Перейти до змісту

Кабмін повернув іменні залізничні квитки


Dream

Рекомендовані повідомлення

Кабінет Міністрів України минулого тижня ухвалив рішення ввести іменні залізничні квитки, повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак.

Таким чином, пасажир буде зобов'язаний пред'являти документи не при купівлі квитка, а при посадці на поїзд.

"При посадці в поїзд будете пред'являти (що посвідчує особу) документ, який передбачений в переліку (затвердженому Кабміном) - чи то водійське посвідчення, чи то паспорт", - сказав міністр.

За його словами, рішення набирає чинності через 15 днів після опублікування.

Прийнята міра, зазначив Козак, покликана припинити спекуляцію на залізничних квитках, а також пов'язана з переходом на електронні квитки.

Нагадаємо, іменні квитки скасували в 2007 році.

корр

:_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пред'явити - для чого? Якщоб при купівлі то була би логіка, а так же ніхто фіксувати не буде перед посадкою твоїх даних. Як завжди в "каманди" логіка відсутня(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, зміни нік - палишся.

При купівлі документи якраз навпаки нах не тре - сказав на чиє прізвище оформляти і все. А вже при посадці звіряють - та людина сідає в вагон чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, логіка в тому, що при такій системі я можу взяти квиток не тільки для себе. В кращому випадку квиток взагалі не треба буде носити, показав паспорт і сів на поїзд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як це запобігає спекуляціям ?... я розумію що вони там тупі переважно всі, але ж накуя таке казати.

не бачу логіки... квитків на Сімферополь влітку не візьмеш як і минулі 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чём смысл продажи билетов по документам, для чего??? И почему именно на ж-д, почему на автобусы не нужно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо довбо*оби

зате комусь медальку дадуть за проявлену ініціативу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чём смысл продажи билетов по документам

йо-ма-йо, та вчитуйтеся, шановні...Не продаж по документах, а при посадці перевірятимуть відповідність вказаної

у квитку особи.

А спекуляції з автобусними квитками, імхо, невиправдані були б. Автобуси їздять частіше, але менш комфортні,

тому, наприклад, в той же Крим, я краще поїду потягом. (хай навіть і по дурнувато складеному маршруту "петлею")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправлюсь, в чём смысл посадки на поезд по документам? Не могу я этого понять!!! Объясните плиз.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, я розумію так (пруф на оф.сайти так і не знайшов): при купівлі в касі будуть питати на кого оформляти квиток. Можна купити на себе, маму, тата, сусіда дядю Васю. І далі вже при посадці в вагон провідник буде перевіряти чи ти, мама, тато, дядя Вася сідає в вагон.

Що тут незрозумілого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, якщо хтось купить квитка на Сімферополь, то вже його продати комусь не зможе :) А значить спекулянти не будуть брати білети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, я розумію так (пруф на оф.сайти так і не знайшов): при купівлі в касі будуть питати на кого оформляти квиток. Можна купити на себе, маму, тата, сусіда дядю Васю. І далі вже при посадці в вагон провідник буде перевіряти чи ти, мама, тато, дядя Вася сідає в вагон.

Що тут незрозумілого?

мама захворіла, захотів замість неї поїхати ваш тато - і що?????

гроші то ви заплатили, ви є власник квитка - якого милого когось прив"язувати до вашої власності за допомогою ПІБ?

одне слово - ДЕБІЛИ

Masik, якщо хтось купить квитка на Сімферополь, то вже його продати комусь не зможе :) А значить спекулянти не будуть брати білети.

спекуляція була тоді, буде і зараз, тепер просто ще білше будуть притримувати квитки працівники залізниці- буде як колись - 8:00 почали продавати квитки на певне число, а 8:05 уже немає жодного квитка при чому мова йде про 45 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не там вони почали зі спекуляцією бротися. Є галузі, де такі справи поставлені на "поток", "клондайк" одним словом. Але нам створити незручності і забити дурницями голову у них вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама захворіла, захотіла замість неї поїхати ваша подруга - і що?????

квиток здати можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама захворіла, захотіла замість неї поїхати ваша подруга - і що?????

квиток здати можна

Здати можна, а чи переоформлять його на іншу людину і скільки за це візьмуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь спикулянты будут просто спрашивать фамилию перед тем как продать билет. С таким сталкивался!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, ти так впрягаєшся як то ніколи потягом на Крим не їхав.

Спекуляція заключається в тому що квитки всі бронюють попередньо і не продають в касах.

І ця шняга з документами взагалі ніяк не спасає, бо вони потім випишуться на кого треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, ти так впрягаєшся як то ніколи потягом на Крим не їхав.

Спекуляція заключається в тому що квитки всі бронюють попередньо і не продають в касах.

їздив-їздив... У нас не закони погані, а виконавці. Якщо укрзалізниця зацікавлена у спекуляції, то що там в КМУ чи де ще б не придумали б, - воно працювать не буде.

А щодо броні на Симферополь за 45 днів до - давайте дочекаємось травня-червня-липня і цю тему закидаємо скрінами з є-квитка з відсутністю квитків з початку дозволеного бронювання, ок?

Мені особисто цікаво як буде працювати зв'язка "електронне бронювання+квиток з ПІБ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді система працювати не буде. це знають всі, в т.ч. і автори проекту. Просто треба ж створювати видимість роботи перед керівництвом.

Спекуляція нікуди не зникне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупо створена система для контролю трафіку рядових громадян, перевибори там всякі до верховного сельсовЄта :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...