Перейти до змісту

Власники е-книг та планшетів, відгукніться.


Рекомендовані повідомлення

Одній людині достаньо поїсти раз в день, а іншій треба тричі за день. То хтось з них бракований?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Ємкість акумуляторів:

Kindle 3 - Li-ion Polymer 1750mAh

Kindle 4\5 - Li-ion Polymer 890mAh

Kindle Touch - Li-ion Polymer 1420mAh

Nook Simple Touch - Li-ion Polymer 1530mAh

Споживання у всіх читалок приблизно однакове, оскільки мають дуже схоже залізо, в кожній - програмний контроллер зображення, кожна має 6" дисплей.

Жеруть батарею: Wi-Fi, програвання mp3, голосове читання тексту, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ємкість акумуляторів:

Kindle 3 - Li-ion Polymer 1750mAh

Kindle 4\5 - Li-ion Polymer 890mAh

Kindle Touch - Li-ion Polymer 1420mAh

Nook Simple Touch - Li-ion Polymer 1530mAh

Споживання у всіх читалок приблизно однакове, оскільки дуже мають схоже залізо, в кожній - програмний контроллер зображення, кожна має 6" дисплей.

Жеруть батарею: Wi-Fi, програвання mp3, голосове читання тексту, тощо.

так, я це знаю, дякую. всі додаткові функції у мене відключені. але не можу зрозуміти, чому ж батарея в некористуванні сама розряджується...в іншій е-книзі, де можна подивитися навіть фільм, батарея хоч рік може не розряджуватися )

Одній людині достаньо поїсти раз в день, а іншій треба тричі за день. То хтось з них бракований?

це філософія :) я ж маю справу з технікою :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Виникла потреба в електронній книжці у зв'язку з тим, що в університеті задають дуже багато літератури, в бібліотеку ходити інколи немає часу, а на ноутбуці читати некомфортно. Бюджет не дуже великий, вимоги: E-ink та надійність (нормальна батарея + щоб було без глюків). MP3, картинки та ігри не потрібні! Можливо хтось підкаже якусь модель та магазин, де можна придбати? Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно приобрела такую http://rozetka.com.ua/texet_tb_721hd_bronze/p226536/?utm_source=rozetka&utm_medium=email&utm_content=product-image&utm_campaign=order-confirmed&utm_nooverride=1

недорого, без лишней кутерьмы, предельно просто в использовании

мне очень нравится. батарея, если только для чтения использовать, держит полных 2 суток (без выключения книги, на момент перерыва в чтении выключаю только подсветку экрана). есть инструкция для разгона батареи.

Бюджетный вариант, который мою книгоманскую натуру вполне устраивает :) Возможно, подойдет и Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ternovnik,ні, там надто жирні для мене можливості) мені не планшет треба з TFT екраном, а саме електронну книгу з E-ink екраном, тобто чорно-білу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-лінк від 100 доларів стартує .

Тут в барахолці часто продають , глянь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony PRS 300 на аукро ~400грн.

Тільки для частих переїздів для неї бажано прикупити тверду обкладинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony PRS старі читалки, зняті з виробництва, невідомо як себе вестиме акумулятор, контрасність і інерційність дисплея сильно пасує у них в порівнянні з тими, що я назвав вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony PRS старі читалки, зняті з виробництва, невідомо як себе вестиме акумулятор, контрасність і інерційність дисплея сильно пасує у них в порівнянні з тими, що я назвав вище

питання ще стоїть перед ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amazon Kindle або Nook Simple Touch - все інше не варте часу, уваги і грошей

Однозначно так. Нук можливо і краще, бо управління і сенсором і кнопками.

Тут Кіндл продають http://board.lutsk.ua/topic/143496-planshet-cube-8-ta-elektronna-kniga-amazon-kindle-wi-fi/#entry1052918489

а на аукро безпечно купувати?

Сам купував на сландо, у жителя м.Рівне, бо якраз їздив туди.

Ще на борді десь тема була про інтернет-магазини Луцька, і пощупати можна і дешевше трохи, ніж в звичайному магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, дякую, а на аукро безпечно купувати? Ви користувались Sony PRS 300?

Покупок було десятка два - без проблем; головне вибрати продавця з немалим рейтингом.

Sony була моя перша покупка на аукро, роки 3 тому. Півроку тому придбав ще дві - дівчині і сестрі.

Sony PRS старі читалки, зняті з виробництва, невідомо як себе вестиме акумулятор, контрасність і інерційність дисплея сильно пасує у них в порівнянні з тими, що я назвав вище

300-та може й знята. Але не інші PRS. В нас на ринку вони не вельми популярні через відсутність "рідної" підтримки fb2.

Акумулятор вже 3 роки веде себе добре, нарікань на роботу жодних. Нещодавно замовив собі одного, спробував для задоволення цікавості змінити.

Робиться все на диво легко, але залишив старого - для чого міняти те, що й так добре працює, на таке ж?

Щодо екрану - інерційність видно, так. Якщо піднести на 2-3см до очей. Перші декілька перелистувань меню.

В тому, що E-Ink в ній більш "старішої" технології Vizplex, нічого поганого не бачу - контрасності вистачає з головою, не жаліюсь.

Альтернативна прошивка - банальна копіпаста файлів; можна й рідну оновити і "прикормити" до fb2 - зробити з книжки "цеглину" дуже непросто.

І взагалі, бажання переходити на щось інше немає. Як читалка електронних книжок вона відпрацьовує на 95%.

Доречі. Не відкидайте дешевий планшет (наприклад) з варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. Не відкидайте дешевий планшет (наприклад) з варіантів.

ні, мультицяцька з ТФТ мене не влаштовує, читати доведеться багато, а на телефонах і планшетах якось не то) Дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже 6 месяцев пользуюсь Nook Simple Touch GlowLight - подсветка - это весч!!! Учитывая то, что читать есть время, в основном, перед сном!!! Доволен книгой на все 100!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Nook Simple Touch дуже класна) Зручна й легка в користуванні. Те, що треба для навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...