Перейти до змісту

Помогите советом. Отпугиватель собак.


kotzar

Рекомендовані повідомлення

Еге ж..А коли не буде під рукою печивка - сам винен, так що будь ласкавий, лягай горілиць на землю, і не пищи, коли тебе рватимуть на шматки.

Шановна Оксано! Ви, очевидно, полінилися перейти по ссилці Ромашки! Впевнений, ті триста з лишком людей зовсім НЕ ХОТІЛИ гинути від оскаженілих собак. Але у них під рукою "не виявилось печивка" - і із-за цього вони були загризені. Чи не надто дорога ціна людському життю? Крім того, серед них були і дітки...

Був випадок (давно, ще коли ходив у школу), коли під рукою була здобна булка- ноль ефекту. Собаки ввійшли в стан оскаженілості, очі горять, слина капає із ошкірених пащек, справжні дикі звірі, які з легкістю порвуть будь-кого. А ви пропонуєте діставати в таких випадках печиво... Елементарно не встигнете! Та й ви уже на прицілі, жодне печиво не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

ОКСАНАсЛУЦКА, Ви напевно живете в уявному, ідеальному світі. Не допоможе ніяке печиво, це скоріше виключення, ніж правило. Не треба сподіватися на "доброту" бродячих собак. Собі дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, Оксана ж не мер міста і не може навести порядок у всьому місті. вона просто висловила свою думку, яка не обов"язково має співпадати з іншими, та розповіла про ті методи які їй допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні перестрілки щотижня. Є сумніви, чи слід дозволяти зброю - Стогній

У мене великі сумніви, що на вулицях України стане безпечніше, якщо людям дозволять носити зброю. Про це на прес-конференції заявив керівник студії документальних проектів "Kriminal.TV", журналіст Костянтин Стогній.

"У більшості випадків, якщо хлюпик намагатиметься застосувати зброю, у нього її просто відберуть. І він сам може постраждати від свого ж пістолета. Тому що злочинці будуть якісніше підготовлені. Навіть міліціонери часто дві обойми вистрілюють, щоб один раз влучити у злочинця або ж у колесо машини. А що проста людина зможе зробити, якщо йому дати можливість застосовувати зброю? Куди полетять інші кулі? Чи зможе людина застосувати цю зброю правильно?" - сказав Стогній.

Він повідомив, що в Україні немає такого тижня, щоб не виходив сюжет про перестрілку. Стріляються через дрібниці. Наприклад, один водій застрелив іншого на перехресті, за те, що той не поступився дорогою. Люди навіть умудряються вбивати одне одного з пневматики.

"В інтернеті дають масу цікавих порад по самообороні, особливо для жінок.

Наприклад, що в сумці повинен бути гребінець із заточеною ручкою. Окрім того, радять бризкати лаком із балончика в очі нападника, наступити на ногу каблуком. Ці рекомендації я вважаю шкідливими. Якщо жінка вдарить підбором в ногу здоровому мужику, це може закінчиться катастрофічно. Якщо він її не вб'є, то принаймні понівечить. Мистецтво самооборони полягає в тому, щоб вижити, а не здатися героєм чи показати навик володіння гребінцем. Треба йти на угоду з нападником, виконувати його накази рівно до тих пір, поки не видасться можливість втекти або покликати на допомогу", - радить Стогній.

Джерело: http://gazeta.ua/art...-stognij/491164

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене великі сумніви, що на вулицях України стане безпечніше, якщо людям дозволять носити зброю.

Палка о двух концах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стогній як авторитет? Несправжній полковник, лжеафганець? Брехун і дебошир. Одна наколка чого варта.

Фтопку його!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агрессия пораждает агрессию!!!

Полностью согласен.

Я не раз проходил мимо собак, и они меня не трогают, и все по тому что я к ним безразлично отношусь, для меня как будто их и нет рядом, думаю именно в этом дело, собаки чувствуют когда человек их боится или может навредить им!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидно малось на увазі постріл у повітря як шумовий шок. Собаки дуже чутливі до гучного шуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікблек, читай уважніше (пости 101-102, 104-105), повторюєш вже сказазане іншими.

Щось нове з аргументів є? Чи треба чекати, доки тебе самого не покусають? Бо зараз ти в позиції "моя хата скраю.." - доки "они меня не трогают", доти вони хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікблек, читай уважніше (пости 101-102, 104-105), повторюєш вже сказазане іншими.

Щось нове з аргументів є? Чи треба чекати, доки тебе самого не покусають? Бо зараз ти в позиції "моя хата скраю.." - доки "они меня не трогают", доти вони хороші.

Я не за кем не повторяю, а высказываю свою точку зрения поэтому поводу, если с моим мнением есть сходства, я только рад.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидно малось на увазі постріл у повітря як шумовий шок. Собаки дуже чутливі до гучного шуму.

z3dSl.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, не розумію, для чого плодити стотисячпяцотт однакових повідомлень у темі, якщо є кнопка "підтримав"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агрессия пораждает агрессию!!!

Полностью согласен.

Я не раз проходил мимо собак, и они меня не трогают, и все по тому что я к ним безразлично отношусь, для меня как будто их и нет рядом, думаю именно в этом дело, собаки чувствуют когда человек их боится или может навредить им!

Я розкажу одну історію. Біля будинку бродяча собака покусала(і навіть пошматувала) сусідку. Причому бабуся спокійно собі йшла, вона навіть не бачила тварини, коли та зненацька на неї кинулась. Про яку боязнь чи агресію мова і не шла. В результаті їй зшивали ногу, зробили курс уколів від сказу, і так слабке здоров'я(людині 79 років) зовсім погіршилось. От ви розкажіть цій бабульці про психологію поведінки з собаками та іншу бредятину.

Печальная история, не знаю в чем именно причина такого поведения собак, но вот у меня например есть собака, да она не бездомная, но на людей она реагирует по разному, к кому-то совсем чужому, будет хвостом вилять, а соседа готова разорвать, пойми тут что у псины на уме. Мне кажется что собака видит в человеке больше чем мы.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОКСАНАсЛУЦКА, не знаю чим той мужчина тикав, але явно не шокером, звук шокера ви б почули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, Miro, Saddy, Ви такі цікаві, і в деякіх місцях агресивні, та ще й подекуди у мою адрессу. Я вас не кусала, і не гавкала вам у слід:) Відносно того мужчини, це був "супер" відпугувач собак, який "дійсно діє" (по обіцянкам реклами і демо відео) мене той чоловік перестрівав ще пару раз, з притензіями чому я не натравила свою собаку, лякав мене своїм чудовим песиком. Тоді і побачила(коли він націлював його на мене і мою собаку, у собаки була від цього агресія, хоча вона без команди лояльна до людей, з собаками є проблеми через її коріння ),так що там і шокер і відлякувач 2в1, а при гавкоті і воланні собак, та ще й на відстані, попробуйте щось почути... І чому у нас народ такий агресивний? Я лише висловила свої спостереження відносно доцільності купувати дані прилади(і то як виключно моя думка) озвучила варіант який став у пригоді мені, який у мене діє, я не навязувала свої методи, а лише привела приклад, хочте пробуйте - хочте ні. Є деякі собаки якім необхідна допомога по соціалізації, але це накладно, да і нікому не потрібно. Але як правило ці "хворі" собаки захищають свою территорію,чи своїх самок, нащадків, якщо вона у жилому районі - зловіть та й вивезіть у промисловий, на якийсь завод - та й відпустіть до іншої зграї. Але ж кому це треба? Якщо ви бачите проблему, і вона вам заважає - вирішіть її! У мене була проблема - я її вирішила - по своему, але тепер у мене її нема. Що зупиняє вас? Значіть не так воно вам і заважає. Скажіть мені конкретно де є собаки агресивні саме до людини без собаки(масть і розмір)?(краще в приват) А доцільність дозволу зброї...це смішно...знаєте скільки тоді зброї будуть мати підлітки, а серед них є також нестабільні, це все може вилізти нам боком! Агресивна поведінка собак свідчить про агресивну поведінку людей. Успіхів вам. І комфортних прогулянок по вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОКСАНАсЛУЦКА, і про яку агресію з мого боку ви говорите? В мене є шокер, тому я знаю що його звук тільки глухий не почує, тому це була просто констатація факту. В мене поки подібного (збільшення агресії собак після застосування шокера) ще не було, зазвичай собачки втікають світ за очі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana,

Я вам відповідала на запитання відносно наявності у людини шокера, які були підтверджені - 2в1, але тоді його не чула, при тому не глуха :rolleyes: Я не приписувала вам агресії ("подекуди" це не означає всі) Бачте, у вашому випадку шокер допомагає, а комусь ні, у вас була проблема з собаками ви її вирішили. Це також стане комусь у нагоді. Шокер працює - однозначно, але на тих собаках які лякливі. Нам скоріше треба боятися домашніх цуциків, які погано виховані, а господарю ще вистачає наглості його відпускати без повідка, та й не знайомлять його з намордником, оце проблема, прошу вибачення за відступ від теми. І давайте не будем провокувати(в хорошому розумінні цього слова) один одного на дискуссії не по темі. Успіхів і гарного настрою всім :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь що довго не відписував. Як мені повідомили вдалось зробити копію (кітайського) відлякувача собак, але результат був не ефективний. Спочатку собаки ніби лякались але потім привикли і не реагували. Полазивши трохи по форумах вдалось найти більш менш працюючу схему але запчастини як вияснилось врази дорожче. Основний елемент який використовується ( пєзо елемент ) вартує понад 300 грн. Постає питання чи варто робити даний прилад який буде коштувати на 50 грн від оригіналу ( DAZER II 500 грн ) чи ні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОКСАНАсЛУЦКА,

Але як правило ці "хворі" собаки захищають свою территорію,чи своїх самок, нащадків, якщо вона у жилому районі - зловіть та й вивезіть у промисловий, на якийсь завод - та й відпустіть до іншої зграї. Але ж кому це треба? Якщо ви бачите проблему, і вона вам заважає - вирішіть її!

Ви вважаєте, що оце Ваше рішення і є рішенням проблеми бродячих собак? А що, хіба у промисловому районі, на заводах не працюють люди? І як ЇМ накажете миритися із сусідством БС?

Ви вирішуєте проблему МІСЦЕВО, тобто переливаєте з пустого в порожнє, і ще й пропонуєте нам із цим погодитись. Але від перестановки доданків сума не міняється

та й відпустіть до іншої зграї

Браво! Рішення лежало на видноті, а ми-то наївні...

У мене була проблема - я її вирішила - по своему, але тепер у мене її нема.

- Від суми і від тюрми, як відомо, не зарікаються. Проживете довге і плідне життя, доживете до 79 років, а там побачимо. Дозволю Вам нагадати, що бабуся також не чекала, що на неї взагалі хтось нападе:

Я розкажу одну історію. Біля будинку бродяча собака покусала(і навіть пошматувала) сусідку. Причому бабуся спокійно собі йшла, вона навіть не бачила тварини, коли та зненацька на неї кинулась. Про яку боязнь чи агресію мова і не шла. В результаті їй зшивали ногу, зробили курс уколів від сказу, і так слабке здоров'я(людині 79 років) зовсім погіршилось. От ви розкажіть цій бабульці про психологію поведінки з собаками та іншу бредятину.

Що зупиняє вас? Значіть не так воно вам і заважає.

Господи, Оксано, Ви що, такі наївні, і тільки сьогодні народились? Раніше собак відстрілювали, зараз цим ніхто не займається і не займатиметься. Адже у нас ГУ-МА-НІ-ЗА-ЦІЯ суспільства. Здавалось би, ідея та наміри прекрасні(адже собаки - це наші чотирилапі друзі), але, як відомо, добрими намірами дорога в ад вимощена. Достатньо було одного ідіота з Києва, щоб Україна стала відомою завдяки ньому у цілому цивілізованому світі: "

В Украине действуют варварские методы уничтожения собак"

але тоді його не чула, при тому не глуха

Шокер працює - однозначно, але на тих собаках які лякливі.

Шокер працює при зарядженій батарейці, а не від бажання власника. Електричний розряд не вибирає ляклива собака чи ні. Читайте ось тут. Це стосується усіх собак без винятку!

Сіла батарея? Був ввімкнений режим ліхтарика замість режиму електрошокера? Може бути що завгодно, побачите - запитаєте.

До речі..

Может ли шокер защитить при нападении собак и других животных?

information_items_1459.jpg

Приобретая оружие самообороны, мы ожидаем, что оно защитит нас от любых возможных нападений. Едва ли не каждый второй покупатель спрашивает нас: «А действует ли шокер на животных?» Заинтересованность в такой защите вполне понятна: на улицах российских городов нередко можно встретить

стаи бродячих собак, а жители отдалённых посёлков, бывает, «общаются» и с другими представителями фауны.

Если говорить о животных, то чаще всего защита требуется именно от собак. Брошенные хозяевами, бывшие ласковые Бобики и Барбосы превращаются в агрессивных псов, встреча с которыми может принести немало неприятностей. А нападение своры бродячих собак нередко заканчивается настоящей трагедией.

Наиболее часто от собак страдают почтальоны, участковые врачи, инспектора РЭС и газовых хозяйств, представители других профессий, чья работа связана с необходимостью частых передвижений. Особенно «любят» бродячие собаки велосипедистов, но не оставляют без внимания и пешеходов.

Электрошокер в ситуации встречи с собакой станет отличным средством обороны. В большинстве случаев вам даже не понадобится применять шокер непосредственно к животному, достаточно будет просто «потрещать».

Во-первых, собак отпугивает сам звук электрического разряда и искры. Кроме того, они очень не любят запах озона, который выделяется при разряде. Поэтому даже вид работающего шокера действует на собак устрашающе. Но если животное окажется слишком агрессивно настроено и не испугается искр и запаха озона, удар током подействует на него 100%. Собаки реагируют на электричество намного болезненнее, чем люди, а удар шокера в нос или в районе ушей может даже привести к гибели животного.

Столь же эффективно шокер действует и на других животных. В зарубежных СМИ описаны случаи применения шокеров к страусам, оленям, орангутангами даже крокодилам. Хотя орангутанги в наших широтах попадаются не часто, но можете быть уверены: и на российских животных шокер действует так же хорошо.

Впрочем, не на всех. Весьма равнодушны к разрядам шокера... кошки. Особенности строения нервной системы, а, главное, «устройство» шерстяного покрова делают кошек невосприимчивыми к электрошокерам. Впрочем, защищаться от кошек нам и не приходится, а бить шокером милое животное просто так вам вряд ли придёт в голову. Для защиты же от всех прочих животных шокер окажется весьма полезен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дитинства мав собак, можна сказати що виріс з ними. Ніколи їх не боявся і не боюсь.

Але їхав мій син на велосипеді і за ним погналися шавки. Він зупинився і одна цапнула його за ногу.

Ви мені бл*ть тут розказуйте про психологію і гуманність - дитина тепер труситься як пса бачить.

Суко, закривав би в клітках разом з захисниками, які нічого не роблять з бездомними собаками а лише розказують іншим що робити і що не можна - нехай би жерли одне одного.

Маєш свій будинок подалі від людей і велике подвір'я - тримай там хоч тисячу собак, але не треба "тримати" собак під балконом багатоповерхівки.

А взагалі собак люблю і людей теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша зоошиза не понимает разницы между бездомной собакой и дикой. Бездомные собаки, которые по каким-то причинам остались без дома в стае диких собак выживают крайне редко, обычно сами стают жертвами парий, т.к проживали в другой среде. А вот идиотская программа стерелизации и отпускания - это вообще верх зоошизизма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, Друже користувачу, які ви емоційні, нестримані, :_07: стільки моїх цитат\вставок. От якби там було щось приємне:) Таке бажання щось мені довести. Шановний, я не посадовець який займається бродячими тваринами, і намагається дати вам поради, щоб не виконувати своїх обовязків по відлову\контролю. Моя думка, хочте робіть хочте ні. Я не говорила що я права у своїх порадах, кожен може помилятися, і ви не виняток, навіть у вашому віці,з багажем знань. Вік живи - вік навчайся. Успіхів вам. :0040: P.S. хто там жалівся на агресивну собаку на Грушевського(трохи більша середнього розміру, чорна з рудим) від неї вам привіт, вона вчора ввечері поїхала у Ковель, на приватний сектор для охорони будівництва. P.P.S. я мала на увазі промисловий район з огородженною від людей територією, для охорони. Але знаючи вас, скажу наперід - я не права :_37: Мир дружба жвачка?(риторичне запитання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть у вашому віці,з багажем знань.

Хіба мені 80 років, щоб говорити про якийсь надзвичайний багаж знань? Яким чудесним чином взагалі моя персона, якщо тема розмови ніби про БС?

P.S. хто там жалівся на агресивну собаку на Грушевського(трохи більша середнього розміру, чорна з рудим) від неї вам привіт, вона вчора ввечері поїхала у Ковель, на приватний сектор для охорони будівництва.

Перший пост.

Был покусанный за последние пару лет уже три раза. Последний раз прямо на остановке недалеко от Кутового, что напротив стадиона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дикая собака на охране строительства?Очень умное решение!...Дикий привет от лучан ковельчанам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...