Перейти до змісту

Мої "бегемотики"


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Привіт, хочу розказати про свої двоколісні. А почалось раптово - знайомий привіз із-за бугра вели, каже приїдь може вибереш. Приїхав в Ківерці, назад їхав на жовтому PEGASUS зі спущеними колесами (ніяка сауна не зрівняється) Відслужив, відкатав і продав, а в нового власника його стирили через три дні (доречі якщо хто що знає брякніть або пишніть, вдячність за інфу буде безмежна)

Настав час Bergamont, купив через інет, їхав з сумщини. Забирав через автолюкс, чуть не зомлів - такий був кльовий після залізяки Pegasusa. Bergamont rephlex 2010 найкращий вел для початківців, все подобалось поки машина не збила, точніше я врізався в мерса (не зрозуміло хто кого). Вийшли два лба подивились на мене, трішки побитого і шокованого, зібрали свою побиту решітку радіатора і поїхали далі, а я залишився на обочині зализувати рани... Зняв переднє восьмиподібне колесо з погнутої вилки і пошкандибав додому з німцем під рукою. На велозоні перебрали обидва колеса, підшаманив вилку і продав...

Думав кращого не буде :( , бо всі рівняв до рефлекса - то руль кривий, то манєтки не такі, вилка не по феншую. Пересів на Helix 4.2, тепер він мене катає. Гідравліка клас але диски пищать падлюка, як БОГДАН 9а

В Bergamont є один недолік - проколи ( за три місяці 9 проколів ). Одного разу пробив камеру відразу в чотирьох місцях.

Хочу літом десь на Світязь бандою - хтось підтримає?

post-19351-0-94382600-1364074214_thumb.j

post-19351-0-19550600-1364074510_thumb.j

post-19351-0-90057800-1364074519_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Cкажіть будь ласка, а в Bergamont Helix який у вас розмір рами і рост? То я не знаю на рост 169, довжину ноги 80, потрібна 46, чи 52?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну останій непоганий і по роторах хочеться сказати що стоять джусі, в мене на GT expert стояли Juccy 3 я на них катав як в +35 так і в -28 то результат відмінний, модуль суперовий! Якщо то такі то в мене теж попискували, особливо після мийки, зато дзвоника Не тра від пішоходів як запищить то розбігаються хто куди). На рахунок Світязя я за тільки на вихідних і дай завчасно знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cкажіть будь ласка, а в Bergamont Helix який у вас розмір рами і рост? То я не знаю на рост 169, довжину ноги 80, потрібна 46, чи 52?

В мене ріст 183см, мені комфортно з 52 рамою, вам скоріше потрібна 46.

Доречі неспішно продаю helix 4.2, на нових ободах http://bikelab.com.ua/обода-на-велосипед/2218-обод-neo-disc-29-36отв-под-диск-торм-пистон-черн-аv-530g.html

Ціню 5000 - торг

Гальма вже не пищать :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, я його дістав... Відтепер я спешеловод :D

Не судіть строго, педалі поміняю

post-19351-0-92430100-1399588734_thumb.jpost-19351-0-64181200-1399588758_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні робив обкатку 50 км, по лісі, грунтах і щебені летить як дурнуватий. По асфальту правда не такий шустрий як helix, але переваг набагато більше. На такому вже і в Карпати можна рипнути. А задоволений як слон :0119:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з покупкою!

Ну ти знаєш, буржуйський вел взяв. :)

2 Cherman

А де в нас в Луцьку стільки рівного асфальту щоб так на ньому можна було котити? Що не яма то канава :(

м"яка вилка + м"яка широка гума в комплексі "гамають" зусилля райдера і не дають розігнатися на асфальті...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю в стані найнероводів :)

Чекаємо від тебе більш детальної специфікації вела. :)

Судячи по фото це стоковий Carve Comp 29.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy, постав менш агресивні покришки, і по асфальту також летітиме. Чекаємо від тебе нових фото і більш детальної специфікації вела. :)

Вже думаю над цим, перевірені Schwalbe Smart Sam Performance Dual Compound 29х2,1

чи щось нове, типу Continental Race King 29x2,0

Хочу більш універсальну резину, асфальт/грунти 60/40

Судячи по фото це стоковий Carve Comp 29 , таки да стоковий - розумію що найнер, але дуже не вистачає великої передньої зірки, потім буду щось мутити з цим :_34:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вірний друг "БЕГЕМОТІК" вже радує нового власника...

А я через тупізм :_37: зараз катаюсь на локауті... Вилка була сильно накачана, думав чуть приспущу, спустив :_07: Хочу купити насос високого тиску :0128: , який брати :_40:

Розкажіть про покрихи Continental Race King 29x2,0post-19351-0-50089300-1399748010_thumb.j цікавить накат по асфальту, чи все ж краще Smart Sam?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...