Перейти до змісту

Tomb Raider 2013


Creator

Рекомендовані повідомлення

7e04ffdc911c23f8a02d41525316591a.png

Дата выхода: 05 марта 2013

Дата выхода в России: 05 марта 2013

Жанр: Action, 3D, 3rd Person

Мультиплеер: ( 8 ) Internet

Разработчик: Crystal Dynamics

Издатель: Square Enix

Издатель в России: СофтКлаб

Локализатор: СофтКлаб

Тип издания: Repack (Лицензии)

Платформа: PC

Язык интерфейса: Русский, Английский, Multi13

Язык озвучки: Русский

Системные требования:

Операционная система: XP SP3, Vista SP2, 7 SP1, 8

Процессор: Athlon 64 X2 4050+ - 2,1 ГГц или Core 2 Duo E6300 - 1,8 ГГц Phenom II X2 565 или Core i5-750

Оперативной памяти: 2048 Мб 4096 Мб

Свободного места на жестком диске: 10978 Мб

Видеокарта: GeForce 8600 или Radeon HD2600XT, (512 Мб), (DirectX 9) GeForce GTX480 или Radeon HD4870, (1024 Мб), (DirectX 11)

Файловая система: NTFS

Важно: перед установкой отключаем Антивирус и Файрвол

Краткое описание:

Это история о том, как закаляется характер, о том, как неопытная девушка превращается в бесстрашную расхитительницу гробниц. В ее арсенале – лишь врожденные инстинкты и желание выжить любой ценой. Против нее – жестокая природа и таинственные силы. Но там, где другой сломается и погибнет, она докажет, что достойна носить гордую фамилию Крофт. Преодолев все испытания на пределе человеческих возможностей, она превратится в отчаянную искательницу приключений, для которой нет ничего невозможного.

Особенности игры:

Лара Крофт возвращается как совершенно новая героиня – ее история еще только начинается.

Чтобы выжить на острове Яматай, Ларе придется открыть в себе такие стороны характера, о существовании которых она и не подозревала.

Реалистичная боевая система, огромные игровые пространства, изящные головоломки и мрачные тайны.

Разнообразные сетевые режимы позволят играть и за соратников Лары, и за ее врагов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь на борді не обговорюють, але, як на мене, гра дуже варта уваги.

Спробую злегка поділитися враженнями:)

Спершу про погане:

1. У мене доволі потужна відеокарта (GTX660), але налаштування графіки довелося трохи попускати. Зразу відключаємо волосся у вигляді соломи(грузить відеокарту ~30+%) також відключаємо теселяцію (при ввімкненій гра постійно тупо вилітає).

2. Не пробував грати на клавіатурі, але думаю, що такі ігри варто грати лише на геймпаді.

Більше поки не пригадується нічого аж такого поганого:)

Тепер про хороше:

1. Гра просто супер:), я останнім часом граю мало, але цю пройшов майже на одному диханні, а вона доволі довга.

2. Геймплей на висоті. Стрілянина й стелс влучно поєднуються із загадками, пошуками різних секретів, лазаннями по скелях.

3. Сюжет ну не те, щоб заїзджений, але підхід суперовий. Маленька тендітна дівчинка рятує своїх друзів із лап маньяків-сектантів-фанатиків на острові. Лара роздає люлей на право і на ліво не гірше якогось командоса. Вона не падає духом і лазить по скелях, хоча у неї пробиті внутрішні органи, вивихнуті ноги і т.д.

4. Локації ідеально вилизані, кожний краєвид, кожну сцену так і хочеться на робочий стіл обоями вліпити. Видно скільки душі й роботи вклали розробники.

5. Озвучка дуже гарна - всі діалоги не набридають і кінематографічно поєднуються з проходженням.

6. Музика теж на висоті, відчувається напруження такого собі жаху, передає атмосферу.

Загалом моя скромна оцінка 10 з 10. Такого задоволення гра не приносила вже дуже давно, а я до ігр останнім часом дуже критичний.

Діліться враженнями, форумчани..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цю гру підказав tacsa, - гра дуже сподобалась. Граю вечорами, намагаюсь зібрати всі артефакти, документи, додаткові завдання... Ще не пройшов :)

А лару якось шкода - вся така пробита ходить від початку гри....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І справді гра дуже файна, сам тільки позавчора завершив її, затягнула не на жарт, але все таки, я розтягнув задоволення і пройшов без фанатизму за декілька днів, чесно кажучи лук був улюбленою зброєю, лише вже в кінці коли почалось м'ясо переключився на калаш, доречі якщо хтось ще не грав, нард закідайте Ваші крізіси і тд. (адже вони і поруч не стоять) і швидко качати і гамати! ось торент файл, та опис до нього..

Взято з

▪ Ничего не вырезано / перекодировано

▪ Возможность сочетания текста и озвучки

▪ Версия v.1.00.718.4 [update 1]

▪ DLC:

»Pre-Order Award DLC:

»»Дополнительная карта для одиночной игры "Гробница путешественника"

»»Дополнительная карта для сетевой игры "Трущобы"

»Survival Edition Content Pack:

»»Дополнительный скин для сетевой игры "Партизанка"

»»3 Дополнительных оружия из "Hitman: Absolution" - The Silverballer, Agency SPS 12, and HX AP-15"

»»32х страничный цифровой арт-бук

»»Официальный саундтрек

»»Карта острова

»»Комикс "Tomb Raider: The Beginning"

»Bonus:

»»Final Hours of Tomb Raider

http://store.steampo...com/app/233410/

▪ Время установки ~15 мин

▪ Релиз от R.G. Origami

tombrider.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предзаказал игру в steam пока прошел только до первого костра около 30 мин.Отложил на потом чтобы продлить

удовольствие.

Кстати у кого есть лицушные игры в steam и origin добавляйте в друзья - поиграем в онлайне, ник Igorock7.

Играю так же в Need For Speed Hot Pursuit, Need For Speed The Run, Need For Speed Most Wanted 2012,

Test Drive Unlimited 2, Mass Effect 3, Battlefield 3, Borderlands 2,Torchlight II, Serious Sam II.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень жаль уважаемый что вы, в свои 25, до сих пор клянчите деньги у папочки. Но некоторые умеют зарабатывать

и предпочитают тратить СВОИ ДЕНЬГИ не в кабаках на водку и шлюх. А на более полезные и взрослые вещи - например

видеоигры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

более полезные и взрослые вещи - например видеоигры.

Дуже дорослі... просто слів бракує. Цікаво, що б тобі сказала твоя дружина, якби ти маючи 2-х дітей прийшов і сказав, "Кохана, я тут відеогру купив, не дорого, зі скидкою, всього то 60 у.є. тому тепер діти будуть зимою босі. За те Я буду гратися!"

Особливо корисна штука - відеогра. Ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень жаль уважаемый что вы, в свои 25, до сих пор клянчите деньги у папочки. Но некоторые умеют зарабатывать

и предпочитают тратить СВОИ ДЕНЬГИ не в кабаках на водку и шлюх. А на более полезные и взрослые вещи - например

видеоигры.

Очень жаль что вы, в свои 42, научились читать, но не научились понимать.

А на более полезные и взрослые вещи - например

видеоигры.

Аффтар пеши исчьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

более полезные и взрослые вещи - например видеоигры.

Дуже дорослі... просто слів бракує. Цікаво, що б тобі сказала твоя дружина, якби ти маючи 2-х дітей прийшов і сказав, "Кохана, я тут відеогру купив, не дорого, зі скидкою, всього то 60 у.є. тому тепер діти будуть зимою босі. За те Я буду гратися!"

Особливо корисна штука - відеогра. Ага.

На щастя свою доньку я выховую сам. І повірте мені босоніж вона не ходить. А ще я бабцям біля церкви подаю, той що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорюємо гру, не мотоди її отримання.

Для троля з посту "#8 Zerotul"

Пірати в силах зламати всі ігри, не в силах зламати онлайн ігри привязані до аккаунта за допомогою сервісів цифрового розповсюдження (Origin, Steam, Battle.net....).

Не користуватись цими сервісом - злидарництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на одному з останніх завдань шото все замерихкотіло, заблимало, і стало чорним.... маю надію шо то відюха перегрілася троха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorock, заявляти, що відеогра - це корисна доросла річ, міг сказати ще юнак у 18-20 років. Щодо корисності, то в плані відволіктися від роботи і т.д.- згоден на 100%. Але не в повсякденному житті. Тим паче викладати за неї 400-500 грн. Ще 40-50, куди не йшло. Доросла, та навряд. Розумію, що середній вік геймера 30 років. Але це не про нас говорячи. Це спостереження закордонних спеців.

По сабжу. Ще не грав, маю на проходження Крізіс 3, Фар Край 3. Та й не фанат я. Колись грав на Плейстейшн. Ще перші частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, Дуже раджу все ж пограти, я ігр багато свого часу переграв і зараз рідко яка гра подобається буквально всім. Той же Crisis 3 - одноманітна, з ніяким сюжетом, притягнутим за вуха:). Far Cry 3 - сподобався в принципі. А від Tomb Rider просто в захваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де там про вік геймерів ? Там натяк, що гра для всіх поколінь. Тобто від 18 і до 60.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра шедевр IMHO, все настільки продумано, відчувається проробка усіх деталей та дрібниць(від управління персонажем до шикарного сюжету), серед останніх новинок наче діамант ;), незважаючи на класнючий Dead Space 3,

ну а по темі суперечки, якщо в душі молодий - то постійно геймер, мені вік наприклад не муляє, скоріше навпаки більш казуальна молодь не схильна настіки задроцтвувати як моє покоління в свій час на 8-16 бітках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незважаючи на класнючий Dead Space 3,

з діалогу з Тарасом tacsa:

Я - ти пробував грати Том Райдер 3?

tacsa - навіть качати не буду... граю Дед Спейс

Пару днів по тому:

Я - так і не пробував Лару Крофт погамати?

tacsa - пробував.... видалив Дед Спейс :)

Ну ы по самый грі - я як на вишку передаючу заліз, то аж голова закрутилась від ефекту висоти... ну дуууже все прикольно там намальовано. Довго не міг знайти в шо пограти вечором крім WOT.... WOT не видалив, але грати перестав поки вигулюю Ларку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ліцензій, я їх теж особисто купую інколи і не сумніваюсь, що це саме робить Zerotul. Смішний факт того, що деякі юзери в своїх месседжах вихваляються цим і особисто називають усіх інших "ніщєбродами". Ну подумаєш, купив ліцензію, що тут такого.

На рахунок теми, всю гру можна показати в одному відео

http://youtu.be/9qfDiULrnjI

Штирі, мясо, охі, ахі. Куди там старій ларі з першої і другої соньки. Видно, що розробники Dead Space і Far Cry 3 свої клешні руки приклали до ігрового процесу. Хоча комусь таке подобається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

класна гра, пройдена на одному диханні) Дійсно короткувата але атмосфера компесує цей недолік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...