Перейти до змісту

Обновление форума


Shura

Рекомендовані повідомлення

пока репа off.

ага... отхватил 2 плюса и выключил :)

через сутки опять включит шоб истчо нагрести :)

шутю.

Торик - респект. за ынтузазызм неувядающий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Репа снова в строю. Ни ку кого репутации не потярялось при апргрейде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замічена така несправність у "шапці" форума

Мій Профіль · Нові повідомлення · Мій помічник · · 0 нових листів vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · Моя репутацiя

в англійській версії також є

My Controls · View New Posts · My Assistant · My Friends · 0 New Messages vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · My Reputation

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Замічена така несправність у "шапці" форума

Мій Профіль · Нові повідомлення · Мій помічник · · 0 нових листів vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · Моя репутацiя

в англійській версії також є

My Controls · View New Posts · My Assistant · My Friends · 0 New Messages vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · My Reputation

Запарилсо повторять что это ошибка локализации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля.. автологін глючить, ніякі стирання куків і кешів не допомагають. Кожен день викидає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замічена така несправність у "шапці" форума

Мій Профіль · Нові повідомлення · Мій помічник · · 0 нових листів vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · Моя репутацiя

в англійській версії також є

My Controls · View New Posts · My Assistant · My Friends · 0 New Messages vars['reputation_on'] and Object->member['id']"> · My Reputation

Запарилсо повторять что это ошибка локализации

вибачайте за дурне , не професійне питання ;)

але, що це означає "ошибка локализации" ?

бо в мене така сама проблемка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачайте за дурне , не професійне питання ;)

але, що це означає "ошибка локализации" ?

бо в мене така сама проблемка

язык английский включите - будет щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поняв... :)

в мене англійська версія форуму

значит таблетка здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"меня терзают смутные сомненья" - може новый движок масдаем писався, інакше звідки така нелюбов до лисиці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Добавлена статистика Top 5 + последние темы с форумов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
да штука цікава) але шо це за статистика "Most Popular" як це я туда влізи?

Количество просмотров профиля пользователя, зайти в свой профиль внизу есть к-во просмотров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да штука цікава) але шо це за статистика "Most Popular" як це я туда влізи?

Количество просмотров профиля пользователя, зайти в свой профиль внизу есть к-во просмотров.

так там враховують перегляд профілю мною, кожен раз шо я там юзав, якщоб відмічались перегляд профілю тільки другими юзерами тоді це можна би було назвати Most Popular)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
да штука цікава) але шо це за статистика "Most Popular" як це я туда влізи?

Количество просмотров профиля пользователя, зайти в свой профиль внизу есть к-во просмотров.

так там враховують перегляд профілю мною, кожен раз шо я там юзав, якщоб відмічались перегляд профілю тільки другими юзерами тоді це можна би було назвати Most Popular)

Когда смотришь свой профиль, к-во просмотров не увеличивается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2torik: оце хаха тож прибавлялось... а вже не...:D тож неможе бути щоб мій профіль так часто переглядали)))torik може ти тількищо шось замутив, а??)) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справді, форум якось дивно реагує на браузери відмінні від ІЕ :) вмене в опера 9.0 при переглядах тем програма починає забирати всі ресурси процесора... що воно таке - поки не вияснив. через той же ІЕ все літає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подскажите, можно ли в ИЕ7 поотключать баннеры, которыми сейчас оброс форум? Может, какие-то настройки есть типа Оперовских?

Интересует именно ИЕ7 - другой браузер не предлагать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось в мене з вчорашнього вечора і ще досі дико почав глючити саме форум(завісає, негрузить до кінця сторінку,неможливо щось відписати) і саме цікаве тільки коли зареєструюсь,

а коли оф-лайн то все нормально переглядається. З нетом і остальними локальними ресурсами все ОК. Не скажете що це таке може бути, чи на це є якісь причини повязані з апгрейдом????!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не помагає... реально повільно грузиться, вікна швидкої відповіді і швидкого редагування вискакують з затримками... Опера 9.23. Раніш такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не помагає... реально повільно грузиться, вікна швидкої відповіді і швидкого редагування вискакують з затримками... Опера 9.23. Раніш такого не було.

аналогично

фирефокс 2.0.0.7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...