Перейти до змісту

Пора настучать Аверсу по мозгам!


Chill

Рекомендовані повідомлення

2noven

Холодно, батареї холодні, рукавиці не допомагають, кінець робочого дня, спішу додому, ще й тема наболіла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

у нас просто кроме Аверса никто и не вылезет и не станет ретранслятором спутниковых каналов. так как политика наша месная, тупая, не дает возможность развиваться.

а наоборот прещемляет любые рвения.

а смысла жаловаться нету, им насрать на 30, или даже 50 чел, которые скажут им напр: "Я ХОЧУ ЕНТЕР", или какой-то там еше канал.

так как у них есть клиенты: наши братья, сестры, радители, и конечно же основные почитатели видео - бабушки и дедушки, которым Ентер в страшном сне снился.

вот и думайте, стоит ли выпендриваться???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж замість Ентера вліпили "Стайл" = 23 години - реклама мелодій для дибільників і година - Заставки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смысла жаловаться нету, им насрать на 30, или даже 50 чел, которые скажут им напр: "Я ХОЧУ ЕНТЕР", или какой-то там еше канал.так как у них есть клиенты: наши братья, сестры, радители, и конечно же основные почитатели видео - бабушки и дедушки, которым Ентер в страшном сне снился.

вот и думайте, стоит ли выпендриваться???

Якшо навіть не спробувати, то точно нічого не вийде. Але коли наполягати на своєму і боротися до останнього, прикладаючі всі наявні засоби і зусилля то точно можна добитись свого. Питання в тому скільки зусиль доведеться докласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла-бла-бла...

и я так могу говорить.

рас уж начали, так что-то начните делать...

а там и люди подтянутся.. а за ними и я.

ато, особый энтузиазм не проявляется ни у кого, только поговорить... и все. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Если никто больше не выскажет креативное желание, скомпилировать все это дело я берусь лично

Просим автора цих слів ( Chill'a) зайнятись ділом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна запропонувати Аверсу провести опитування споживачів про потрібність того чи іншого каналу в пакетах (наприклад не розумію хто дивиться ТВ Полонія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просим автора цих слів ( Chill'a) зайнятись ділом.
Уже занимаюсь креативным творчеством. Завтра выложу на всеобщее осуждение :)
Можна запропонувати Аверсу провести опитування споживачів про потрібність того чи іншого каналу в пакетах (наприклад не розумію хто дивиться ТВ Полонія).

А идея-то неплохая, в принципе... Подумаем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж за...

бо дійсно з 35 каналів 3-го пакету дивитися нема шо... не розумію за шо гроші плачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, как и обещал, выкладываю сырую версию своего (пока своего, а потом, надеюсь, и НАШЕГО) креатива. Если что, не судите меня строго... :) А впрочем, судите! Лучше получится тогда, IMHO...

Відкритий лист

керівництву ВАТ "Корпорація "Аверс"

користувачів послуг кабельного телебачення

Шановне керівництво оператора кабельних мереж компанії "Аверс"!

Просимо звернути увагу на те, що ваші недалекоглядні дії, спрямовані на зміну кількісного і якісного наповнення ретрансльованого Вами телеефіру, призвели до невдоволення значної частини населення міста, переважно молоді - як відомо, прогресивної частини суспільства.

Протягом останнього року були введені певні нові телеканали, орієнтовані невідомо на яку категорію глядачів. В той же час з ефіру кабельного ТБ зникли канали, які були цікаві широкій категорії глядачів (Discovery, Eurosport, Enter). Також нам хотілося б почути відповідь на те, чому певні телеканали, які ще порівняно недавно були у так званому другому пакеті телепрограм, переведені до третього пакету (...).

Ми не будемо торкатись питання нещодавного незначного підвищення цін на ваші послуги. Ваша відповідь була б цілком прогнозована: "У зв'язку з підвищенням цін на енергоносії, підвищення плати за права на ретрансляцію окремих супутникових телеканалів, амортизацію обладнання і т.д. і т.п. ми змушені були трохи підняти ціну для кінцевого споживача." Це зрозуміло. Але нас дуже хвилює і певною мірою навіть обурює той факт, що якісне наповнення кабельного телеефіру здебільшого бажає кращого. Ми вважаємо, що людина, яка щомісячно регулярно вносить оплату навіть за другий пакет телепрограм, не кажучи вже про третій, має право вимагати у відповідь від оператора кабельних мереж більш уважного ставлення до думки споживачів, ніж те, що спостерігається наразі. Схоже, що Ви, користуючись виключним правом монополіста у даній сфері (принаймні у м. Луцьк), просто ігноруєте цю думку... (to be continued)

По ходу дела буду править и дописывать уже здесь. В основном меня интерисует то, какие именно каналы исчезли/были нагло перетасованы, а то я по ТВ смотрю в основном новости да клипы, и всех, увы, уже не упомню. Но, повторюсь, с миру по нитке...

Жду ваших пожеланий и замечаний, раз уж действительно так тема задела...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкритий лист

.. цікавій широкій категорії глядачів. ...

<{POST_SNAPBACK}>

очєпятка тут..

нда .. жжжош.. агресивно так... :)

про ентер би згадати.. перш за все він тільки і цікавить..

а більше я теж нічо і не дивився:) хіба ще ЕКСТРІМ.. але він вроді є..

і от що ЄВРОСПОРТ.. вирубили.:/.

доречі чув ..чи тут хто писав? що україна буде крутити вже свою гілку євроспорта..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Noven: Сенкс, исправил :)

И пару названий каналов добавил.

Напоминайте, еще какие там, плз... Перемещены, удалены, заменены и т.п...

Можно также предложить ретранслировать что-то новое (но только если этот канал будет точно интересен для широкой категории зрителей, иначе слишком эгоистичные требования получатся...)

Насчет "агрессивно" - так это я еще мягко так, любя. Дипломатически толерантно, но не без цинизма, так сказать :)

Насчет "відкритий лист", так он будет таким, если его обнародовать в СМИ, а это можно устроить, в принципе...

Или предлагайте свои варианты названия сей малявы...

2 Orfey: можно, подумаю. Только какие именно каналы? У меня все просто 100% насчет именно качества картинки и звука... Или я что-то не так понял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доповнення можна писати іншим кольором;

М1 є в другому пакеті;

УТ-1, 1+1, ТРК Кієв -якість картинки не дуже (ОТВ тільки пару днів назад поправили) та і нші канали з спутніка транслюються в кращій якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что проверил, ничего такого не заметил...

Думаю, с тарелочкой и со своим спутниковым ресивером дома ВСЕ в лучшем качестве будет ;)

А эти каналы, возможно, у некоторых и отображаются несколько хуже, но думаю, связано это с особенностями частот диапазона. Я не специалист, но есть знакомые, можно у них спросить... Как бы там ни было, этот вопрос поднимать не стоит, IMHO. Если еще кто-нибудь считает иначе - аргументируйте, плиз.

Да, цвет дополнений изменил. Но пока их немного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна додати.. що поможливості мол.. добавляти нові якісь канали..

цікаві..

але це баян.. і вже офтоп..

кароче!! ви що будете там ще дивитись!!? аби ЕНТЕР ПОВЕРНУлИ ГАДИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вен, я не думаю, шо все це заварили саме ради каналу "ЕНТЕР"...

я, наприклад, його взагалі ніколи не дивився, але листа треба писати обов"язково, шоб вони трохи зашевелилися... дійсно дуже шкода таких каналів як Діскавері. Один час Аверс транслював "Євроспорт Україна" так я майже не вимикав його... Треба згадати канали, які ніякої користі не несуть взагалі: УТ-1, ТВ Полонія, Бєларусь ТВ (я охрєнєл коли його побачив). Можливо запропонувати керівництву телерадіокомпанії АВЕРС провести телефонне опитування, щоб визначити кі з каналів треба викинути, які повернути і проводити опитування щоразу коли збираються вводити нові канали у пакет... а то бля платиш за третій пакет, а ввечері подивитися нема шо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я поступаю простіше: немає що дивитись - не дивлюсь і їх послугами не користуюсь. Достатньо декількох каналів з новинами. Все остальне можна і в інеті та в газетах прочитати при бажанні. Телебачення взагалі потрібно заборонити! А білоруський канал мені сподобався, там часто цікаві тематичні програми бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти видав.;)

є цікаві канали.. а є лабуда..

яку нам ПХАЮТЬ...

не дивитись.. це вихідд...

ми зараз от всі і не дивимось... а хочеться.

Пс:.. може якось дочекаємось. що і ФК запустить ТВ ЛАН, .оттоді дійсно.. прощавай АВЕРС,..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прощавай аверс? да прощавай якшо гіга 2 трафа буде 100 грн коштувати. А то воно не дешево обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, господа!

Мо-моему, не стоит гнать на каналы типа УТ-1 или ту же Беларусь. :) Что из этого стоит смотреть, а что - нет, выбирать каждому. IMHO, на украинские ИНФОРМАЦИОННО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ телеканалы (имею в виду УТ-1 и прочие, которые мы смотрим ну ооооооочень редко) ВООБЩЕ не стоит гнать! Но есть ДЕЙСТВИТЕЛЬНО некоторые каналы, аудиторию которых лично мне сложно представить. Это TV Polonia (зачем нам впихивают в пакет польский национальный канал? Из-за солидарности и братской любви к друзьям-полякам? Я все понимаю, но не настолько же... :naezd: ) И! ВНИМАНИЕ!!! Style!!! :mdr: НА КОЙ Х** ОН ВООБЩЕ НУЖЕН?!!! Сорри, не могу удержаться от матов... Как кто-то ранее выразился, показывают 90% рекламу сервисов операторов-поставщиков мобильного контента ( :blink: БУЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭ, БУЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭ! )

IMHO, если бы их убрать, никто не почувствовал бы особой потери :) И вернуть на место тупого Style родной Enter, а на место TV Polonia впихнуть тот же старый добрый Discovery. Эх...

ЗЫ: В принципе предложения насчет замены каналов могут быть и другие, главное - хоть как-то свою позицию аргументировать... Это было мое мнение. Может, у вас другое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь все дело в деньгах(как всегда). Не знаю всього механизма трансляции каналов, но подозреваю, что за них нужно платить, за Discovery больше, за Беларусь - меньше, а за Style. думаю, Аверсу еще и доплачивают, это типа как банеры на сайте. Во всей красе современные технологии получения денег - уменьшить себестоимость продукции и поднять на нее цену, щас так работают многие.

Короче, чего я хотел сказать, когда заходит речь о деньгах, Большие Дяди забывают зачем они работают и становятся вообще не вменяемыми. Диалог возможен на том же уровне, типа: "Примите меры, или потеряете 1% клиентов!" :blink::naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...