Перейти до змісту

УВАГА! Шукаю людину яка колись купила НЕ робочу відео карту відеокарту радеон 4870 в студента з ЛНТУ


nes7

Рекомендовані повідомлення

epic fail

читай уважно тему і посилання, які тут додають.

По-перше. На "ти" ми не переходили. По-друге. Я читав уважно. ТС пише, що продав йому тел. А тут вспливає тема, де ТС сам продає його ЙОМУ ж...

можете мінусити)

повторюю він хотів викупити його у мене на 100 грн дешевше ніж купив я у нього

бред ! розвод ! и чего-то тут не чистое .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

у мене аймак я не привик до клави там де 7 там крапка де кома там знак питання так що тЕРПИ

k6-Fjb0YSjQ.jpg

а по сабжу - ТС, на майбутнє, кидаючи в когось лайном, знай, що до тієї людини лайно може не долетіти, а на твоїх рукох обов"язково залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене аймак я не привик до клави там де 7 там крапка де кома там знак питання так що тЕРПИ

k6-Fjb0YSjQ.jpg

а по сабжу - ТС, на майбутнє, кидаючи в когось лайном, знай, що до тієї людини лайно може не долетіти, а на твоїх рукох обов"язково залишиться.

я щось не догнав!""???

а що я зробив такого ?? когось обізвав чи образив??? ти подумав шо написав??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не догнав!""???

дивись картинку вище.. Ще раз, але тепер уважно.

картинку бачив ось це до чого "а по сабжу - ТС, на майбутнє, кидаючи в когось лайном, знай, що до тієї людини лайно може не долетіти, а на твоїх рукох обов"язково залишиться."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nes7, до того, що ти не добре поступаєш. Ти хочеш обісрати іншу людину, яким би він там не був, але на його місці можеш опинитися ти.

Російською це можна назвати "попытка оклеветать".

Ти можеш попередити про шахрайство про цю людину, але давати її адресу - можеш і сам на 2 роки навіть не умовно, загреміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво якби тебе такий лох як він кинув на *800 грн, яку б ти пісню співав????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво якби тебе такий лох як він кинув на *800 грн, яку б ти пісню співав????

Лох не той, хто кинув, лох той, кого кинули )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво якби тебе такий лох як він кинув на *800 грн, яку б ти пісню співав????

Він не лох - він "кидала" і він кидає лохів. Тебе кинули. Все просто.

І я стараюся не мати справи з малознайомими людьми. Я краще заплачу дорожче, але буду впевнений, що візьмк річ, якісну і без проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво якби тебе такий лох як він кинув на *800 грн, яку б ти пісню співав????

Він не лох - він "кидала" і він кидає лохів. Тебе кинули. Все просто.

І я стараюся не мати справи з малознайомими людьми. Я краще заплачу дорожче, але буду впевнений, що візьмк річ, якісну і без проблем!

мене кинули, я своє отримав + моральний, тепер хочу помогти тому хто купив цю відео карту, і до чого тут твоє заплатив би більше??? як що продавець "втирав" цим людям що вона процює як часи??

Мені цікаво якби тебе такий лох як він кинув на *800 грн, яку б ти пісню співав????

Лох не той, хто кинув, лох той, кого кинули )

ти міг би опинитися в такій самій ситуації! і був би лохом ти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nes7, я тобі пояснив хто в даній ситуації лох і навчись не тикати пальчиком в інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто так візьме і визнає що він лох.

Тема зараз переросте в щось на кшталт "Я НЄ ЛОХ!!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nes7, я тобі пояснив хто в даній ситуації лох і навчись не тикати пальчиком в інших...

діло тут не в пальчику, а в тому що любий міг бути в такій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і ти дійсно вірив, як оформляв перший пост теми,що тут, на борді, знайдеться та людина, котра купила незрозумілу відяху, в незрозуміло кого 500 років назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло тут не в пальчику, а в тому що любий [лох] міг бути в такій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лох (лошара, лошидзе, лошок, лашпет, лохня, лоховэндий) — изначально — только наивное, глупое, доверчивое, не следящее за последними новостями из преступного мира лицо, обманутое напёрсточниками, картёжниками и прочими хулиганистыми обманщиками. Позже в народе лохами стали называть всех, у кого на лице написано: «Меня легко наебать». Школьники лохами называют вообще всех, кто не может постоять за себя и полежать за других. Это неверно, ибо лох и слабак — два разных типажа. Также школьники используют это слово со смыслом «ты не сделал так, как сделал (бы) я».

Да ладно, навіщо пацана принижувати?

Ну да він лоханувся. А що тут всі кримінальні авторитети сидять на форумі? "Вори в законі"? Чи все такі в більшості звичайні громадяни?

А якщо так, є одни кидала (кличка Яник), який нас всіх намахує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто так візьме і визнає що він лох.

Тема зараз переросте в щось на кшталт "Я НЄ ЛОХ!!!!"

ти хоч сказати шо за цей весь час шо ти сидиш на форумі, тебе не раза не кинули??? так само як і всіх тут адмінів чи медераторів чи просто юзерів ніколи не кидали??? да нехай мене він кинув на 1500 повсторю вже 10 раз я отримав все назад + моральні, мені це не зашкодило, чи навіть якби ти був на місті того хто купив ту відео карту поломану ти купив і хєр би знав чи вона робоча приніс би додому перевірив і всьо ТИ ЛОХ тебе кинули, на цьому місті міг би оказатися любий даже ТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або я буду говорити вашими словами !!!!

в цій темі

zaHARE Ти лох бо тебе кинули

в цій темі

vasilu тИ лох бо тебе кинули

в цій темі

Zevs_Isver Ти лох бо тебе кинули

я можу продовжувати говорити вашими словами бо там багато людей є яких кинули! ЖИВІТЬ І РАДУЙТЕСЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nes7

ще одне висловлювання такого типу, як я витер щойно, й я таки *допоможу обичним ТС* , забаню на довго й щасливо. Я розумiю, що у вас *юношеский максимализм* й вас переповнюють емоцii, але намагайтесь iх стримувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nes7

ще одне висловлювання такого типу, як я витер щойно, й я таки *допоможу обичним ТС* , забаню на довго й щасливо. Я розумiю, що у вас *юношеский максимализм* й вас переповнюють емоцii, але намагайтесь iх стримувати

я вибачаюсь ) просто пояснив людям які цього не розуміють, і будь ласка не видаляйте мої пости ОК? АБО ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене тільки одного тема харить: 'УВАГА!Шукаю людину...бла-бла-бла...'?

Зате як цікаво обернулося - людина хотіла "нашестєрити" на когось, а тепер всьому світові доказує, що він не лох. От як воно в житті буває ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо цю єхінею,треба було б на 3-му пості закрити,ІМХО.Взагалі не розумію,як можна 'жувати' конфлікт,коли інша сторона мовчить.Ну вкрав,в мене сусід Петро драбину,давайте Бордою його вчинок карати.А він же на Борді давно не був...От халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...