Перейти до змісту

Украине грозят санкции за злостное нарушение авторских прав


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

photo-6.gif?_r=0.jpg

а ось цю картинку ви самі намалювали, перепрошую?

шкода, але в малюванні я не сильний, взяв з якогось сайту з аватарками.

довго шукав власника авторських прав на неї... але, нажаль так і не знайшов. Тому вирішив що її виклали в інтернет для вільного скачування... Користуюсь багато років - ніхто так і не зголосився з претензіями і документами на право власності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Коштував би той же віндовс 7 100 грн. то навряд чи б були піратськи версії (принаймі їх би було б набагато менше).

Компанію-монополісти на ринку, типу Microsoft чи Adobe, просто, ведуть подвійну гру. Вони ж знають, що, наприклад, держава використовує їх піратські програми і запросто могли б подати в міжнародний суд на Україну, але вони цього не зроблять, тому що завтра замість їх програм там буде Ubuntu. Тому їм вигідно тримати високі ціни на той випадок, що знайдеться хтось, що купить їх програми

Інакшими словами той же інженер може креслити на кульмані або з певними знаннями працювати у солідворкові.

Йому не обов’язково вчитись на SolidWorks. Різних CAD-програм є біля двох десятків, а може й більше. Навчиться в якійсь працювати, то йому і з SolidWorks проблем не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже піратський софт розглядати як крадіжку то давайте на це питання глянемо під іншим кутом: правила гри на цьому інтелектуальному ринку мають бути чесними, а не лише гра у одні ворота, ворота моєї кишені. Наприклад якщо я купую ліцензійну операційну систему чи гру чи програму і раптом виявляється що в даному продукті виявились недоліки, глюки, тощо. І виробник випускає патч, сервіспак, тощо. Тоді хай повертає мені затрачені мною кошти, адже він продав мені бета-версію і я за свої ж гроші виконав для нього роботу бета-тестера. Повернені мої кошти і халявна ліцензійна програма, залишена мені в користування буде вважатись оплатою за мої послуги бета-тестера. Тоді буде хоча б по чесному. Тоді виробник дуже добре готуватиме програми, а не викидатиме в продаж напів-сирий продукт з метою чим побільше накосити бабла. І тоді це справді можна буде називати інтелектуальною власністю а не обдираловкою.

от це абсурд! хочеш сказати, що все що ти купуєш ідеальне? з таким підходом, то практично всі товари та послуги повинні бути безкоштовними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не подобається платний Windows ? багато глюків ?

Вихід є - користуйтесь альтернативними ОС :)

це ж і софта стосується

офігєнний розклад... вінда глючить - то я за неї платити не буду :)

викинь бєку і постав щось краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропоную відійти від чистого ангельського божественного бачення цієї проблеми. Ми країна Україна - країна споживач виробленого поза її межами. Головна наша задача, якщо вже купуємо, то якомога дешевше. Головна задача імпортерів - продати якомога дорожче, бо живуть з %. В даній ситуації компроміс між імпортерами і споживачами не досягнуто, як наслідок - розгул безбожного піратського софта. Хтось недорахувався запланованих прибутків, хтось зекономив батькам гроші на продукти.

Якщо б питання стояло так, що порушуються права наших авторів нами в наших кордонах - це погано. А коли захищати пилосос імпорту, та ще й в програмній індустрії, де ми самі б могли дати жару - це саботаж:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сподіваюсь, то жарт, бо я поржав і плюсанув за дотеп.)

так, це жарт, в якому, на жаль, 90% правди.

п.с. по темі, на жаль, в нас, вся боротьба з піратським софтом, це або заказуха від конкурентів, або бажання заробити тими, хто бореться.

в державних органах >90% софта неліцензійного.

а програми з переходу на ВПЗ так і залишаються уже 4 рік на папері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а програми з переходу на ВПЗ так і залишаються уже 4 рік на папері

Сильно прижме - перейдуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейдуть, а гроші освоювати то святе. То ж певно і закупки ліцензій проводяться на папері...Гроші на держзакупівлю осідають десь в кишені, а ставиться піратка і профіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейдуть, а гроші освоювати то святе. То ж певно і закупки ліцензій проводяться на папері...Гроші на держзакупівлю осідають десь в кишені, а ставиться піратка і профіт.

Так з ВПЗ ще простіше... На фіктивному навчанні користувачів, думаю, так само успішно можна гроші освоювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так з ВПЗ ще простіше... На фіктивному навчанні користувачів, думаю, так само успішно можна гроші освоювати

а що там перенавчати? більшість користувачів в органах влади використовує (для роботи) максимум Word, Excel, ні ще PowerPoint.

так, що змінити їм ОС на (К)Убунту з OpenOffice'om чи LibreOffice'om, і вони різниці в роботі не відчують.

для роботи з інфою (базами данних) зараз достатньо браузера, Firefox'а, тільки чуток софт підприляти, щоб він нормально брацював, ще з чимось, крім ІЕ

п.с. в мене як виникло бажання спробувати, щось крім Віндовс, то я сам навчився, не просто працювати, а самому встановити і налаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, приватні підприємства і державні установи в цьому плані - це дві великі різниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xxx: Если ГИМП это пилочка для ногтей, то фотошоп это 800 Ватный электролобзик БОШ.

yyy: Знаете, очень забавно видеть, как люди себе ворованным электролобзиком ногти подтачивают...

Баш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку, на роботі питанням законності використання ПЗ зазвичай переймаються ваші роботодавці, залишимо це поки. Власний бізнес теж відкладемо на потім. От скажіть мені, хто вдома не може обійтись без платних програм? З конретними прикладами, будь ласка.

Я не можу обійтись :)

MS Office наприклад, (бо частенько можу працювавати дома) + Win7, і не вмовляйте мене на Linux переходити, бо намає безкоштовних толкових аналогів.

а ось Avira Premium Antivirus 2013 я купив по акції, і не шкодую (перше моє ліцензійне ПЗ :_07: ), да, можете посміятись, і сказати що я олень, бо можна безкоштовне скачати ))

Мені немає, що на це сказати. Хіба що, дуже шкода, що у моїй країні, яку я дуже люблю, живуть люди з такою психологією.

більшість так говорить... а починати то треба з себе.

і ващє, харош сперечатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник правду казав про відкати. Майкрософт хоче щоб їхні продукти стояли у всіх і скрізь. Платить за це державі, а держава в сваою чергу пресує тих, хто не купує у майкрософта. Якщо усі перейдуть на Фріварні ОС, то не буде з кого брати відкати. не буде кого штрафувати!

Суть в тому, що коли приходить перевірка і бачить у вас не Віндовз, а щось на кшталт Лінукса. Ну загалом НЕ віндовс. У них закрадаються підозри, що ви щось від них приховуєте!

І починають ритися із же більшим азартом. Вони ж не розуміють, що ви хотіли зекономити, щоб не купувати 20+ (мале підприємство) віндовсів, офісів і т.д.

20 віндовсів по 200 у.о. + 20 офісів по 170 у.о. + Серверна платформа. + антивіруси... та на 10 000 у.о. нашкребеться. А ще спецпроги типу Медок чи 1С бухгалтерія...

Та фірмі краще обладнання виробничого на такі кошти закупити. Чи премію людям дати.

Бачив (та реалізовував) такі схеми. 1 потужний Віндовий(!) сервер із 20+ термінальних ліцензій. 20+ ноутбуків чи ПК із Убунту. Термінальна сесія. Все! Опенофіс на сервері. Бухгалтерські проги теж там. Безкоштовний архіватор та антивір. Один.

Таким чином маємо. Десь ~$100 на людину. Це значно дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, приватні підприємства і державні установи в цьому плані - це дві великі різниці

в чому різниця?

державні органи спочатку перевести на ВПЗ, а потім питати за неліцінзійне з бізнесу/людей

п.с. група континіум уже давно перейшла на Опеноффіс

банки лінукс використовують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми на фірмі використовуємо ліцензійний Windows XP + Microsoft Security Essentials + IBM Lotus Symphony (імхо найкращий офіс на базі опен-офісу) + куплений УкрСклад (для обліку). І не фантазуємо з лінуксами і 1С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавали б вінду за 10 баксів (без підтрикми по телефону, і так далі) :) купляла б переважна кількість людей реально, і так далі.

А так дорого і все таке інше.

Я впевнений крякі на вінду сама ж Майкрсофт випускає :) вони і так можна сказати монополісти, так чому не надати людям купувати Віндовс за 10 баксів і користуйся собі.

Думаю купували б люди, тому що це і тобі оновлення і так далі...

А просто хочуть "набрити" купу бабок, щемити людей, а наші при владі, взагалі далекі від всього тойго "айті", це лишній привід просто зайти до вас на фірму чи додому, щоб нагнути.

Та й ціни захмарні на весь софт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, ну млін, вклади в софт мільйони, утримуй компанію за мільйони

і продавай потім по 10 баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, ну млін, вклади в софт мільйони, утримуй компанію за мільйони

і продавай потім по 10 баксів

Але ж скільки людей користуються ломаною віндою, ті самі мільйони, так само і весь інший софт. В кожного на компі якщо порахувати збереться софта на 10-20 тисяч доларів.

10 баксів це адекватна ціна за віндовс 7 Ultimate, за серверні рішення можна платити більше 100-500 баксів, і все.

А так що роблять ставлять ломане, ставлять компа десь в ничці, по RDP конектяться, ставлять спец програми які в друг чуть що, то видаляють все, щоб "органи" не накрили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай ти дезодоранти будеш по гривні продавати

мо і майкрософт з тебе приклад візьме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді нехай не плачуть що за них люди не платять, а викорстовують ламане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти бачив що вони плачуть ? вони спокійно продають своє і попутно ловлять тих хто "краде дезодоранти", думаю ти так само робив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. група континіум уже давно перейшла на Опеноффіс

:_07:

прям таки всі ? не розказуй казок.

на ОпенОфісі там тільки ті, яким як писав Женя вище вистачає і блокнота княпати заяви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, будеш свої "казки" розказувати про Open/libre, коли навчишся ними користуватись. Ти так і не сказав чого там в Calc нема порівняно з Excel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звикли красти" і "звикли красти софт" по-моєму це дві великі різниці, чи не так ?

Мені немає, що на це сказати. Хіба що, дуже шкода, що у моїй країні, яку я дуже люблю, живуть люди з такою психологією.

А мені дуже шкода що в цій країні є такі люди, які претендують на статус "безгрішних", оскільки дозволили собі вже двічі "кинути камінь" ;). Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...