Перейти до змісту

14 квітня-поїздка на озеро Віно


Діма

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

14 квітня-поїздка на озеро Віно

а можна трішки детальніше?:)

І де це озеро знаходиться?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озеро знаходиться в Маневицькому районі,територія озера вкрита Поліськими лісами!Дистанція з Ківерець 86 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви на рибалку їдете ???

Если поездка планируется на один день, то рыбалка туда как-то не вписывается.

Діма, ты мог бы менее загадочно тему подать...

пс: А эта таинственная фраза: "территория озера покрыта лесами..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51° 20' 44.04" N 25° 21' 22.14" E

Зрозуміло що лісами,це Полісся!Назад можна буде поїхати дизельом до Ковеля а від Ковеля знову своїм ходом вже по трассі Луцьк-Ковель,або маршрут придумати селами,аби тільки не тією само дорогою.

Є варіант до села Піщане через Стохід,ще одне село Верхи,і через 20 км приблизно буде Камінь-Каширський а там потягом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть в озері ростуть дерева, а їх верхушки закривають озеро. Тому і "территория озера покрыта лесами".

Або просто, озеро знаходиться в лісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, это все понятно, как-то куда-то доехать. Ты, хоть, скажи, на сколько дней расчитываешь? Поход это, или вылазка выходного дня? Мне, допустим, идея интересна, но надо ж будет с работой как-то порешать. Или ты уже собрал компанию и просто нам хвастаешься? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За один день,велопокатушка з фотиком і харчами)Я не хвастаюсь кому цікаво долучайтесь,виїзд о 8.00 біля зупинкі Ківерці що знаходиться біля озера Комсомольське яке зправа коли їхати на Сокиричі.

Фотографії на Google earth є,я їх сам там викладав,а от тут я не можу впетрати як прикріплювати фотографії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання: чому саме 14 квітня? вроді і ще холодно купатись(для непідготовлених) крім того до 8 ранку лучанам ще й добратись до ківерець, вже якщо пертись то хоча б на вікенд. а то дистанція якась не одноденна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 квітня неділя.Так їхати потрібно через Ківерці.За 4 години можна заїхати не напрягаючись,а там можна вирішити дизельом або своїм ходом,зі станції Троянівка дизель о 18.00 прямує на Ковель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем, мне идея интересна. Давно хочу в тех краях побродить. Озер там много красивых и малодоступных. Не вижу проблемы в том, чтобы выехать из Луцка в 7.30 и к 8.00 быть на месте сбора.

Проблема будет другая. К 14 апреля, похоже, еще и снег не весь сойдет, а я уже не говорю про количество талых вод в полесских лесах и обычной весной. Но это мелочи. Еще посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ті місця трохи знаю,на озері раз був,дорогу знаю,а ще я в Градиськ що за 4 км від озера гриби восени збираю з 2008 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кидав інфо про пішоходний похід через озеро Віно тут

там в постах # 23 і продовження в пості 29

Можливо згодиться інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там між селом Градиськ та озером Віно є цікаве місце - називається Шведський міст. В часи російсько-шведської війни, за Петра І, там була сутичка шведів з російськими військами, шведи отримали поразку - їх скинули в болото. Саме там дорога через болото Бабинець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odzer - Дуже дякую за інформацію.Там біля озера ще є хрест дітям які втопилися на цьому озері.Влітку там змій багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) якщо ночувати то там дуже багато комарів, мошкари і тд.

2) якщо на рибу то знайте все давним давно там вибито електровудками! якщо шось зловитье то це буде дуже великою вдачею!

3) там дуже багато змій і всякой дичі

4) в неділю там 100% буде багато "рибаків" і месної "бидлоти" тому якщо розраховуєте на спокійний відпочинок то я Ваз розчарую..

5) і як на мене то немає чого їхати на те болото!

Краще вже на Глибоке поїдьте, там можна домовитись про будиночок, зняти його, окуня чи щуку на живця завжди зловите ну і сама природа! в порівнянні з "Болотом" то небо і земля ... побачите ще дуже і дуже старі дуби.... впевнений якшо хтось не був на Глибокому то йому там сподобається

П.С. знаю що говорю адже я вже 5 років підряд їзджу на рибалку по Маневицькому районі! тому більш менш орієнтуюсь шо де і як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про болото не треба,це озеро і ніяк воно не асоціюється з болотом.На рахунок рибаків.там їх не буде,ніхто на рибалку не ходиийть можливо один-два чоловіка як я бачив,ці місця тихі і спокійні,а звір який можна побачити то косулю,як казав я тут з 2008 року буваю до 10 разів.І не треба про Глибоке,тут плани на Віно,а Глибоке буде в інший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/albums.../photos92413060

Відео з Ютуба там і є це озеро.Фото моє,був тієї весни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені краще розкажіть де те Засвинське озеро? а то я скількі гугмапс не дивився найти не можу ніяк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука як вікімапія,набагато зручніша,озеро знаходиться за 3-4 км на схід від села Градиськ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy, какая рыбалка? Мы ж туда и назад своим ходом. Без ночевки. Покатушка.

Какие рыбаки, комары и быдлота в середине апреля?

Но спасибо за полезную информацию от завсегдатая. Запомню на будущее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якою саме дорогою планується маршрут? Віл Прилісного через Городок до Градиська, а далі Віно?

Чи по Варшавці, далі через станцію Троянівка і на Віно? Чи через Череваху?

Думаю, що треба врахувати піщані дороги, а часто дуже піщані - навіть йти пішки тяжко. Це вплине на середню швидкість в поході, а отже і на тривалість поїздки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якою саме дорогою планується маршрут? Віл Прилісного через Городок до Градиська, а далі Віно?

Чи по Варшавці, далі через станцію Троянівка і на Віно? Чи через Череваху?

Может, вы подскажете, как туда проехать интересней?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...