Перейти до змісту

Личные наблюдения на тему iPhone vs Android


Рекомендовані повідомлення

Добавлю свої 5 коп.

тиждень назад був на одному міроприємстві що проходило в закритій кімнаті, віддаленій від Wi-Fi точки десь метрів на 20 з трьома стінами різного типу.

поруч сиділи власники яблопонів і яблопадів - у них навіть не ловилась точка доступу, мій скромний Zopo ZP100? легенько законектився і тримав стабільний інтернет протягом тривалого часу. я навіть хотів їм прокинути вай-фай, але щось ще не догнав як зробити з телефону хотспот, тому їм не повезло...

p.s. а різниця в ціні на мій девайс і яблофони дуже суттєва.

p.s2 дрібничка, але гордість за китайпром певна є )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Хот-спот можно сделать только прокинув мобильный инет на вайфай. Как репитер вайфая ИМХО работать не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поруч сиділи власники яблопонів і яблопадів - у них навіть не ловилась точка доступу, мій скромний Zopo ZP100? легенько законектився і тримав стабільний інтернет протягом тривалого часу. я навіть хотів їм прокинути вай-фай, але щось ще не догнав як зробити з телефону хотспот, тому їм не повезло...

Можливо зменьшення потужності Wi-Fi адаптера, було зроблено розробниками айфонів свідомо. Дослідження про вплив Wi-Fi і взагалі радіосигналів на здоров'я людини ще тривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут хочу сказати таку штуку. Думаю, очевидно що, у всьому є свої переваги та недоліки. Тому у кожному пристрої можна знайти перевагу порівняно з іншим. Наприклад, LG GX200 з акумулятором на півтори тисячі міліампер на годину безсумнівно довше працюватиме зі штатною батареєю без підзарядки за будь-який айфон, гелексі, аштісі, моторолу чи блекбері з чотириядерним процесором і величезним екраном (можливо, навіть разом взяти). Це його плюс порівняно з ними. Але він побудований на китайській платформі MTK зі всім, що звідси витікає, зокрема кострубатий інтерфейс з кількома стабільними веселими багами та на диво накурена локалізація українською. Це його мінус порівняно з ними. Або, якщо хочете, те, що у нього маленький і не сенсорний екран — мінус. Або ціна — плюс. Але не можна уперто заявляти, що щось із них краще за інше, тому що це як порівнювати червоне з мокрим.

І я вважаю, дивацько було б, якби я зайшов десь на той же 4pda в тему про гелексі і написав би там, от дивісться хлопці, телефон майже в 10 раз дешевший за ваш, а балакати можна в 10 раз довше без підзарядки.

Якщо вже наводити якісь окремі факти, аргументи, то ті, котрі стосуються аналогічних апаратів за класом. Я вірю, що в когось є якась супервитривала нокія, яку можна танком переїхати і нічого, і він її купив 10 років тому, але вона ще жива. Але на цьому переваги цього апарата, боюсь, закінчуються. І даний факт до нашої теми має занадто мало відношення, щоб його наводити. Тому хотів би закликати писати щось більше по темі. Ну і ще, можливо, поменше ворожості і тролінгу. Хоча б тому, що якщо мої слова недостатньо переконливі, то у модераторів є значно дієвіші засоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и я о том-же. Думаю айфон и СГС3 из одного, как минимум, ценового диапазона. И сравнивать их вполне корректно. А сравнивать айфон5 и гэлэкси джио глупо, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яке відношення, власне, має потужність ПЕРЕДАЧІ адаптера до можливості ним зловити мережу. Я ще можу зрозуміти, якщо не вистачить потужності для того, щоб передати будь-який пакет - той же запит на авторизацію на точці, але для того, щоб бачити мережу передача не потрібна. Яблофіли такі вигадники - з будь-якого мінуса зроблять плюс :)

А ти не подумав що Zopo ZP100 міг тупо глушити apple телефони? Ну да прийомник в нього чутливіший, але і передатчик потужніший.

І взагалі це не конструктивний діалог. Я наприклад незнаю, як кодується і передається SSID на аппаратному рівні.

P.S. В мене взагалі-то дешевий смартфон на андроїді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не подумав що Zopo ZP100 міг тупо глушити apple телефони?

Будь-який Андроїд може. Але тільки, якщо його власник захоче.

п.с. посилання на програму видалив, від гріха по далі, а то ще неадеквати почнуть користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и я о том-же. Думаю айфон и СГС3 из одного, как минимум, ценового диапазона. И сравнивать их вполне корректно. А сравнивать айфон5 и гэлэкси джио глупо, ИМХО.

Тоді треба було назвати тему айфон проти сгс3, а не проти андроїд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема названа не айфон против андроид, а Личные наблюдения на тему iPhone vs Android. А то что я сравниваю с СГС3, так а с чем мне сравнивать? С тем чего у меня небыло. Или с эриксон Т39?;) Так Т39-й полюбому выиграет :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, відчуття відкривання фліпа при легкому натиску кнопки схожі на відчуття відкривання бардачка, чи багажника в авто, або якогось сундучка(не порожнього)

а всі жести змахування все одно відгонять віртуальністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандерлоги, готуйтесь..

Дивно, з самого ранку жара - "клан огризка" vs "гнусмас фан". А тут тишина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, як я люблю теми про енергоненажерливість Андроїда :)

Нещодавно прошив останньою офіційною прошивкою (жодних кастомів поки не ставив) свій Samsung Galaxy Note. Використовую тільки рідну батарейку (хоча на випадок подорожей про всяк випадок маю і підсилену). Дзвоню і приймаю дзвінки стільки, скільки треба (не дуже багато). Часом почитаю інтернет, анекдоти, пограю в шахи.

Для початку пройшовся по налаштуванням абсолютно всіх програм (тому що є такі, що на перший погляд невинні - але і в них увімкнута можливість лізти в інтернет і будити телефон).

Потім поставив і тонко налаштував під свої потреби Green Power battery saver.

Поставив яскравість на мінімум (в приміщенні на AMOLED дисплеях цілком вистачає).

Поставив Profile Scheduler+, основна задача якого щодня в 23:00 включити режим "польоту", тобто без зв'язку, а в 8:00 - включити нормальний режим. В цей час ніхто з чимсь добрим до мене все одно не подзвонить :)

Ну і в порядку експерименту увімкнув в налаштуваннях телефону режим "Енергозбереження".

Телефон пропрацював 1 день 15 годин 36 хвилин... і ще лишилося 69% заряду акумулятора.

Тобто, 1 день 15 годин - це лише на третині акумулятора.

А що буде, якщо я поставлю посилений акумулятор? :)

GvntI.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартний режим роботи - 2 дні. Без режиму економії енергії і додаткового пз. Яскравість екрану автоматична. Кастом. В фоні твітер, усі поштові скриньки, постійне оновлення курентс і гугл+

j36pc.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а в мене перша афоня тримає 6 діб від повної зарядки батареї до розрядки. В середньому 5 годин розмов +пару програмуль, якими нечасто користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя х10 максимум тримала 9 діб ;) я навіть говорив, грав дурачка інколи та сидів в інтернеті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да какой смысл сравнивать разные смарты у разных пользователей. Это все равно что сравнивать лошадь и бутерброд ;) Я могу сказать что при абсолютно идентичном использовании(+- 5%) айфон 4s у меня разряжается быстрее чем SGS3 примерно на 20-30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, забыл упомянуть о одной мегаудобной штуке которая есть на СГС3 и нет на айфоне - светодиод для напоминаний о пропущеных событиях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, Zeuss, у вас практично не використовується "Система Android". А в мене навпаки - з"їдає 5-ту частину заряду. В неті нічого особливого не знайшов. Не знаєте, в чому може бути проблема? Телефон SGS3. Користуюсь ним з листопада, в один момент (десь місяць-півтора тому) почав з'їдати 10-12% (!!!) за ніч. Видалив програми, які завантажував на протязі кількох днів до цього "моменту" - не допомогло. У вас не бувало такого?

post-6476-0-52647100-1363515206_thumb.pn

post-6476-0-47903700-1363515212_thumb.pn

Yarchik, а ти не пробував для подорожей щось типу

(зовнішній акумулятор Samsung на 9000 мАг)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, Zeuss, у вас практично не використовується "Система Android". А в мене навпаки - з"їдає 5-ту частину заряду. В неті нічого особливого не знайшов. Не знаєте, в чому може бути проблема? Телефон SGS3. Користуюсь ним з листопада, в один момент (десь місяць-півтора тому) почав з'їдати 10-12% (!!!) за ніч. Видалив програми, які завантажував на протязі кількох днів до цього "моменту" - не допомогло. У вас не бувало такого?

Бувало. Вирішив так:

1. Прошився на останню офіційну прошивку Jelly Bean.

2. Зайшов практично у всі програми, і уважно подивився налаштування. В кількох програмах відключив звернення до мережі, відсилку даних на сервер і т.п.

3. В налаштуваннях WiFi, якщо натиснути кнопку меню на телефоні, можна відкрити додаткові налаштування. І там є опція, яка дозволяє вимикати WiFi, коли телефон "спить". Ця штука економить від 10% до 35% заряду акмуулятора.

Переконливо раджу зробити те саме, а також уважно прочитати цю тему.

Ось сьогоднішній стан мого акумулятора:

rBg.png

Є всі шанси, що буде 4 дні :)

Yarchik, а ти не пробував для подорожей щось типу

(зовнішній акумулятор Samsung на 9000 мАг)?

Ні, не пробував. Раніше в мене була купа девайсів (два телефони, КПК, GPS-приймач, bluetooth-гарнітура) - то було незручно, і хотілося щось таке мати. Зараз лише телефон і фотик. Цілком достатньо запасного акумулятора для телефона і для фотоапарата. Запасний розширений акумулятор до телефона мені привезли такий з єбея, ообійшовся в 11 доларів. Китай, смердючий, довелося з нього ще й ізоляційний шар трохи зняти, бо затовстий був і не влазив - але себе виправдовує на всі сто відсотків.

Універсальні батареї штука хороша, але ними без якихось додаткових схем не зарядиш такий акумулятор до фотоапарата. Так що по любому мені доведеться брати з собою ще одну зарядку для фотика. Крім того, в універсальній батареї хотілося б мати можливість її заряджати від сонячних елеиментів і від вбудованої динамо-машинки з ручкою - тоді б це була дійсно універсальна батарея! З сонячними елементами вже є батареї, хоча малоефективні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, дякую, спробую повторити твої дії. А от на рахунок wi-fi я його не часто використовую, а коли використовую, то включив/виключив. Моб. інтернет майже завжди включений, але раніше він майже не розряджав батарею, а от в один момент зарядка почала вмирати постійно. Ех.

На рахунок динамо-машинки ідея хороша, було б класно її мати. Ще п'єзо-кристал добавити в взуття :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, я вот о чем подумал. А не может ли энергопотребление смарта зависеть от симкарты? Моей карте уже 13 лет. Может стоит поменять на новую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...