Перейти до змісту

Помогите советом. Отпугиватель собак.


kotzar

Рекомендовані повідомлення

Прочитав всю тему від початку до кінця і хочу висловити свою підтримку позиції odna! Судячи з її повідомлень у цій темі (в інших не звертав уваги), то це хороша людина (на правах компліменту)... І напевно саме тому її не зачіпають чотирилапі...

Раджу вам дивитися на світ крізь призму позитиву і все буде гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

[Ага, э таке... своїх голубить, гладить, їсти дає, дупу підтирає і саме купає у ванні... А чужих жене геть, да)

А я думав, що я наївний....

Так свои не кусают, стаями не нападаюи и гуляют в наморднике и на поводке. А стай я боюсь, что теперь?

шокер и использовать при нападении....просто так потрескивать может напугать, но может и разозлить....от диких собак советуют только шокер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы в своем случае описываете поведение гопников, людей. Вам атака увидилась. Вы испугались, собаки отреагировали. Изначально у них не было такого намерения.

И всегда можно понять, что у собаки в башке. Никогда не поймешь, что у человека. Только собаки и понимают.

Страх перед собаками прививают родители с детсва: "Не подходи к собаке, укусит". На всякий случай. А страх закладывается в подсознание основательно. Его-то собаки чуют и страшно не любят.

процитую для вас: "покажи мне тот трактат с названием "Все о психологии собаки", чтобы я его изучил и все понял. А то я, знаешь, продолжаю думать, что вот иду я с мусорным ведром мимо нее, а у этой твари в башке замкнуло и она решила, что я от нее еду уношу - и мне ппц. А если к этому добавить еще 1001 случай, который мы с собакой трактуем совершенно по разному, но в отличие от меня - она нападает сразу и жестоко - делаю вывод - собака - абсолютно непредсказуемое животное. И то, что она тебе хвостом виляет, говорит лишь о том, что до момента "замыкания в мозгу" есть еще какое-то время. К сожалению, факты из жизни это только доказывают."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая психология с диким животным? Людей способных на общение с дикими животными единицы. Я бы не советовала проходиь курс начинающего дресировщика,пытаясь приласкать дикую собачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька відео по темі: Свора бездомных псов напала на двух школьников.

"Прежде, чем стая потеряла к детям интерес, школьники провели на морозе не меньше часа. Все случилось на глазах у многочисленных прохожих, однако на помощь так к ним никто и не пришел".

P.S.Я хотів би запитати так званих "захисників" собак: що ви зробили б?

Велосипедист против стаи собак. Те, що собаки не люблять велосипедистів - усім відомо. Але усе-таки, як бути в подібній ситуації?

Що особисто мене найбільше вразило в наступному відео(із 40 сек.) - так це те, що собаки розривають іншу собаку, при цьому дружньо мотиляючи хвостами. І так на протязі усієї гризні.

Бродячие собаки САМИ нападают на собаку

Загружено 02.02.2012

Миф зоошизы №1: бродячие собаки сами не нападают (их дразнят). Житель Пардаугавы прислал нам видео камер наблюдения, в котором видно, как бродячие собаки проникли во двор его дома и напали на сторожа дома - бернскую пастушью собаку. "На месте пса могли быть маленькие дети", - пишет очевидец и выражает надежду, что ответственные структуры сделают все возможное, чтобы очистить город от этих диких зверей. Очевидец также добавил, что это не единственный случай, когда ему приходится наблюдать за агрессивным поведением диких собак. Он даже обращался в полицию с заявлением, однако никакого эффекта это не возымело. Как стало известно порталу DELFI, собаке была сделана операция и она возвращается к жизни в домашней обстановке. "Собака сильная, только потому и выжила", - сообщает наш источник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загружено 02.02.2012

Миф зоошизы №1: бродячие собаки сами не нападают (их дразнят). Житель Пардаугавы прислал нам видео камер наблюдения, в котором видно, как бродячие собаки проникли во двор его дома и напали на сторожа дома - бернскую пастушью собаку. "На месте пса могли быть маленькие дети", - пишет очевидец и выражает надежду, что ответственные структуры сделают все возможное, чтобы очистить город от этих диких зверей. Очевидец также добавил, что это не единственный случай, когда ему приходится наблюдать за агрессивным поведением диких собак. Он даже обращался в полицию с заявлением, однако никакого эффекта это не возымело. Как стало известно порталу DELFI, собаке была сделана операция и она возвращается к жизни в домашней обстановке. "Собака сильная, только потому и выжила", - сообщает наш источник.

Відео якесь вже аж занадто дивне, не помітив нелогічності? Собака на яку нападали теж хвостом віляє, її бідолашку рвуть 4 хвилини, а на білосніжному снігові і крові не видно. Тебе собака кусала? Якби вони її таки "рвали" - перегризти шию при таких захватах діло декількох секунд ;), схоже на дитачі ігри, бавляться собачки - а люди слюнями сходяться про тваринну агресію, а ще одне, в бродячих собак чомусь ошийники є, на останніх секундах відео добре видно... А в загальному в кожного свої фобії, і кожен вірить в те що хоче а не те що бачить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на дитачі ігри, бавляться собачки

Ти що, смієшся? Починаючи із 43 секунди, я ж написав - добре видно, що її рвуть. Собаки так не граються.

і кожен вірить в те що хоче а не те що бачить

На моїх очах(це було біля 5ої шк., біля "Аламандрії") собака напав на дівчинку.. Дівчинка(років 12) йшла собі із портфелем, я так розумію, йшла зі школи, а собака біг собі по свої справах. Зненацька миттю розвернувся і напав. Я стояв на зупинці, метрах в чотирьох, це сталося на моїх очах, все настільки миттєво, буквально долі секунди, і собака ледь не вчепився в бідолашну, оскал пащі, не собака - дика тварина. Вона закричала, добре, що портфель був у руці, то собака за півхвилини побігла собі далі. Господи помилуй, щоб з тобою або з твоїми дітьми собачка так гралася! Так переляк на все життя можна отримати, не кажучи про щось інше. :_09: Думаю, ти відразу змінив би свою думку.

Потім, аналізуючи цю сценку, думав собі - а може вона спровокувала якось, ну там, запах, чи що.. Але десь через півроку вже зі мною стався такий же випадок. Сунув біля "Варшавського" тяжкенну сумку, а там, всі знають - собак неміряно. І от одна напала, саме із незахищеної сторони, метрів два від мене. Все те саме - бігла собі собака, ну і хай біжить, мені до неї ніякого діла немає, я собі несу сумку. Миттєвий розворот - і ледь не вчепилася. То добре, що у сумці не було нічого крихкого, кинув її на землю і крикнув "Ану фу" - зазвичай гучний звук, крик тощо на собак діє. Так і тут - гавкала, аж запінювалась, десь з добру хвилину - а потім спокійнісінько, як ніби втратила до мене інтерес, побігла собі далі. Так от, справа була не в запахові. Ні, тут було щось інше..

Я собак не боюся, вони мене зараз взагалі не чіпають. Хіба що бачу бійцівських порід, то намагаюся обходити стороною - були вже випадки, і неодноразові, що їм щось "заходить", нападають просто так, напевно, злість у них повинна знаходити якийсь вихід, адже це породи такі.. Востаннє (років 10 тому) це був пітбуль, вчепився мені в ногу. Добре, що справа була зимою, був якісний німецький черевик, буйволяча шкіра, то він прокусив його до підйому, мені потім сказали, якби було літо, і було б щось легше - прокусив би нахрен кістку. Приучились наші домохазяїни та іже з ними виводити на люди собак без намордників.. а потім рвуть перехожих.. за просто так. На собі відчув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість замовити ультразвуковий відпуговач собак він буде коштувати приблизно 100-120 грн (не заводский а саморобний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встечала я , что бы специалисты советовали отпугиватели. На сайтах кинологи советуют шокеры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна обладнати регулятором і поставити частоту на вимогу замовника

шокер від стаї собак на мою думку не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частота та сама, розуміється. Адже нам треба саме відлякувач собак, а не щось інше, чи не так? А потужність потрібно мінімум втричі більшу, ніж на китайському аналогові.

Ті китайські "відлякувачі", що на Ютубі, позитивне враження не залишили. Собаки якось дуже вже лінькувато, знехотя піднімались із землі, а не давали драпака, як по ідеї задумувалось. Завдання ж відлякувача - миттєво проганяти від людини геть. Шокер - звісно, найкращий в своїй компактності та результативності. Та якщо PPArhangel зможе поєднати потужність та мініатюрність - чекаєм вдалих рішень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая психология с диким животным? Людей способных на общение с дикими животными единицы. Я бы не советовала проходиь курс начинающего дресировщика,пытаясь приласкать дикую собачку.

Ну раз вы соглашаетесь что бродячие собаки это дикие животные, значит они и не должны находится на наших улицах также как например, волки. Я правильно вас понял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая психология с диким животным? Людей способных на общение с дикими животными единицы. Я бы не советовала проходиь курс начинающего дресировщика,пытаясь приласкать дикую собачку.

Ну раз вы соглашаетесь что бродячие собаки это дикие животные, значит они и не должны находится на наших улицах также как например, волки. Я правильно вас понял?

да, правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, многим тут присутствующим не помешает посмотреть видео с Цезарем Милано. Этот человек рассказывает о всех нюансах касательно собак и поведения человека в условиях, когда собака агрессивна. Более того это ШОУ, и он на камеру показывает как снять у собаки агрессивность, и как не допускать агрессии у своих домашних питомцев. Шоу реально очень интересное... Вот ссылка на торрент: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3066855 Шоу называется "Переводчик с собачьего с Цезарем Милано". Рекомендуется для просмотра всем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, многим тут присутствующим не помешает посмотреть видео с Цезарем Милано. Этот человек рассказывает о всех нюансах касательно собак и поведения человека в условиях, когда собака агрессивна. Более того это ШОУ, и он на камеру показывает как снять у собаки агрессивность, и как не допускать агрессии у своих домашних питомцев. Шоу реально очень интересное... Вот ссылка на торрент: http://rutracker.org...c.php?t=3066855 Шоу называется "Переводчик с собачьего с Цезарем Милано". Рекомендуется для просмотра всем!

поддерживаю! смотрел передачи "Переводчик с собачьего с Цезарем Милано" -- совсем нешоу, а реальные рабочие передачи, основаны на реальных проблемах в общении хозяев с их питомцами.

Милано берет на перевоспитание собак и обучает людей правильно вести себя с собаками.

921528520.jpg

У Вас проблемы с любимым существом? Ваши отношения уже зашли в тупик и Вы абсолютно перестали понимать друг друга... Поговорите здесь об этом! Эксперт в области собачьей психологии Цезар Миллан понимает что нужно собакам. Он объясняет и учит владельцев собак понимать психологию собак, которые сами уже отчаялись справиться с ситуацией.

http://ru.wikipedia....i/Миллан,_Сизар

http://perevodchik-s-s.do.am/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, многим тут присутствующим не помешает посмотреть видео с Цезарем Милано. Этот человек рассказывает о всех нюансах касательно собак и поведения человека в условиях, когда собака агрессивна. Более того это ШОУ, и он на камеру показывает как снять у собаки агрессивность, и как не допускать агрессии у своих домашних питомцев. Шоу реально очень интересное... Вот ссылка на торрент: http://rutracker.org...c.php?t=3066855 Шоу называется "Переводчик с собачьего с Цезарем Милано". Рекомендуется для просмотра всем!

У большинства бездомных собах хозяина не было никогда. Какое воспитание, о чем разговор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Calvin, Я не коим образом не утверждал, что у бездомных собак были хозяева. Перечитайте моё предыдущее сообщение 10-15 раз, и тогда, возможно вы поймете. Я дал ссылку на это шоу, т.к. там рассматривается "психология собаки" как таковая. Человек (ведущий шоу) профессионал в своём деле, даёт рекомендации как нужно вести себя с собакой, независимо от того бездомная она или нет, агрессивная или спокойная. Лично я узнал много чего интересного, и не раз применял на практике рекомендации этого человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ct-agr.jpg02f5fb45f299e796b5d1bfc820f.jpg

ну-ну. Розкажіть їм про виховання та поведінку, про господаря. Бездомні, бродячі зграї собак становлять велику небезпеку як дітям, людям похилого віку, так і дорослим. Стараюсь оминати місця їх скупчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агрессия пораждает агрессию!!!

братья Запашные тигров дрессируют и не только они, но таких людей единицы. Лично я себя в роли дрессировщика парии не вижу. Собаки парии -это городские паразиты, живущие за счет отходов и сердобольной зоошизы.

Целая подборка данных по нападениям диких собак со СМЕРТЕЛЬНЫМ исходом -http://www.animalsprotectiontribune.ru/DokSmi010_1.html И это только 2009-2010 годы.

Цитата с жж о нормальном подходе к проблеме парий "как постоянный "фоновый" зритель канала Animal Planet, где половину времени занимают хроники приютов и служб по спасению и отлову животных, могу добавить. В США (в Техасе) практика такая. Спасли собачку, выходили, вылечили, все очень трогательно. А потом проводят тест с "резиновой рукой" в миске. Если собака кусает - тут же усыпляют без сожаления (и этот факт не скрывают в прямом эфире ТВ). Если не кусает - отдают новым хозяевам. Понятно, что большинство потомственно бродячих псов этот тест не пройдут в принципе, и американцы бы их усыпили с чистой совестью, еще и напоказ всему свету, гордясь гуманностью."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і дивуюсь. Невже деяким людям, для того, щоб вони усвідомили небезпеку, обов'язково треба, щоб їх особисто покусали? Чужого досвіду "спілкування"/горя мало? Не бажаєм вчитися на чужих помилках? Але ж це глупо, ІМХО..

Навіть мала дитина, один раз побачивши, як когось покусали на її очах, вже не буде лізти до собаки..

А як покусають, так відразу і зарепетуєте: ах, які погані собаки, відстрілювати їх треба! І т.д., і т.п.

P.S. Не бачу нічого неприроднього у тому, що людина відчуває страх перед укусом. Це НЕ психічне відхилення. Так само як боязнь висоти, болю. Навпаки, психічне відхилення у тому, що людина не бажає знати, що у природі так вже влаштовано, що сильніші з'їдають слабших.

"Вона боїться собак... І взагалі з не дуже хорошим характером" - ви усе ж запитайте, може характер у неї через тих собак і зіпсувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть мала дитина, один раз побачивши, як когось покусали на її очах, вже не буде лізти до собаки..

А як покусають, так відразу і зарепетуєте: ах, які погані собаки, відстрілювати їх треба! І т.д., і т.п.

P.S. Не бачу нічого неприроднього у тому, що людина відчуває страх перед укусом. Це НЕ психічне відхилення. Так само як боязнь висоти, болю. Навпаки, психічне відхилення у тому, що людина не бажає знати, що у природі так вже влаштовано, що сильніші з'їдають слабших.

"Вона боїться собак... І взагалі з не дуже хорошим характером" - ви усе ж запитайте, може характер у неї через тих собак і зіпсувався?

БС на улицах быть не должно. Человек имеет право боятся или не боятся тех же собак. Кстати, байки про хороший-плохой характер всего лишь байки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шокери, відпугувачі, - міф, і спосіб заробити на людях. КРЗ. Адреналін. Часто з собакою робимо круг, від "Глобуса", і виходим аж на 40-му, так ось. Йшли якраз біля тих високих труб, як замітили що понад дорогою лежить стайка, собак 15,можливо більше, вертатись не хотілось, а за нами(метрів 100) йшом мужчинка під 2м з своїм боксером, і ось залишалося нам до цих цуциків метрів 10, як вони нас побачили, та піднялися, та й поперли на нас, ми далі йшли як і йшли, вони нас пробігають, як нас не бачать, поряд і з собакою і мною, хоч бери та й гладь, і на того мужчинку. Він дістав якусь цяцю і давай на них направляти, результату нуль (можливо забув вставити батарейки?) хоча ні, результат був, з кущів вискочило че троха цуциків,і с провулку підмога. Мужчинці ще хватило наглості кричати мені "натрави свою собаку!!!" я просто їх покликала, декілька підбігло, я до них посюсюкала,які вони хороші, потім ще підбігло і у цій компаніі ми вийшли до 40-го. Хто їхав - той дивився, скільки ж у неї собак...:) признаюсь це було трохи дивно. А висновок такий - шокер, і відлякувач не допоможе, інколи буде навіть гірше. Простіше взяти пару пряничків, і коли собаки входять у вашу территорію комфорту просто один-два кинути, але щоб вона спочаку побачила його у вас в руці. Люба сама агресивна вулична, чи агресивна караульна собака всього лиш - собака! Так, вуличних собак кормити це "погано" - але метод діє. Так вилікувала собак на автостоянці, тепер коли ми в їхній зоні - всерівно що свої (підкормила лише три рази) зоологічним печивом. Можливо комусь інфо стане в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...