Перейти до змісту

Обновление форума


Shura

Рекомендовані повідомлення

не знаю, глюк чи фіча, але при показі превюшок зображень тянуться нормальні файли і ресайзаться до розміру превюхи.

в опері 9.22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

не знаю, глюк чи фіча, але при показі превюшок зображень тянуться нормальні файли і ресайзаться до розміру превюхи.

в опері 9.22

на скільки я зрозумів, це що при попередньому перегляді повідомлення зоб.... і змінюють розмір до натурального вигляду, так????:)

pop-ups

і взагалі What this??? Sorry for the question!!! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, глюк чи фіча, але при показі превюшок зображень тянуться нормальні файли і ресайзаться до розміру превюхи.

в опері 9.22

такая бага была и в рошлой версии.. устранили как-то :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, була. зараз теж саме.

мені то не заважає (анлім), а от декому буде важкувато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один глюк є, пояснити який я поки-що не можу. Глючить відображання картинок з зовнішніх лінків. Відразу після створення повідомлення з таким лінком картинка є, а потім зникає, хоча лінк на неї в повідомленні звісно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ще один глюк є, пояснити який я поки-що не можу. Глючить відображання картинок з зовнішніх лінків. Відразу після створення повідомлення з таким лінком картинка є, а потім зникає, хоча лінк на неї в повідомленні звісно є.

У меня все нормально отображается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один глюк є, пояснити який я поки-що не можу. Глючить відображання картинок з зовнішніх лінків. Відразу після створення повідомлення з таким лінком картинка є, а потім зникає, хоча лінк на неї в повідомленні звісно є.

есть такое. объяснения тоже не нахожу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=13476 в першому пості? І в хуморі в "прикольних картинках" таке було. А ще цей глюк я зустрічав коли постив фотку з зовнішнього лінка сюди http://board.lutsk.ua/forums/index.php?s=&...st&p=121558 -- прийшлось залити її на борду і переправити лінк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю упоминалось уже или нет, так как предидущие посты не читал, но вот только что заметил, что часики спешат аж целый час: по моим , время создания этого поста грубо говоря 11:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це обговорювалось вже не один раз ще до апдейта форуму. Справа в часових настройках користувача. Юзай пошук по форуму і знайдеш інструкцію як пофіксити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю упоминалось уже или нет, так как предидущие посты не читал, но вот только что заметил, что часики спешат аж целый час: по моим , время создания этого поста грубо говоря 11:30

со времени твоей регистрации на форуме это обсуждалось раз несколько

тут например

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені чесно кажучи воно не заважає, це я так "... к слову", а вдруг непомітили :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені чесно кажучи воно не заважає, це я так "... к слову", а вдруг непомітили :-)
це помічаєш тільки ти. У всіх інших все ок
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Та мені чесно кажучи воно не заважає, це я так "... к слову", а вдруг непомітили :-)

Time is now: 13-09-2007, 13:35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пунктик появился в личных данных:

Bike

The manufacturer of you Bike

нда... скоро станет обязательным при регистрации на борде купить велик :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пунктик появился в личных данных:

Bike

The manufacturer of you Bike

Прикольно. Действительно появился. Интересно, в этом пунктике у всех по умолчанию стоит Bergamont Stalion (кстати, надо с двумя ll) или это такая фича, по имени Beware! BOARD watching you! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

но пока еще не совсем так как надо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да заметили :)

также заметили, шо ты таки движок крутишь, на произволяще не бросаешь

+1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...