Перейти до змісту

где в Луцке суши-бар?


pauTinka

Рекомендовані повідомлення

Мне вот жена сказала:

- Когда я приехала с моря, я хотела тебе приготовить жареную камбалу, такую, как мы на море ели. В итоге получилась такая гадость... Все-таки охлажденная 1-2х дневной свежести рыба это САААВСЕМ не восемнадцать раз размороженная. А где ты найдешь у нас свежего лосося???

И ,думаю, персонал суши-бара тут ни при чем и выхода нет ни у них, ни у посетителей. Разве что делать суши из, скажем, карпа или щуки :)А в Киеве в ресторан с настоящим суши вас пропустят, если на вашей MasterCard есть хотя бы $500.

ЗЫ Кто-то знает, где взять свежего лосося? Можна дорого. Очень суши приготовить хоцца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Keepo, то не бабайки а правда жизни...

Что касается меня, я вообще не понимаю зачем такое "недо-суши" надо. Тем более по таким ценам. У меня в жизни принцип, вещи должны выполнять поставленную перед ними задачу. Если такая вещь выполняет эту задачу, и хорошо, за нее не жалко 500 баксов отдать, если же она ее не выполняет она не стоит и копейки.

В детстве читал книги о Японии, упор был на то что суши блюдо из СВЕЖЕЙ рыбы и в этом весь сок, как грится.. Но... каждому - своё. Вон в золотого дракона народ ходит не за едой а в основном понтануться, это нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, да причем тут понты? Золотой Дракон один из лучших ресторанов города в котором готовят толково за такие деньги, и был единственный местом в городе до недавно, где можно было съесть суши (хоть это и пародия, но как выразился Shkoder, что японская кухня это не просто еда, а еще и философия).

Это у Вас понты в 500$. У нас тут не ЯПОНИЯ и даже не Киев, а Луцк, поэтому прошу не равнять х#й с пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока не надо мне рассказывать что ВСЕ посетители того ресторана ходят туда «чисто покушать», я БУГАГИРУЮ.

Не надо ровнять всех по себе. Что же касается пицот баксов, то я как уже выше написал если есть за что платить то это не понты а адекватная цена.

Да и насчет философии темы не раскрыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max-2 получает ридонли на три дня + предупреждение в личное дело за "недосуши", "эти суши рестораны", разжигание флейма и вообще предвзятое, imo, отношение к вопросу.

я хожу в суши-бар покушать и готов обсудить вкусовые аспекты блюд, а также рецепты их приготовления с теми, кто делает также. для базара по соотношению понтов от посещения и количества потраченных денег прошу впредь создавать тему в соответствующем разделе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ходили с женой сегодня вечером - камментю...

1. Интерьер и декор - не выдержанны совершенно. Никак не мог понять, то ли меня пытаются окунуть в атмосферу Японии, то ли Чехии, то ли еще куда-то.... Салфеточки-вышиваночки на столах тоже непонятно к чему...

2. Замызганные и заляпанные жирными пятнами брошурки, представляющие ассортимент суши не добавляют баллов новому заведению.

3. Суши (как по мне) - весьма ничего. Сервировочка очень понравилась.

4. Пиво и правда вкусное. Только вот пиво это из пивоварни "Земанн", а уж никак не их родное :)

5. Обслуживание в норме - не больше, не меньше.

Общее впечатление: буду ходить туда, когда потянет на суши, либо на свежее пиво. Но до "одного из любимых" заведение недотягивает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ну так... не читав давненько я цю гілочку... :)

Тепер скажу своє слово:

ПИВО - дійсно вариться на Земані АЛЕ!!! рецептура пива - своя!! (власниця закладу - дійсно нащадок пивовара Грабінскі- рецепти власні, частково дороблені в Німеччині)

пиво - свіже! Темне - зе бест!

СУШІ - робляться дійсно зі свіжих продуктів (а не напівфабрикатів заморожених :) ) Робить їх досить толковий суші-майстер..

Меню - дійсно періодично воно є затасканим - так як ресторан (кафе/бар - кому як більше подобається) розрахований більш ніж на 100 посадочних місць.. меню мало (основної кухні)... суші меню - є багато. просто якщо неприємно дивитись на брудне - просіть чисту- доречі їх можна забирати з собою.... такщо... Періодично воно (меню) поновлюється (вгадайте в кого :) )

страви готуються деколи довго, але достатньо смачно...

Непогана жива музика (але тільки по вечорам) - інструментальна музика різних стилів (але головне відсутність російської кабачної..)

Інтер'єр зроблений одним відомим Луцьким дизайнером (хто не здогадався - Вова Г. ) стиль - суміш Чехії, Шматок Японії.. трохи дивно, незвично.. але непогано..

входи в ресторан дійсно два! Хоча різниці немає в який заходити :) попадаєш в одне приміщення... просто на дверях розклади роботи різні (на одному суші-бар - заходиш зразу з боку суші-майстра, інший вхід - центральний - просто в зал)

Ніби все...

Загалом по 5-ти бальній шкалі ресторан тягне на тверду четвірку...

при якихось проблемах раджу звертатись до адміністратора Валі (досить швидко і безскандально допоможе вирішити будь-які ситуації)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУШІ - робляться дійсно зі свіжих продуктів (а не напівфабрикатів заморожених :) ) Робить їх досить толковий суші-майстер..

страви готуються деколи довго, але достатньо смачно...

Загалом по 5-ти бальній шкалі ресторан тягне на тверду четвірку...

при якихось проблемах раджу звертатись до адміністратора Валі (досить швидко і безскандально допоможе вирішити будь-які ситуації)

:)

Суші можливо і з свіжих продуктів робляться, а от є суші, котрі не свіжі самі по собі.

Було принесли суші (зараз, вже не пригадаю які) - рис був такий, ніби два роки тому був зварений і докупи зліплений.

Роли - свіжі, рис розсипчатий і їсти приємсно.

Страви готуються катастрофічно довго. Напої несуть не менше ніж 20 хвилин! Це нонсенс.

Ситуація: прийшли, на столі немає скатертини. Попросили принести. Принесла (через 30хв) - брудна, наче після 4-х весіль. За що була відправлена у правильному напрямку (на лаву запасних, у гру увійшла Валя). Напої потрапили на стіл через 40 хвилин (не ті що замовляли, бо, виявляється не так почула/забула). Суші через 1 год 10 хв.

Сервіс = 4/10.

Роли наприклад, самі по собі дрібні. Якщо порявняти хоча б з япівськими - то ті значно більші (і ціни <= )

Тим паче, нещодавно, ціни виросли. Ті суші не варті того, що за них просять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю... чув про те що там такі напряги з обслуговуванням... просто нечасто там буваю... та і особисто знайомий з власниками закладу... питань поки не виникало... :)

а щоб готувались страви швидше раджу звертатись зразу до Валі :0144:

ціни... ну незнаю... здається більш ніж демократичні...

взагалі мені здається альтернативи ресторану-пивоварні ще й плюс з суші-баром та ще й з такими цінами в Луцьку немає...

звичайно ІМХО...

НЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ :0146::(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щоб готувались страви швидше раджу звертатись зразу до Валі

Довольно интерестный подход :) только вот логики в нем не наблюдается... клиент приходит, и сразу же, впаре с официантом должен звать администратора? Не проще ли изначально улучшить сервис? Или это фишка заведения такая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це не фішка... це правда життя.. :)

просто з персоналом завжди і всюди є проблема (я не тільки про офіціантів)

просто десь вона вирішується краще, десь гірше...

P.s. Сорі за флуд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пероналом нема проблем, коли є нормальне керівництво

Скорее, когда есть нормальный менеджмент заведения....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пероналом нема проблем, коли є нормальне керівництво

Скорее, когда есть нормальный менеджмент заведения....

Ну тут, мушу не погодитися. Дуже багато залежить від кадрів. Безпосередньо від офіціантів. Якщо вони не тямущі - керівники нічого не зроблять. Та сама Валя, що вона буде бігати за кожним офіціантом і вибачатися за нього, а потім у підсобці "крити їх", що ті розпухають від сліз, а потім взагалі зникають з поля зору.

Знаєте, кажуть кадри рішают всьо. Так воно і є. З "г" зліпить цукерку не вийде. Треба довго над цим працювати, вчити їх. Але це дорого і ніхто в нас цього робить не буде. Тому що втічуть як навчаться, або взагалі це не дійде їм. Крім того, люди й так ходять. Отримують таке собі задоволення від ганебного сервісу.

Подруга керує рестораном нашим луцьким і скаржиться безпосередньо на якість ресурсів - приходять такі, що нічого не вміють і вчитися не хочуть, хоча і ЗП, як вона каже пропонує хорошу. Але немає кому )-:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ну почалось ;)

Надіюсь з Грабінскі все стало ясно? якщо щось - ася, приват - будьласка, звертайтесь!

П.с. Маю троха фоток звідти.. кого цікавить - просіть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пероналом нема проблем, коли є нормальне керівництво

Скорее, когда есть нормальный менеджмент заведения....

А це хіба не одне й теж ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Кілька раз заходили в Грабінскі на суші та на пивко.

Суші брали різні, приносять правда не швидко, треба іноді довгенько почекати,но завжди свіженькі та смачні, приходиться випити бокал пива еліт ( воно мені найбільш сподобалось), ще брали раз сяке, мені не сподобалось, шось не понятне та тепле, фууу. брррррр. аж мурашки по тілу як згадаю.

Шо шо а піцу там не заказуйте, якось сестра ходила, сказала шо не стоїть.

Ще ходив також в їхній заклад Талісман (Шехерезада) правда суші там мені здалося трошки гірші, а от готують набагато швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В Там-Тамі є Сусі поінт (як пояснив продавець в японській немає шиплячих :D )

Можна поїсти на місці, взяти із собою і замовити з доставкою.

Різниці від Грабінські і Талісману не помітила.

Асортимент доволі широкий. Якщо когось зацікавить відсканую прайс і телефони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ходят слухи, что в Луцке суши-бар открылся и вроде на Грушевского. Кто-нить в курсе где точно? Заранее спа

заходити не варто обслуговують довго і принесли суші з мухою натуральною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, чудом знайшов номер тієї МАМИ, взнав, що це в Залєскі. За 199 грн. принесли реально більше 30 ролів, і більшість мяко кажучи не маленьких. Наїлись четверо. Смачно. Інтер"єр бажає кращого, але кухню з ціною - РЕКОМЕНДУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...