Перейти до змісту

Жахлива ДТП на зупинці у Дніпропетровську


Linark

Рекомендовані повідомлення

підозрюю що у власника bmw бабла побільше як в дідуся на службовій машині...

тому не так вже й швидко їхала беха... а нісан нагло підрізав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

підозрюю що у власника bmw бабла побільше як в дідуся на службовій машині...

тому не так вже й швидко їхала беха... а нісан нагло підрізав

сто пудов так воно і буде, більш ніж впевнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки Ніссан робив поворот. Але це вини його не зменшує...

Спеціально знайшов цю панорамку в яндексі

Тиц, кому цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що у власника bmw бабла побільше як в дідуся на службовій машині...

тому не так вже й швидко їхала беха... а нісан нагло підрізав

Щойно дивився репортаж у "Фактах" на ICTV...

Це тільки мені так видалось, чи дійсно в Бехи "козирні" номери - чотири сімки..?

Бо на відео не видно, а з фоток знайшов лише цю

bee3abe47ecfde0aaa6b25171cb93e95.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки мені так видалось, чи дійсно в Бехи "козирні" номери - чотири сімки..?

Як на мене - 7272

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут накинулись на водія БМВ. Я передивився кілька разів відео, не зрозумів обгрунтованості...

поясніть мені будь ласка по чому видно яка швидкість була у бмв? це видно по камері в якій спотворення по кутах як в дверному глазку?

Якби швидкість була біля 100 як тут пишуть, то там би від зупинки /машини нічого не залишилось. Я не берусь говорити яка там була швидкість, можливо по відчуттям 60-70.

Ничего личного, но вы пробовали притопить педаль тормоза на сухом асфальте на машине, которая с ABS? По видео видно, что на BMW работало ABS несколько секунд (обратите внимание на стопы), скорость гасится моментально. Тоесть, он ехал явно не 60-70, минимум под 100. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки Ніссан робив поворот. Але це вини його не зменшує...

Спеціально знайшов цю панорамку в яндексі

Тиц, кому цікаво.

шось глючить нет, от якби відстань перехрестя поміряти щоб визначити швидкість. Я вважаю що правилами потрібно було б більше покарання придумати для порушників швидкості. При космічній швидкості бехи потрібно за кілометр видивлятись зустрічну машину при повороті наліво, так само при перестроюванні з ряду в ряд, дзеркало заднього виду ніколи не покаже джигіта який летить втиснувши педаль в підлогу. І по правилах які написані для повільного руху по місту, виходить винним не справжній порушник, який створив аварійну ситуацію, а інша сторона, вина якої в тому що не змогла з цієї аварійної ситуації правильно вирулити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі дати коментар, як водій з десятирічним досвідом. Винні обоє.

1. Водій джипа "тормоз"! Мав подивитись на право перед розворотом. думаю він мав бачити як несеться БМВ. а він собі просто їхав, не видно як він притороможував. на право не дивився. Він просто тупо їхав, це видно з того що швидкість у нього була однакова під час розвороту.

2. Ну не можна ж так гасати в місті!!! навіть на БМВ! водій БМВ коли побачив перешкоду то мав би зупинитись (але не зупинився бо швидкість була захмарною) або обїхати джип зліва. Просто повернув не туди кермо.

П.С. Ск каже мій хороший знайомий - "До козирного туза ще треба і голову мати". БМВ хороша штука, але водій не зовсім Салюк.

Можливо я не зовсім правий, строго не судіть. але тут просто зійшось два барана, а постраждали невинні. Шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего личного, но вы пробовали притопить педаль тормоза на сухом асфальте на машине, которая с ABS? По видео видно, что на BMW работало ABS несколько секунд (обратите внимание на стопы), скорость гасится моментально. Тоесть, он ехал явно не 60-70, минимум под 100. ИМХО.

Можливо. Я думаю експерти розберуться. Можливо навіть будуть записи реєстраторів автомобілів яких випереджала ця беха.

Але по крайній мірі водій бмв (до речі з ввімкненим світлом фар) гальмував і намагався уникнути зіткнення. Звичайно що інтуїтивно, коли небезпека зліва ми беремо вправо. Чого не можна сказати про водія джипа, який не переконався в безпечному маневрі і на равликовій швидкості закочувався в поворот.

Дорога не прощає помилок.

P.S. Відразу згадався випадок, коли їхав з мосту по соборності по середньому ряду, в правому ряду маршрутки на зупинці тамтаму, тільки загорілось зелене, ешалон машин переді мною рушив і я не скидаючи швидкості (60км) продовжую рух, як тут переді мною з правої крайньої полоси (перед маршрутками) вирулює на розворот (заборонений!!!) через дві смуги славута. Я різко на тормоз, клаксон і вліво (завжди стараюсь проглядати що ззаду робиться і тоді було вільно) - навіть не знаю чи почув і пригальмував цей водятел, але все обійшлося - я зупинився перед самим відбійником і отримав подряпину на задньому бампері.

Якби долі секунди розпорядились по іншому - могло бути зовсім по іншому - тут вже різні сценарії - вправо руль - на зупинку втаранив, вліво - у вдбійник, перекидання. Морду водію славути не набив - ним виявився старий пенсіонер в окулярах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, ти шо?

Т-подібне перехрестя. Це таке, як на соборності, де мого батька збили.

Уяви - Джип їде від ТАМ-ТАМ-а і повертає на ВОїнів. БМВ - летить від Загса. Для БМВ - зелений. А джип повертає собі, і не бачить БМВ. Бо інші авто заважають!

Якби для БМВ був червоний - тоді Джип повертав би собі спокійніше!

А БМВ, бачучи зелений летить, і їй теж не видно за іншими машинами, що довбойоб розвертається собі! На другому відео дуже чітко все видно.

Зайди на Ютуб ввімкни 1080р розширення відео і покадрово передивися!

Бррр, Женя, а я хіба що не так сказав? )

Нісан повертав (а не розвертався) і не побачити він бмв не міг, якщо звичайно не трендів по телефону і дивився в іншу сторону, ну і про гальма я теж писав...

В мене ось тато (водій з багаторічним стажем) сказав сьогодні що винуватим зроблять все ж водія нісана, тому що швидкість бмв навряд докажуть. Те що показано на першому відеорегістраторі не дає повного відчуття швидкості (так як і було сказано кимось вище) камера вже іде під кутом (що пояснює друге відео) там удар на зупинці здається повільнішим.

Можливо він і правий але як на мене пошкодження досить таки значні, як для швидкості в 60км/г (а він ще тормозив, ще ж був удар в машину яка також сповільнила рух авто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тут розгорілось питання - з якого моменту водій джипа міг побачити BMW?

на тих відео, що з зустрічного бесі авто, видно БМВ ще здалеку по ввімкнутих фарах. ЯК той на джипі його не бачив?!?! Може це його недбалість, може відволікся на когось знайомого на зупинці, може...

Хто їздить за кермом знає, бувають такі випадки, коли наче тобі щось очі затуляє... І думаєш потім "як я не бачив?! Як я міг не помітити?! Бог вберіг, певно..." ... а тут не вберіг...

Але яка б причина не була, вона аж ніяк не мможе применшити його вини перед загиблими...

Ви тут накинулись на водія БМВ. Я передивився кілька разів відео, не зрозумів обгрунтованості...

поясніть мені будь ласка по чому видно яка швидкість була у бмв? це видно по камері в якій спотворення по кутах як в дверному глазку?...

Людині з досвідом за кермом спідометр не потрібен, звикаєш відчувати швидкість. Як свою, так і інших учасників. Беха полюбому йшла не меньше 80-90. А це вже злочин.

м-да... прикрий, дуже прикрий і страшний збіг... шкода людей... Злий випадок чи доля звели в одному місці стільки порушень...

Один чомусь не бачив на порожній зустрічній смузі летящого зустрічного БМВ з ввімкненими фарами!!!, а інший замість взяти вліво з розрахунку, що джип проїзджає, взяв вправо, як мисливець - на випередження джипу, плюс перевищував швидкість.

Да, вина водія Ніссана 100%, а от вину водія Бехи важко довести. А враховуючи нашу судову систему, нереально. Хіба що комусь це буде дуже потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вину водія Бехи важко довести

на те є також універсальне формулювання "не обрав безпечної швидкості..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жуткая авария сегодня утром произошла в Днепропетровске. Джип Nissan, поворачивая влево на трассе, сбил мчащийся (по словам очевидцев на скорости около 100—130 км/ч вместо положенных 60 по городу) BMW. Сила удара была настолько сильной, что BMW как пушинку выбросило на остановку, мимо которой он проезжал. В этот момент там стояли 11 человек...

http://www.segodnya....r-na-sebya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да Дтп - просто жесть...

згадались цитати Джеремі Кларксона з Топ Гір:

Скорость еще никого не убила. А вот манера замирать посреди дороги покосила многих.

Скорость ни разу никого не убила, внезапная остановка… вот что убивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вину водія Бехи важко довести

на те є також універсальне формулювання "не обрав безпечної швидкості..."

я ж написав, важко не сформулювати, а ДОВЕСТИ в нашому суді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж написав, важко не сформулювати, а ДОВЕСТИ в нашому суді.

100% неправий буде ніссан. Бмв грозить максимум штраф за перевищення швидкості.

Чому?

Тому що в момент зіткнення, швидкість буде близько допустимої, (60+20)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж написав, важко не сформулювати, а ДОВЕСТИ в нашому суді.

100% неправий буде ніссан. Бмв грозить максимум штраф за перевищення швидкості.

Чому?

Тому що в момент зіткнення, швидкість буде близько допустимої, (60+20)

а як тобі обгін по праву сторону?

в аварії 2 придурка 1) це нісан який хотів просточити

2) це бмв яка теж кудись спішила і також хотіла проскочити.

в ітозі багато жертв. але всетаки мені здаєтся більше винна БМВ, бо по відео неможна точно сказати де вона появилась, не видно (увімкненні фари то не БМв) тому важко щось говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тобі обгін по праву сторону?

в аварії 2 придурка 1) це нісан який хотів просточити

2) це бмв яка теж кудись спішила і також хотіла проскочити.

в ітозі багато жертв. але всетаки мені здаєтся більше винна БМВ, бо по відео неможна точно сказати де вона появилась, не видно (увімкненні фари то не БМв) тому важко щось говорити

Який обгін??? Читайте ПДР. ІМХО - більша вина джипа.

І ще не розумію, якого ..я джип починав маневр розвороту/повороту не з крайньої лівої смуги, а десь з середини дороги? Це може бути причиною, чому він і не помітив бмв, бо звідти погано проглядалася зустрічна смуга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тобі обгін по праву сторону?...

:) сам себе чуєш? ;)
... по відео неможна точно сказати де вона появилась, не видно (увімкненні фари то не БМв) тому важко щось говорити

увімкнені фари - то БМВ. Там на тій смузі і на той момент не було інших авто з ввімкнутими фарами

post-8369-0-23026000-1363810224_thumb.jppost-8369-0-72520800-1363810227_thumb.jp

(взято з цього відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж написав, важко не сформулювати, а ДОВЕСТИ в нашому суді.

100% неправий буде ніссан. Бмв грозить максимум штраф за перевищення швидкості.

Чому?

Тому що в момент зіткнення, швидкість буде близько допустимої, (60+20)

+20 в таких випадках не діє! Це коли тебе зупинив гаїшник при 65 і почав приставати за перевищеня, то тоді штраф не випише, а ось коли в дтп докажуть що машина рухалась зі швидкістю в 61 км/г при дозволених 60 - діло труба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це для АДМІНштрафу діє норма "+20 км/год", а в цьому випадку порушення ПДР, які призвели до тяжких наслідків - загибелі людей. Справа тільки в доказовому матеріалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...