Перейти до змісту

14 квітня-поїздка на озеро Віно


Діма

Рекомендовані повідомлення

А якою саме дорогою планується маршрут? Віл Прилісного через Городок до Градиська, а далі Віно?

Чи по Варшавці, далі через станцію Троянівка і на Віно? Чи через Череваху?

Может, вы подскажете, как туда проехать интересней?

На мою думку, велосипедами краще виїхати на Варшавку, а далі повернути на Троянівку( але зауважу, там бруківка-тарантайка). А вже від Троянівки лісовими дорогами до Віно.

Можна по тому маршруту, по якому ми ходили( в пості вище я кидав ссилку, і відео моє цього маршруту Діма виставив), але треба більше часу- врахуйте піщані дороги.

Як варіант: можна дістатись елекричкою до Ковеля і звідти десь в 9 ранку електричка на Сарни. Вийти на станції Троянівка або Череваха.

Від Черевахи дорога складніша - треба добре орієнтуватись в карті або мати навігатор.

Наприклад : вийти з електрички на станції Череваха - і далі так : озеро Кручене - озеро Віно - Градиськ - озеро Хидча - озеро Засвинське - село Городок -озеро Глибоке- село Прилісне. ( дистанція близько 50 км). Через Прилісне йде траса Любешів-Маневичі - Луцьк

Це справжній in wild, зате побачите одразу 5 озер

Або варіант: доїхати по трасі до Прилісного(це за Маневичами) - а там 2 км по досить пристойній дорозі через ліс до озера Глинського.

Це більш легкий і безпечний маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Самий нормальний варіант це через Троянівку,а бруківка починається за 500 м до села Троянівка і закінчується в центрі села,далі буде через село асвальт а потім км1.5 гравійка,і поворот направо в ліс.Я їздив раз велосипедом.

http://vk.com/id9241...92413060_00/rev

Гарний варіант побачити 5 озер,але ми просто не встигнемо,на Віно я знаю як добратись а ті інші озера треба вже з гугл мапс і компас,а там доріжок ой як багато,на карті одне а там їх 3 в різні сторони,так що якщо цей варіант то вже потрібно палаткі і більши провант,це вже не покатушка а похід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы хотела такой вариант попробовать в идеале: Маневичи - с. Прилисне - оз. Глибоке - с. Городок - оз. Засвинське - оз. Хидча - с. Градиськ - оз. Вино - оз. Кручене - с. Череваха. А там по обстоятельствам. На дизель, или своим ходом. Скорее всего по весенней распутице не удастся. Но на Пасху будет поход трехдневный можно будет и осилить. А пока сделать разведку боем. ЖПС у нас будет, надеюсь, сильно не заблукаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна виїхати зранку,в 11 годин ми будемо в Прилісному,а там до 18.00 можемо встигнути на потяг в Ковель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы хотела такой вариант попробовать в идеале: Маневичи - с. Прилисне - оз. Глибоке - с. Городок - оз. Засвинське - оз. Хидча - с. Градиськ - оз. Вино - оз. Кручене - с. Череваха. А там по обстоятельствам. На дизель, или своим ходом. Скорее всего по весенней распутице не удастся. Но на Пасху будет поход трехдневный можно будет и осилить. А пока сделать разведку боем. ЖПС у нас будет, надеюсь, сильно не заблукаем.

Якщо поїдете з Маневич, то від Прилісного варто прокласти маршрут через озеро Глинське, там поряд озеро Запрудське

, а вже потім продовжити до озера Глибокого

Ось тут я теж описував такий пішоходний похід до озера Глинського, Запрудського, та й відео там є (пост #32 ) http://board.lutsk.u...entry1052550305

Взагалі, всі походи по Маневиччині, які описані в тій темі, можна об"єднати в один велопоход, варто трохи посидіти та зробити логістику маршруту.

І буде тур по двом десяткам озер та по Черемському заповіднику. Гарантую, що як заїдете в нашу маневицьку тайгу на початку маршруту, то виїдете з лісу тільки на фініші - пригоду обіцяю. :)

Весною можна назбирати різних корисних трав, побачити безліч рідкісних квітів(а саме час цвітіння орхідей в травні-червні) , а - влітку чорниця, брусниця, ожина, малина, суниця і гриби , звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий нормальний варіант це через Троянівку,а бруківка починається за 500 м до села Троянівка і закінчується в центрі села,далі буде через село асвальт а потім км1.5 гравійка,і поворот направо в ліс.Я їздив раз велосипедом.

http://vk.com/id9241...92413060_00/rev

Гарний варіант побачити 5 озер,але ми просто не встигнемо,на Віно я знаю як добратись а ті інші озера треба вже з гугл мапс і компас,а там доріжок ой як багато,на карті одне а там їх 3 в різні сторони,так що якщо цей варіант то вже потрібно палаткі і більши провант,це вже не покатушка а похід.

Якщо буде їхати по Варшавці, а далі на Троянівку, то рекомендую відвідати по дорозі ще озеро Світле(Іванівське). Саме та , де поворот на Троянівку, з протилежного боку варшавки поворот на озеро Світле (позначив на карті синьою стрілкою поворот, а червоною озеро Світле). Там всього лиш 2 км до озера ( спочатку асфальт, далі бруківка а потім лісова дорога)

post-6657-0-24756300-1364123635_thumb.jp

Ось трохи згадував про це озеро (пост # 53) http://board.lutsk.u...try1052604210

а тут відео походу, там є трохи кадрів про це чудове озеро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще зауважу, як будете біля озера Кручене - будьте пильні.

Озеро - заказник загальнодержавного значення.

Місцина дуже дивна , мешканці сусідніх сіл обходять це місце, вважають його недобрим.. Риби в озері взагалі немає, що саме по собі дивно.

Там є немало легенд про це озеро. І сама назва Кручене - там щось "крутить" людей.

Я про це довідався лише через рік після походу.

А ми на тому місці дуже сильно посварилися, просто конфлікт на "рівному місці" , якась істерія справжня.

Потім аналізували - чому , і розуміти не могли. Ніколи такого в походах не бувало..... А конфлікт в поході - дурнішого не придумаєш....

Ймовірно, це якось могло бути пов"язане з енергетикою цього місця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На озері Засвинському є дуже класна землянка мого знакомого,вони туди приїжають на декілька днів порибалити,там і двері як в квартирі і всередині ліжка,буржуйка і все таке,там я думаю її не важко знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ODZER ти вкладаєш працю в нашу покатушку,може з нами поїдеш так буде краще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Засвинське +землянка

Дорога очень запутана,

После нормального дождя практически непроходима . Комаров нет вода чистая .

post-83-0-25140700-1364164687_thumb.jpg

post-83-0-53519500-1364164698_thumb.jpg

post-83-0-50104200-1364164707_thumb.jpg

post-83-0-84050900-1364164715_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такій хибарі і заночувати можна,палаток не треба з собою тащити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ODZER ти вкладаєш працю в нашу покатушку,може з нами поїдеш так буде краще)

Та я б залюбки - але в мене велосипеда немає. Але планую спробувати з часом і велотуризм.

А те, що дороги заплутані - так може це й добре? буде більше інтриги та адреналіну. Коли все гладенько і комфортно - зникає почуття пригоди...

Я , наприклад, ЖПСом не користуюсь, для мене один з цікавих моментів туризму - це йти по карті, свого роду це як розгадування ребусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на велосипеде очень легко чего-нибудь пропустить, не расчитать. Потому лучше иметь возможность себя же проконтролировать со спутника. :)

Особенно, если времени в обрез и нужно успеть много за один день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на велосипеде очень легко чего-нибудь пропустить, не расчитать. Потому лучше иметь возможность себя же проконтролировать со спутника. :)

Особенно, если времени в обрез и нужно успеть много за один день.

я абсолютно погоджуюсь, туди краще їхати з ЖПС, бо там плутанина доріг, на гугль-знімках більшість з них не помітні, мало проглядаються. А на велосипеді легко можна проїхати мимо.

Там ще можна додатково орієнтуватись по вирубках - їх на супутникових знімках добре видно і вирубки ,як правило, правильної геометричної форми.

Сильної плутанини немає: трохи можна поплутати на відрізках з с. Городок до озера Засвинського, і з озера Вино до озера Крученого.

Якщо їхати з Прилісного до озера Запрудське,через озеро Глинське, то з"являються складнощі на відрізку Глинське-Запрудське

Дорога поганенька від с. Городок - оз. Засвинське- Градиськ, і на відрізку Віно - Череваха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю тільки , яка дорога від озера Хидча до Градиська. Ми думали туди потрапити, але хотілось заночувати на Віно,а часу було обмаль, тому Хидча проминули.

А згадували місцеві мешканці, що там був панський маєток на узбережжі - пані дуже подобалась вода з цього озера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде сніг ще то перенесомо на 21 квітня,в лісі як зазвичай довше лежить,а там піщані ліси і грузнути в болоті не крепко цікаво,багато часу забере це геморой)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, якщо оффтоп, думали літом з друзями на кілька ночей з палатками до о. Віно поїхати, що скажете з цього приводу? Добре там відпочивати? Покупатися є можливість і якісь галявинки для палаток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купатись там є де,але мені неподобається така гадина як вужі та гадюкі.На початку травня в тому році поки обійшов озеро то бачив 3 гадюки та 6 вужів.Просто треба пильним бути.Я б не радив туди їхати на 3 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купатись там є де,але мені неподобається така гадина як вужі та гадюкі.На початку травня в тому році поки обійшов озеро то бачив 3 гадюки та 6 вужів.Просто треба пильним бути.Я б не радив туди їхати на 3 дні.

А куди б ви порадили, щоб чиста вода і поменше людей?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю там де був,дуже класно на озері Лука що біля села Самари Ратнівського району,народу ноль,вода чиста,одним словом тишина і спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На один день... все якось дуже буде зжато, бо задалеко. Я так не привик. На таку віддаль 2 дні як мінімум, а краще 3. Туди можна їхати другорядними дорогами Луцьк - Валер"янівка - Рожище - Навіз - Угли - Кашівка - Ситовичі - Гулівка - Троянівка. Я їзжу "мінськом" і 80 км в день для мене оптимальна відстань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если нет двух-трех дней? Мы так привыкли ;)

80? Минском?? Оптимально?!! Да, ты тот еще лось! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...