Перейти до змісту

Власники е-книг та планшетів, відгукніться.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

производство понелей e-Ink большой площади (выше 6") сопряжено с какими-то там трудностями, так что дешевым они не могут быть по-определению. а 10" книжек (журнал?) можем вообще не дождаться… скорее появятся давно обещанные цветные e-Ink в пределах $200 за 6-8" книжку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, власне, ось у чому.

Люблю читати, 300-400 стор. за ніч махнути не проблема,

не купуй! :) побережи здоров'я своє! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, 9,7 вже є. Так, недешево, але є. Чи маєш на увазі саме не менші 10 дюймів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, 9,7 вже є. Так, недешево, але є. Чи маєш на увазі саме не менші 10 дюймів?

Певно Тезка, мав на увазі, збільшення співвідношення ціни за дюйм, із збільшенням діагоналі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гнучкий E-Ink екран. взагалі незважаючи на монохромність, технологія E-Ink активно розвивається. однією з основних її переваг є мале споживання енергії, що наприклад, можна використати при виробництві смартфонів. адже як відомо, гаджети на OS Android швидко "садять батарею", а збільшення її розміру іде в розріз з бажанням виробників зробити свої девайси більш мобільними
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час перебирав різні варіанти і зупинився на цьому:

для книжок де важливий текст,а не графіка- E-lnk рідер

для PDF,DJVU,книжок з графікою та газет-журналів - планшет з 10-ти дюймовим IPS екраном.

загальний бюджет- 220-260 у.о.

"Меня терзают смутные сомнения" що в результаті так воно і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час перебирав різні варіанти і зупинився на цьому:

для книжок де важливий текст,а не графіка- E-lnk рідер

для PDF,DJVU,книжок з графікою та газет-журналів - планшет з 10-ти дюймовим IPS екраном.

загальний бюджет- 220-260 у.о.

"Меня терзают смутные сомнения" що в результаті так воно і буде.

В результаті так воно і є))).

http://www.amazon.com/Kindle-Ereader-ebook-reader/dp/B007HCCNJU

+

http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-ainol-novo-10-hero-dual-core-a9-1-5ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-wifi-ips-product-20750.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот на таком и журнальчик почитать комфортно, и вообще любую толстую PDF'ку :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот на таком и журнальчик почитать комфортно, и вообще любую толстую PDF'ку :ok2:

Так точно! Для того и брал! Кроме того закачал для супруги женских журналов,а для дитяти детских журналов,комиксов и отсканеных советских книжек.Про диафильмы уже писал,сам с удовольствием ностальгирую))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Такой вопрос. При чтении, не напрягает каждые 20-30с на кнопку нажимать, для перелистывания страниц?

Думаю купить себе такую: http://rozetka.com.u...ae_601/p213909/

или такую: http://rozetka.com.u...3/#tab=comments

Что лучше?

Вообще, мне нужна книга только для чтения худ.литературы и только. Может стоит взять подешевле?

Ппц как влом переплачивать за всю эту аудио/видео хрень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не напрягає. якщо читати художню літературу, то найкращий варіант - електронна книжка з E-Ink екраном. вибір ви зробили не самий кращий. варіант з TFT-екраном я б взагалі не розглядав, то не електронна книжка, а пародія.

як на мене, то за ці гроші буде набагато кращим варіант Barnes & Noble Nook The Simple Touch. якісний надійний корпус, чудовий екран, підтримка карт пам"яті. функціонал книжки дуже обмежений, АЛЕ там стоїть OS Android. робите рут (дуже проста процедура) і маєте майже планшет з можливістю читати будь-які формати ну і встановлявати різні додатки.

взагалі б я розглядав лише трьох виробників електронних книжок - Barnes & Noble, Amazon та Sony. у кожного є свої переваги і недоліки, але як на мене, то ця трійка найкраща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тижні 3 тому бачив в магазині "Системз" на вул. Л.Українки. тільки от на ціну не глянув. чи є десь ще - не знаю.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Не попадіть на refurbished (віновлений) версію по ціні нового. у нас недобросовістні продавці люблять таким промишляти. як відрізнити, пошукайте в неті.

цей рідер має версію з підсвіткою (with Glowlight), але вона значно дорожча (1100-1200 грн.)

як альтернативний варіант за такі ж гроші можете розлянути Amazon Kindle 5. однак в нього керування джойстиком та кнопками, відсутній слот для карт пам"яті і слабша батарея. однак він і трохи легший, тонший, читає по замовчуванню більше форматів та має поноцінний браузер. ВАЖЛИВО! не варто купувати версію Kindle 5 в сірому корпусі. більше інфо по цьому питанню шукайте в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил себе купить Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader. Но есть еще пару вопросов.

1) Первое время прошивать не буду. Будет ли поддержка кириллицы? Т.е. можно ли будет читать книги на русском или украинском языках?

2) Можно ли будет читать сторонние книги, т.е. не купленные на специальных Ресурсах? Есть много книг в FB2 формате. Я могу их перевести в EPub формат на компе и закинуть на eBook. Не будет ли ругаться девайс?

3) В будущем думаю купить фонарик для подсветки. Или лучше, книгу, сразу с подсветкой брать (Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader GlowLight), раз такое дело? Просто отзывов на ту подсветку больше негативных, чем позитивных. А она мне сейчас не очень то и нужна. Неохота переплачивать непонятно за что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил себе купить Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader. Но есть еще пару вопросов.

1) Первое время прошивать не буду. Будет ли поддержка кириллицы? Т.е. можно ли будет читать книги на русском или украинском языках?

2) Можно ли будет читать сторонние книги, т.е. не купленные на специальных Ресурсах? Есть много книг в FB2 формате. Я могу их перевести в EPub формат на компе и закинуть на eBook. Не будет ли ругаться девайс?

3) В будущем думаю купить фонарик для подсветки. Или лучше, книгу, сразу с подсветкой брать (Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader GlowLight), раз такое дело? Просто отзывов на ту подсветку больше негативных, чем позитивных. А она мне сейчас не очень то и нужна. Неохота переплачивать непонятно за что.

1) На оба вопроса ответ ДА, если книга в формате epub.

2) Можно читать. Закидываете на карту памяти или во внутреннюю память читалки.

3) В руках GlowLight не держал, читать с подсветкой не пробовал, потому сказать ничего на этот счет не смогу. Сам читаю с обычного Simple Touch. Вечером просто включаю свет или читаю за столом с включенной настольной лампой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Первое время прошивать не буду. Будет ли поддержка кириллицы? Т.е. можно ли будет читать книги на русском или украинском языках?

2) Можно ли будет читать сторонние книги, т.е. не купленные на специальных Ресурсах? Есть много книг в FB2 формате. Я могу их перевести в EPub формат на компе и закинуть на eBook. Не будет ли ругаться девайс?

3) В будущем думаю купить фонарик для подсветки. Или лучше, книгу, сразу с подсветкой брать (Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader GlowLight), раз такое дело? Просто отзывов на ту подсветку больше негативных, чем позитивных. А она мне сейчас не очень то и нужна. Неохота переплачивать непонятно за что.

1) у рутуванні нічого страшного нема. головне зарядити перед цим рідер. якщо не сподобається, то все можна буде повернути назад і гарантію буде збережено.

2) є така прога Calibre. без проблем конвертує. до того ж в форматі Epub вже досить багато книжок

3) тут вже діло смаку і фанансових можиливостей. тільки одне АЛЕ - екран рідера з підсвіткою потребує більш обережного відношення

Экран, по всей видимости, оснащен специальной светорассеивающей пленкой, которая обеспечивает довольно хорошую равномерность подсветки (но, конечно, в верхней части, где расположены светодиоды, яркость заметно выше, чем в нижней части экрана). Правда, в процессе эксплуатации выяснилась неприятная особенность — эту пленку очень легко повредить (не оставив при этом никаких следов на внешней поверхности экрана), а на образовавшихся дефектах свет рассеивается сильнее, в результате при включении подсветки на экране появляются ярко светящиеся точки, полоски и т.д. Поэтому очень желательно дооснастить эту книгу жесткой обложкой и вообще, обращаться с ней очень аккуратно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Nook The Simple Touch - проблема підтримки форматів нівелюється установкою Cool Reader, і ніяких костилів\конверторів не потрібно.

Підсвітка - найкраще в когось взяти на тест Nook чи Kindle - та перевірити безпосередньо, інакше це тільки догадки, катить\некатить, ефективно\слабувато.

Берегти дисплей потрібно в будь-якому випадку, оскільки це делікатна і найдорожча деталь в рідері (80-90% вартості).

Якісний чохол\обкладинка - мастхев, не завадить прозора плівка на дисплей, котра як мінімум збереже його від царапок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

3) В будущем думаю купить фонарик для подсветки. Или лучше, книгу, сразу с подсветкой брать (Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader GlowLight), раз такое дело? Просто отзывов на ту подсветку больше негативных, чем позитивных. А она мне сейчас не очень то и нужна. Неохота переплачивать непонятно за что.

относительно книги с подсветкой-http://www.exler.ru/expromt/25-12-2012.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене книга Amazon Kindle 4. і ось виникла така ситуація: не користувалась книгою біля місяця, зараз же вирішила почитати - а вона розряджена. хоча перед цим вона була повністю заряджена. книга була виключена, а не в режимі сну. хотіла б спитати, можливо хтось знає - це так повинно бути, чи книжка бракована? дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

то що ніхто не може мені дати відповідь?

та вже давно треба було погуглити і не чекати.

в інтернеті є багато нарікань на батарею кіндла

ось якщо цікаво http://boards.straightdope.com/sdmb/showthread.php?t=653707

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що ніхто не може мені дати відповідь?

та вже давно треба було погуглити і не чекати.

в інтернеті є багато нарікань на батарею кіндла

ось якщо цікаво http://boards.straig...ad.php?t=653707

дякую. та вже гуглила, однак версій багато. хто пише, так повинно бути, а хто - це брак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж зо три тижні не користувався своїм Nook Simple Touch, вчора хотів почитати, дивлюся, на екрані написано щось типу "Для запобігання розряду пристрій було вимкнено". Вмикаю - ще десь 70% заряду батареї лишилося. Так що Nook в цьому плані "розумніший", ніж Kindle. Ще ні разу не пошкодував, що вибрав саме його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...