. По крайній мірі, у мене так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання.

Чи можна пояснити погану ефективність тормозіння тим що "колодки не притерлись"??? Якось тяжко тормозить після вібрейків, більше сили прикладати треба,втискувти.

Вел новий. 50 км пробігу. Дискова механіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоковая механика на бюджетном байке - дрянь та еще. Но должна тормозить все же. И мощней, чем Ви, даже непритертая. Подъедь в магазин, пускай отрегулируют тебе. Бесплатно, я так понимаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після зняття і повторної установки теж пищали! Але мені це навпаки в кайф! як тут описували: на пішоходів діє моментатьно.

Нажаль вже 3й день як притерлися, мушу тепер голосом працювати "ДОРОГУ"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy

поставив тут плюс в карму i *Поддержал* за чуйне серце i *ОРЛА* :) бо в тiй темi не працюють цi функцii

Дякую, хотілося б більше людяності та співчуття до братів наших менших від людей, проте більшість знайомих НЕ ТАКІ!

Забрав пташеня хороший хлопчина, хоче виростити для себе домашню ворону, казав має багато живності вдома

ДУЖЕ ДУЖЕ РОЗУМНА ПТАШКА - за ті три дні, що була в мене привязалась і брала їсти лише від мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема вирішилась повним розбиранням гальм. Колодки все ж мали якийсь маслянистий наліт ( грішив на гідравліку, думав протікає ), пропалив їх та стер наліт наждаком. Ротора витер ацетоном ( засіб для зняття лаку ), більше нічого під руками не було. Вже місяць катаю без писків

Знайомий каже, що з колодок після зими вилазить всяка бяка, конденсат - іншого пояснення не маю

P.S. Гідравліка не тече!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Гідра тече.. але то вже зовсім інша історія..

На мийці.. час від часу, пшикаю хімії на ротори відїдає на ура.. )))

Вчора колодки пищали теж... не було їх де добре прогнати... але намокли трохи під дощем.. з гірки я їх паро разів добре прижав.. і все стихло.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...