Перейти до змісту

Пищать дискові гальма


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Гідравліка, гальмують відмінно але пищать ЖЕСТЬ. Колодки не стерті, диск сухий і чистий. Що робити, чим мазати, чи міняти????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy, варіанти навскидку:

1. Кривий ротор.

2. Знос ротора

2. Несумісність матеріалу колодок з ротором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гідравліка, гальмують відмінно але пищать ЖЕСТЬ. Колодки не стерті, диск сухий і чистий. Що робити, чим мазати, чи міняти????????

Зазвичай писк починається коли колодокі вже закінують свій ресурс. Ще можливо Ви міняли недавно колодкі і поставили такі які пищать коли гальмують(особисто в мене такий випадок був).Заїдьте на Сто хай докладно подивляться. Всетаки цеж гальма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити, чим мазати, чи міняти????????

:ohmy:

Мазати ... звичайно ж мазати ... силіконовим спреєм, гальмівною рідиною, солідолом ... а краще всім зразу, ну щоб по-любому ...

І міняти ... все міняти ... і не на будь-що, а на найдорожче, ну шоб навєрняка ...

А насправді не треба мене слухати, зараз прийдуть модери і ПаверЮзери і скажуть щось толкове.

kBuT87PeBx4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy, варіанти навскидку:

1. Кривий ротор.

2. Знос ротора

2. Несумісність матеріалу колодок з ротором.

1. Ротор рівний

2. Велосипеду 5 місяців ( малоймовірно що колодки стерлись )

3. Гідравліка комплектна tectro, нічого не міняв

Цілу зиму стояв на балконі, не їздив. Після зими почав пищати.

ПИЩАТЬ ОБИДВА КОЛЕСА!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колодки нові, непритерті. Тому й пищать.

+ на вулиці сам бачиш що робиться, пісок вперемішку з водою й болотом. Кристали цієї усієї хрені потрапляють між ротором та колодками, от й лунає такий звук.

Позитив: при гальмуванні писк такий, що собаки драпають від тебе як від чуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИЩАТЬ ОБИДВА КОЛЕСА!!!!!!!!!!
Пройдись легенько по роторам дрібною наждачкою, на деякий час допоможе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пищат только при торможении, или все время? Если при торможении, то это "хороший" звук. Ничем плохим не вылезет. В тормозах же главное, чтобы тормозили, когда нужно и не тормозили, когда не нужно? Звук - это дело вкуса. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо враховувати, що гальмівний шлях 5 метрів, то останні 1 - 1,5 метра пищать. Перед людьми не зручно, чес слово ніби bergamont, а репенить НІМАГУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня, как назло, сейчас абсолютно беззвучны, причем, недавно была механика, сейчас гидра, молчали оба. А мне бы пешеходов распугивать не помешало. Пешеход нынче глухой пошел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то останні 1 - 1,5 метра пищать. Перед людьми не зручно
А чому не зручно?

Якраз тєма, замість дзвіночка -- люди тебе чують і дають дорогу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то останні 1 - 1,5 метра пищать. Перед людьми не зручно
А чому не зручно?

Якраз тєма, замість дзвіночка -- люди тебе чують і дають дорогу ;)

І в мене пищать. А люди дають дорогу, бо лякаються. Їдеш тихо, гальмуєш голосно, такий дзвіночок нажаль самому набридає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еге ж) Під'їхав поближче, і я-а-ак жмакнув на тормоз, від несподіванки люди аж підстрибують))

Цікаво, що мої попередні ротора 160-ки Avid'и G3 на BB5 мали зовсім іншу тональність, ніж зараз 180-ки Avid'и G2 на BB7. Спочатку списував на різницю розмірів, потім прочитав на форумах, що G2 кращі(твердіші) по матеріалу, ніж G3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв колесо, думаю подивлюсь я на колодки. Колодки рівні, не стерті

Потер трішки колодки і ротор наждачкою, склав назад і.............. ПИЩАТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!

post-19351-0-13213600-1365012504_thumb.j

post-19351-0-52623900-1365012518_thumb.j

post-19351-0-41854500-1365012528_thumb.j

post-19351-0-53375000-1365012537_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расслабься и наслаждайся. Найди в этом звуке мелодию торжества. Почувствуй, как техника поёт от счастья, радуясь удовольствию, которое она тебе дарит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моєму щастю немає меж, так радуюсь що аж ......

P.S. я не слухаю METAL, і щось у мене зі слухом, бо ну ніяк не звучить пискливий тормоз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расслабься и наслаждайся. Найди в этом звуке мелодию торжества. Почувствуй, как техника поёт от счастья, радуясь удовольствию, которое она тебе дарит

Поет. однако :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постав колодки (sintered) ,в мене це все вирішило

у меня как раз наоборот. стояли колодки semi-metallic – была тишина. поставил sintered и появился писк. причём, именно под конец торможения и только в сырую погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі звуки від гальм в мене проходили після хорошого їх прогріву...і роботи на максимумі.

Зараз гідра мовчить як риба об лід.. а от механіка.. попискує сцуко задні ротор.. Підїжджаєш до пішохода ззаду.. 2-3 разу пискнув.. він озирнувся і тебе пропустив... ляпота.))))

Пртерти ротори і колодки нождачктю думаю не лишнє буде.. профілактика так би мовити.. (видалиш з них грязь, вологу) АЛЕ... Гальмування погіршиться.. гальмівний шлях зросте.. поки це все знову не притреться..і не факт, що звук пропаде.

Повторюсь.. оптимально дати їм хороших про.. здонів.... Але де тут в нас їх дасиш.)))

ЕХ.... хочеться вже по Карпатах та Криму.. пошлятись.. )) Деж та весна ... сучка.. мать її.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...