Перейти до змісту

Пора настучать Аверсу по мозгам!


Chill

Рекомендовані повідомлення

УТ-1 - это наш национальный канал, так что нужно его уважать, хотя бы из-за постоянной трансляции мировых футбольных матчей.

Беларусь - нафиг не надо, отдайте РТР!

Style - некоторым он нравится, хоть там и один контэнт, но все же....

лучше отдайте Ентер, М1 и МTV.

+ Дискавери (желательно все разделы)

а еше пакет НТВ.

я готов платить больше за предоставление качественных услуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба, щоб договір з оператором кабельного звязку, де б передбачалось які канали мають бути. А то підключався був Євроспорт, Ентер, Діскавері - а зараз нема. І що робити? В суд не подасиш навіть на них. Пускають всяке фуфло. Хочу собі тарілку купити, більше толку буде. За 150 баксів все можна взяти. А то зараз з кабельного дивлюсь 5-ий і Євроньюз в основному.

P.S. Ще цікавить питання, чому жоден канал не ретранслюється в стерео-режимі, деякі з них на супутнику в стерео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда ребятки я удивляюсь... я вообще смотрю тв довольно редко, в основном новости, да и то всё черпаю из инета и мне как-то похрену есть у меня ртр, нету ртр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Black:ретрансляции нету в стерео, так как аппаратура в Аверсе как компьтеры у школьных завгоспов.

2 max: просто тема эта не для тебя создана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На питання "Чоту так?" дуже просто зможуть відповісти ті, хто спілкувався хочаб раз з тим "Керівництвом" згаданим у депеші комрада Чілла

відповідь зведеться до одного простого і водночас ємкого аргументу: НЕПОМІРНЕ ЖЛОБСТВО ГРАНДІОЗНИХ МАШТАБІВ

Без конкуренції Аверс так і буде плавно деградувати

Ще з достовірних джерел відомо, що Аверс робить спроби відновити проект роздачі І-нету через свої мережі

Тарифні пакети ще ніби не готові але чув суму в 30 грн./міс. за аренду модема

На мою думку вони провтикали роки 4-5 мінімум

ЗІ

Візор не тарифікує відео трафік зі свого вузла

дуже хочу Візор-Лан дома, але чому вони так повільно позширяють мережу вупор не розумію - мене з грудня лякають підключенням ;), а результату нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу:

Ентер музік (не продалися поки, не крутять комерційної музики, мало реклами) можливо й з-за того вирубали???;

Ентер фільм (деколи гарні фільми крутять з мінімальними вставками реклами);

Діскавері (гарний пізнавальний канал).

Непогано було б МТВ, але Ентер останнім часом мені більше подобався.

Адміністрація Аверса мабуть сама не користується дома Аверсом, або користується 4 , спеціальним пакетом, для ВІП.

З'явився канал НСТ, який постійно по кругу крутить свої програми, єдине що в ньому подобається - реклама, та History, "непогана" заміна каналу Діскавері. Як на мене, то краще б лишалося так, як було до цього.

Дуже "подобається" канал ТНТ, особливо їх Дом, Большой брат, Офіс, та інші проекти, правда єдине - кожного дня транслюють комедії о 21-00 по Києву, але якщо від початку фільма та до його закінчення проходить 3 години (при фільмі 1,5 год) то просто супер. Моя дружина витримує рівно до першої реклами.

Коротше кажучи, поки не з'явиться конкуретн нашому славному Аверсу - робити вони будуть все - що їм заманеться. Вихід - купувати тарілку - купу головок, та й мати своє власне телебачення та розпоряджатися ним так, як душа того забажає.

На рахунок листа, завжди за, але сумніваюсь, що адміністрація Аверсу хоча б якось відреагує на це. Доки не з'явиться конкурент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, как я понимаю...

Говорили-балакали,

та й сіли заплакали :)

Хотя тему еще не закрываем, просто у меня ну просто куууууууууча проблем. И без Аверса башка болит... ;)

А если б я так часто ТВ смотрел, давно б уже купил спутниковый комплект. Но зачем это мне? - вот в чем вопрос...

Я больше о собственном мощном ДК мечтаю (хотя и сейчас вполне неплохой :))

А по ТВ смотрю в основном новости, Симпсоны по М1, ну и клипы некоторые, хотя без Энтера, ИМХО, смотреть там практически нечего... :)

И вообще, ТВ - страшный проедатель нашей жизни! Не IMHO! :) Вы не задумывались? Я задумывался. ;) Причем даже посещала довольно интересная мысль повыкидывать свои ТВ нахрен...

Кстати, знаю одну молодую семью, которая вообще без ТВ живет. И нормально - не то слово. Возможно, когда женюсь, вообще ТВ кому-нибудь подарю для успокоения души и для нормального микроклимата в семье... Хотя бы на первые пару лет. :)

Ну а ДК - другое дело. Проектор бы купить... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візор не тарифікує відео трафік зі свого вузла

дуже хочу Візор-Лан дома, але чому вони так повільно позширяють мережу вупор не розумію - мене з грудня лякають підключенням :D, а результату нема

бо в них оптіка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моєму брату майстри з Аверса рубонули кабель домашніх мереж. Зайшли в під'їзд, побачили кабель який вони не клали, взяли і обрізали -- думали що телевізійний :D

Саме цікаво, що після цього вони тихенько зібрали манатки і пішли звідти. Добре що братові сусіди підказали хто це зробив. Він подзвонив на Аверс і заставив їх поремонтувати кабель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ндааа.... собрание антисимпатиков аверса?...

а ведь есть конкуренция! ВТ(расшифровка : Волинське Телебачення :D.. а также самый главный конкурент: СПУТНИК....

вот все жалеют об Энтере....

а как насчет 150 каналов с разными музыкальными направлениями?..

а на вопрос"а запиши порнуху" следует ответ: а тебе с какого канала???...

также проскакивали фразы среди знакомых: от блин, винт при записи поглючил, пропало 60 гигов(!!!) классной музыки...

есть конечно и минусы: некуда девать диски с фильмами, винт постоянно переполнен музыкой, которую некогда сортировать, вечером ссоришься с женой по поводу "какой канал смотреть".... да , с этим приходится мириться...

однако, с превеликим удовольствием можна отвечать на вопросы о новых фильмах: "а я уже смотрел!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без ТВ жити не комфортно
А ты попробуй. Хотя бы месяц. :blink: Понятно, сначала будет плющить и колбасить (все-таки наркотик, IMHO, но потом пройдет, думаю) Зато увидишь, сколько появится времени, которое можно потратить с намного более значительной пользой, чем от просмотра очередного тупого шоу... :blink:
Кстаті що там з нашим листом?

Ну дык я могу еще дописать, но сейчас болен, да еще и куча проблем... Сорри. Как-нибудь позже...

P.S. Хотя ТВ, наверное, все же выбрасывать не буду - хотя бы ради тех же новостей и аналитических программ. А всю остальную развлекуху можно при желании и по ДК смотреть, предварительно накачав хотя бы с тех же ЛМ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально телік після діплома перестав дивитись :) А це вже 2 роки! і навіть не жалкую.

Новини в неті можна почитати.

А кліпи більше і не дивлюся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...