Перейти до змісту

Пора настучать Аверсу по мозгам!


Chill

Рекомендовані повідомлення

:) Так, поскольку недавно здесь была затронута больная тема, предлагаю для начала высказать свои жалобы/пожелания, касающиеся недавних перемен в эфире кабельного оператора, дабы потом накатать коллективную жалобу в сию контору. :)

P.S. Если никто больше не выскажет креативное желание, скомпилировать все это дело я берусь лично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

я не є фанат тєлєвізора.:) (2Кварк це слово співвідноситься до слів аля фоткі?)

дивлюсь його рідко...

але коли дивлюсь то переважно ентер і новини..

8)

текс. значить що будемо писати...

1.прохання, пропозиція повернути Ентер на своє міісце...

2. роз"яснення по якій причині його убрали..

3. дати зрозуміти що багатьом це не сподобалось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Вєня: Стьоб з собачої мови - допустимий

В тему: підтримую Вєню... ще можна попросити, щоб знов газети носили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще можна попросити, щоб знов газети носили...

Да, верно. Хотя бы подписчикам 3-го пакета.

Или это сейчас бумага такая дорогая, что им жаль свою программку 4 раза в месяц раздать?... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я замітив шо ентера нема тіль ки після того як прочитав це пост... Підтримую думку форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную піти самим простим шляхом - написати петицію. І зібрати якомога більше підписів. :unsure:

Але попередньо треба дізнатися чого зняли з ефіру. Може Ентер перекочував на інший спутнік чи подорожав. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну.. так це і малось на увазі.

просо написати листа.

на мило..

вписати туди ніки.. хто мол.. і чого. 8)

хоча можна і паперового. але його ще тра написати..

в плані взагалі хоч якийсь лист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, стоит написать в первую очередь сначала в электронном варианте, а распечатывать его или нет - это уже потом решим...

Было бы классно, как сказал Noven, собрать побольше подписей... Вот только как ставить подписи? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еше лучше, создать макет письма (тут кто-то грозился).

который каждый из нас отпрвит со своего мыла, и со своей подписью.

вот вам и способ собрания подписей, только более эффективно.

ЗАСПАМИМ АВЕРС!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора настріляти тим ***** по рогам!

я ДУЖЕ обурений зникненням ентера!

мій друг уже дзвонив до них і питав що і чому його не стало.

вони просто сказали, що змінили канал, а ентер "може" колись появится і поклали трубку.

ГОЛОВУ їм відірвати, МОЖЕ КОЛИСЬ ПОЯВИТЬСЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Думаю, стоит написать в первую очередь сначала в электронном варианте, а распечатывать его или нет - это уже потом решим...

Было бы классно, как сказал Noven, собрать побольше подписей... Вот только как ставить подписи?  :rolleyes:

Було б непогано спочатку перечитати договір (пункти про права та обов'язки сторін) та правила надання послуг і що саме вимагається законом від ліцензіата, який отримав ліцензію на цей вид діяльності.

А то пошлють Вас в пішу подорож на тривалий термін. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аверс різко поміняв стратегію, ще коли змінив власника (тоді теревенили про кучминого зятя), почали піднімати рентабельність, перенесли найкращі канали з 1-го та 2-го пакетів в 3-й, причому ціну на них підняли! :) Перестали роздавати газетку свою, і чим далі, тим гірше ставав набір каналів, я деякий час просто престав користуватися їхніми послугами, але потім заради новин, таки згодився на 2-й пакет. Зараз вони знаходяться в такому собі тупику - всі зміни, які відбуваються, в гіршу сторону. :)

Потрібно довести до відома місцевого адмінітсратора Аверсу думку клієнтів :), на яких вони забили величезний болт (нема смайлика болта),а саме:

ентер на місце, газету до хати, потрібно дати зрозуміти, що народ НЕ буде хавати все що б вони не показали.

Якщо вони не будуть покращувати сервіс, їх жде забуття. Вони вже, ІМХО, профтикали момент, коли можна було розвивати свою мережу.

Чув, що жирний Інет можна надавати через ТВ кабель, правда потрібне складне обладнання (але ж лінії зв'зку вже прокладені!), тепер їм вже не наздогнати Фотаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Серега.

так і так я думаю в суд подавати ніхтоне буде..

просто дізнатись чому вирубили..

і проявити свою думку.. стосовно цього питання..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еше лучше, создать макет письма (тут кто-то грозился).

Все пучком, вот, надеюсь, разгребу все дела где-то до конца недели, сяду и накатаю. Сказал - значит сделаю. ;)

ЗЫ: Я все же думаю, что лучше писать коллективную петицию, чем каждому по отдельности. Как говорится, гуртом і батька легше бити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо законності - почитайте договір, вони можуть взагалі поставити все що завгодно, і будуть в свому праві. Ми можемо просто "по людські" натякнути, що так робити як вони не слід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо законності - почитайте договір, вони можуть взагалі поставити все що завгодно, і будуть в свому праві. Ми можемо просто "по людські" натякнути, що так робити як вони не слід.

Абсолютно згідний :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається що вони як забивали болт, так і будуть далі забивати - поки конкурент не з'явиться (якщо взагалі йому дадуть в Луцьку працювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось працював на Аверс? Може знає що там і як, з якого боку їх взятиь за я.... Я особисто чув тільки про відділ новин - гнила контора. Це лише чутки, сорі, якщо хтось причетний до Аверса образився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавте кнопку "вбити месагу", плз, для тих вкого руки тремтять

<{POST_SNAPBACK}>

і такий смайл ПЛІЗ!! патамушо я плачу..

icon_cry.gif

незнаю.. нікого з аверсу..:0

Юрец.. ти замерз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від АВЕРСА я в шоці. Чим далі тим гірше. Все що безплатно втюкують людям мол так дивіться. Був ентер, дискавері, а зараз втикнули к-2 одні серіали.

Коротше зажерлись вони.

А куди клієнти дінуться поки небуде конкурента в тв нічого не зміниться.

У Вінниці вон уже більше 60 каналів на кабельному, думаю вибрати можна.

А тут 40 а дивитись нема що. Одна мура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я дивився всього-то: Ентер, 5 канал, Евроньюс. І все. :(

Більше нічого путнього нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...