Перейти до змісту

14 квітня-поїздка на озеро Віно


Діма

Рекомендовані повідомлення

На один день... все якось дуже буде зжато, бо задалеко. Я так не привик. На таку віддаль 2 дні як мінімум, а краще 3. Туди можна їхати другорядними дорогами Луцьк - Валер"янівка - Рожище - Навіз - Угли - Кашівка - Ситовичі - Гулівка - Троянівка. Я їзжу "мінськом" і 80 км в день для мене оптимальна відстань.

оце цікавенько.

Тоді по дорозі буде ще 5 озер - біля села Сокіл(1 озеро), між селами Навіз та Угли (3 озера), в селі Озерному 1 озеро ( це за Ситовичами)

в Ситовичах є кладовище воїнів першої світової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Гурсько-Гривенський гідрологічний заказник, неподалік села Навіз. Лучно-болотяний масив р. Стир, де знаходяться 5 природних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там дороги дуже попутані і піщані,так що велосипедами їхати краще через Ківерці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З великою радістю поїду з вами, звичайно якщо візьмете?, за темою слідкуватиму але булоб дуже класно якби перед ймовірно точною датою поїздки якось попередили,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що заплановано на 14 квітня,але будемо спостерігати за погодними умовами,кому ж захочеться в дощ їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если звезды встанут правильно, то и я хотел бы присоединиться. Помогу с GPS и в попытках выбраться обратно из этой глуши ))

Если определились, то дайте основные точки для движения по маршруту. Сделаю трек - покажу, обсудим.

Кстати, на счет снега, много оного пока что и почти утоплено всё. Кажется мне, что поехать 14-го числа - это хороший тест на выживание в диких условиях по колени в воде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14-го числа никуда, кроме трассы не сунетесь. Проверено. Я уже и про 21-е сомневаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и поездка скорее всего будет "к озеру", а не "на озеро". вот-вот только подсыхать начинает в городе, а в лесу еще снег-болото непролазное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке питання, трохи не в тему, як думаєте в перших числах травня можна буде на косогор пробратись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже радий що найшов дану гілку.На Вінному був декілька раз улітку позаминулого року,озеро як озеро,але подобається ваша ідея поїхати туди веломашиною теж)))

Тим паче якраз хотів покрутит педалі для здоровля візьмете з собою?

й дійсно краще відвідати озеро Світле (Іванівське) -там набагато цікавіше або й одразу обидва)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валим тоді мабуть на Світле,потім до Ковеля і потягом.

Когда? На 14-е я - пас. Уже не отпрашивалась, не вижу смысла. На 21-е еще не поздно порешать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні форумчани не став я чекати 21 числа аби поїхати кудись,та й вирішив спробувати свої сили самостійно.їздив я на озеро Світле.накатав я всього навсього 40 км (їздив я з Маневич),але повірте це перша моя в житті велопокатушка на таку відстань)))що можу скзати доїхав й приїхав все гуд тільки от назад було на пагорбах деколи тяжко й вітер....Якщо порівнювати два озера Вінно й Світле,звісно краще їхати на Івановське,по перше там є й столик-хоча й на Вінному є,але доїзд на Світле набагато простіший й легший-снігу обмаль фактично немає,тільки калюжі.Так само й сама естетика озера--Світле набагато красивіше й подивитсь є там на що й розказати+до всього клює плотва (але на тісто) якраз на уху)))).

post-8530-0-62307200-1366019360_thumb.jp

post-8530-0-11155800-1366019621_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора довелося побувати в Троянівці. Кругом багато води. Ось декілька фото з села

post-21429-0-08676500-1366020558_thumb.j

post-21429-0-70246300-1366020596_thumb.j

А це фото по дорозі з Троянівки на Градиськ.

post-21429-0-45677200-1366020637_thumb.j

post-21429-0-07814300-1366020660_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці,тайга...що робити будемо???Я то сьогодні в Сваловичі газую.Подивлюсь яка там обстановка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...