Перейти до змісту

увага "розводняк"!


tarAS***

Рекомендовані повідомлення

ну коли ти чимось користуєшся, то ти ж маєш зважувати що дає тобі інструмент і які ризики несе: хочеш простоти і зручності- маєш пріпейд. хочеш більшої захищеності-заключи контракт.

твій захист у твоїх руках. хочеш безпеки- не розкидайся кодами, паролями, пінами, cvv, номерами і т.д.

ну ви ж, б**дь, не відаєте ключі від житла першому зустрічному і не даєте йому покористуватися своїм гаманцем з готівкою зі святою вірою, що ні з житла, ні з гаманця ніц не пропаде.

як співається у відомій пісні: твоя голова всегда в ответе за то, куда сядет твой зад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Nokian, паспорт потрібен лише для контрактного номеру, для препей - декілька питань і маєш нову картку.

дивно, як я робив собі мікро сд - робили як заміну сімкі - то потрібен був паспорт, переписували серію паспорта точно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший раз чую, москалі таке давно практикують там без паспорта вродь сімку не візьмеш (хтось таке казав), ми (Україна) теж починаємо, якщо вірити коментарям вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, щойно перевірив чергову фішку від Приватбанку... то *ля п*з*а (звиняйте, лекше не скажу)

я собі платив карткою за інет напряму і за товари з Китаю, щоразу вмикав ліміт на оплату і після проплати - виключав можливість інтернет-оплати... якось воно спокійніше

так от :) то все до сраки - з приватовської картки знімає бабло поверх ліміту і навіть при закритій взагалі можливості платити через інтернет :) ото йоптєть номер.

завтра піду сваритися.

це ж якщо хтось зфоткає картку - купить собі все що завгодно

P.S.: може то не у всіх, перевірте ще хтось. В мене на MC World такий прикол, і ще в одного товариша на візі теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, то з недавнього часу так.

Раніше я в мінуси залізти не міг, принаймні переказати гроші точно. Змінив картку на початку зими по закінченню терміну дії, і вуаля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а в мене нова просто , з грудня якраз

і такий от нежданчик

то напевно акція - користуйтеся картками Visa Internet, і платіть 3% + комісію за переведення на неї бабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, я так розумію це тільки нових карт стосується. Інтернет-карту то я відкривав минулої осені, там все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю на увазі що для того щоб не світити кредитку в інеті - треба переводити гроші з неї на VISA Internet, а за це деруть комісію +3% за кредитні кошти.

Але це всеодно ніяким чином не спасає мене від того що хтось зпише інфу з картки. Це ж при бажанні - декілька секунд треба.

Чи зробив кредитку і тримай вдома під матрацом ? щоб ніхто не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Visa Internet, і платіть 3% + комісію за переведення на неї бабла.

По Привату, між власними картами:

Mastercard\Visa Gold - переказ на Visa Internet хоч $1 хоч 1000 баксів з одинаковою комісію - 10 копійок,

Visa Internet > Mastercard\Visa Gold 0,02 USD

А кредитка - 1% на власні, 3% на кредитні кошти - це плата, якби і за безплатність карти (і користування грошима банку)

Що зробиш, наразі такі заморочки умови лідера банківського сектору, хочеш - користуйся, а ні, є альтернативи VAB\Ощад\Діамант\Аваль і тд.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально, в якогось банку є ще картки з умовами кращими як в привата або хоча б зі схожими ? і головне щоб був інет-банкінг добре зроблений.

підкажіть будь ласка, я давно мрію зпригнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір . вибачаюсь що вмішуюсь у вашу розмову , але хочу поділитись також своїми висновками по цьому поводу . я вже досить давно також працюю на сландо і емаркеті . давав № на прово і на ліво своеї карточки на котрій була чи мала сумма , поки мені незателефонував " мужик і він представився представником приват банку і сказав що для застерігання від шахрайства міняють номер кода з 4-х цифр і сказав що йому непотрібен мій код а він його через 5-ть хвилин замінить на другий і мені прийде новий код ,а для його активації щоб я сказав йому . Я сказав що карточку собираюсь закрити і мені всеодно що він буде робити але він погрозив мені що закриє мою карточку , я сказав робіть що хочете але номер нескажу. я відразу полетів у приват закриваю карточку і розказую представнику про мою історію , вона сказала що це шахрайство ! І я зробив нульову карту зрахунком "0" і даю № на право і на ліво ! Але це ще не все , тоді я їду на Грибоєдова і там розказую свою історію , а мені сказали що у ваз незняли гроші значить немає правопорушення . я кажу що є номер телефона цього чувака він записав у блокнот і напевно вже досі й викинув .Я йому кажу а якби в мене зняли мої кошти з карточки ви б їх повернули б ! Він каже що ні . Тоді кажу смисл звертатись до вас якщо мене обікрали б . Він сказав щоб попитатись знайти шахрая . я так і досі нерозумію навіщо нам міліція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір . вибачаюсь що вмішуюсь у вашу розмову , але хочу поділитись також своїми висновками по цьому поводу . я вже досить давно також працюю на сландо і емаркеті . давав № на прово і на ліво своеї карточки на котрій була чи мала сумма , поки мені незателефонував " мужик і він представився представником приват банку і сказав що для застерігання від шахрайства міняють номер кода з 4-х цифр і сказав що йому непотрібен мій код а він його через 5-ть хвилин замінить на другий і мені прийде новий код ,а для його активації щоб я сказав йому . Я сказав що карточку собираюсь закрити і мені всеодно що він буде робити але він погрозив мені що закриє мою карточку , я сказав робіть що хочете але номер нескажу. я відразу полетів у приват закриваю карточку і розказую представнику про мою історію , вона сказала що це шахрайство ! І я зробив нульову карту зрахунком "0" і даю № на право і на ліво ! Але це ще не все , тоді я їду на Грибоєдова і там розказую свою історію , а мені сказали що у ваз незняли гроші значить немає правопорушення . я кажу що є номер телефона цього чувака він записав у блокнот і напевно вже досі й викинув .Я йому кажу а якби в мене зняли мої кошти з карточки ви б їх повернули б ! Він каже що ні . Тоді кажу смисл звертатись до вас якщо мене обікрали б . Він сказав щоб попитатись знайти шахрая . я так і досі нерозумію навіщо нам міліція!

Ви дуже цікава людина! Ніколи не мали справи з міліцією? Якщо всю сім"ю судді вбивають і відрізають голови, які по-нині не знайшли? Що ви в них хочете? Вони не розуміють, що в них хочуть ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиги, у відповідь "Соромітник-у" у мене та ж проблема, та ж картка, той же китай і оплата через інет усіх рахунків, поповнялок і т. д.

ліміт спочатку також вмикав та вимикав, потім переконавшись що до дупи - забив болт та підвязав до мобільного котрий нікому не давав і нікуди не вписував, тепер для здійснення будь-якої транзакції мені висилають на супер секретний номер тел смс повідомлення де вказано що то за операція, на яку суму і чи то я дійсно то роблю... а через інтернет, типу пейпал - та там дуже непогана система безпеки і щоб зареєструвати то всьо то треба трохи помудохатись і отримати підтвердження від приват 24. я спочатку підключив картку до привату, потім до пейпалу, потім до ебей, короче майже добу ахався, але вуаля! єдиний розвод привата, що замітив то що щоразу купуючи щось з ебей він бере 4% які списуються з рахунку на 2-5й день і ці проценти приват не висвітлює і смс не присилає чомусь, коли я замітив що бабки просто уходять в ліс - звернувся в приват, а мені там мол ... а ви що незнали що то так знімає? (+лице невинної овечки), а про зміну тарифів і все інше мені взагалі сказали оригінально, мол на екранах банкоматів є зображення, так там же всі новини та зміни написано і попередження там всякі... бред мля повний...

висновок (моя субєктивна думка) один - за відсутністю інших варіантів і уксус сладкий, неподобається - беріть іншу картку, а то вже інший ліс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір . вибачаюсь що вмішуюсь у вашу розмову , але хочу поділитись також своїми висновками по цьому поводу . я вже досить давно також працюю на сландо і емаркеті . давав № на прово і на ліво своеї карточки на котрій була чи мала сумма , поки мені незателефонував " мужик і він представився представником приват банку і сказав що для застерігання від шахрайства міняють номер кода з 4-х цифр і сказав що йому непотрібен мій код а він його через 5-ть хвилин замінить на другий і мені прийде новий код ,а для його активації щоб я сказав йому . Я сказав що карточку собираюсь закрити і мені всеодно що він буде робити але він погрозив мені що закриє мою карточку , я сказав робіть що хочете але номер нескажу. я відразу полетів у приват закриваю карточку і розказую представнику про мою історію , вона сказала що це шахрайство ! І я зробив нульову карту зрахунком "0" і даю № на право і на ліво ! Але це ще не все , тоді я їду на Грибоєдова і там розказую свою історію , а мені сказали що у ваз незняли гроші значить немає правопорушення . я кажу що є номер телефона цього чувака він записав у блокнот і напевно вже досі й викинув .Я йому кажу а якби в мене зняли мої кошти з карточки ви б їх повернули б ! Він каже що ні . Тоді кажу смисл звертатись до вас якщо мене обікрали б . Він сказав щоб попитатись знайти шахрая . я так і досі нерозумію навіщо нам міліція!

Ви дуже цікава людина! Ніколи не мали справи з міліцією? Якщо всю сім"ю судді вбивають і відрізають голови, які по-нині не знайшли? Що ви в них хочете? Вони не розуміють, що в них хочуть ???

Да я ніколи не думав що менти такі тупі ! я їм даю номер тел. вних є апаратура для розшуку по тел. бери і вичисляй тим більш ще номер гарячий бо я після того телефонував він і досі невідключався та й хазяїн той самий по голосу упізнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менти не хочуть ні чого робити, поки петух не клюне ! Офіційно вони не мають права проводити оперативно-розшукові дії без порушення кримінальної справи. Однак все вони можуть, варіанти є, було б бажання !?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менти не хочуть ні чого робити, поки петух не клюне ! Офіційно вони не мають права проводити оперативно-розшукові дії без порушення кримінальної справи. Однак все вони можуть, варіанти є, було б бажання !?!

так мені і сказали що для цього потрібно щоб був кримінал і куча бумаг,а тоді ще й черга! Тобто : мену пограбують а тоді ще й куча волокіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно стара мудрість залишается актуальною - СПАСЕНИЕ УТОПАЮЩИХ - ДЕЛО РУК САМИХ УТОПАЮЩИХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менти не хочуть ні чого робити, поки петух не клюне ! Офіційно вони не мають права проводити оперативно-розшукові дії без порушення кримінальної справи. Однак все вони можуть, варіанти є, було б бажання !?!

так мені і сказали що для цього потрібно щоб був кримінал і куча бумаг,а тоді ще й черга! Тобто : мену пограбують а тоді ще й куча волокіти.

Саме так ! В деяких ситуаціях до міліції звертатись не потрібно, а скоріше "безполезно". Було б супер мати когось, хто працює в компанії мобільного оператора. Це робиться анонімно і не офіційно. Морду набити зможете, а притягнути до відповідальності складно. Треба всі докази збирати самому і "тикати носом" ментам на факти. Для чого така міліція ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відрізати пальця за це потрібно ! за це нічого думаю не буде . а він не забуде за що ! Хто його знає скількох він вже надурив , бабушок , тьоток .(Урод)а він такий не один!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір . вибачаюсь що вмішуюсь у вашу розмову , але хочу поділитись також своїми висновками по цьому поводу . я вже досить давно також працюю на сландо і емаркеті . давав № на прово і на ліво своеї карточки на котрій була чи мала сумма , поки мені незателефонував " мужик і він представився представником приват банку і сказав що для застерігання від шахрайства міняють номер кода з 4-х цифр і сказав що йому непотрібен мій код а він його через 5-ть хвилин замінить на другий і мені прийде новий код ,а для його активації щоб я сказав йому . Я сказав що карточку собираюсь закрити і мені всеодно що він буде робити але він погрозив мені що закриє мою карточку , я сказав робіть що хочете але номер нескажу. я відразу полетів у приват закриваю карточку і розказую представнику про мою історію , вона сказала що це шахрайство ! І я зробив нульову карту зрахунком "0" і даю № на право і на ліво ! Але це ще не все , тоді я їду на Грибоєдова і там розказую свою історію , а мені сказали що у ваз незняли гроші значить немає правопорушення . я кажу що є номер телефона цього чувака він записав у блокнот і напевно вже досі й викинув .Я йому кажу а якби в мене зняли мої кошти з карточки ви б їх повернули б ! Він каже що ні . Тоді кажу смисл звертатись до вас якщо мене обікрали б . Він сказав щоб попитатись знайти шахрая . я так і досі нерозумію навіщо нам міліція!

Ви дуже цікава людина! Ніколи не мали справи з міліцією? Якщо всю сім"ю судді вбивають і відрізають голови, які по-нині не знайшли? Що ви в них хочете? Вони не розуміють, що в них хочуть ???

Да я ніколи не думав що менти такі тупі ! я їм даю номер тел. вних є апаратура для розшуку по тел. бери і вичисляй тим більш ще номер гарячий бо я після того телефонував він і досі невідключався та й хазяїн той самий по голосу упізнав.

у мене на борді навть десь тема є:

факт того що за взятку чесні та відважні працівники міліції знайшли мій телефон, але у когось із своїх колег з управління, відповідно всі дружно забили болт і відмовились вилучати та називати у кого саме він, даби хоч заяву на того ху...соса написав.

міліція сама коїть злочини, як можна розраховувати на уб...ків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ще один "развод".

Припустимо моє прізвище Павук.В однокласниках (припустимо від користувача з Ізраїлю) на двох мовах приходить повідомлення:

--Я працюю адвокатом.У мене був клієнт в Україні Pavuk/Він помер ,але лишились гроші які він заплатив наперед за невиконану мною роботу(поскільки він помер).Ці кошти пройшли через податкову імені потрібно їх повернути.Надішліть будь ласка свій моб. та номер картки будь якого банку.Я перечислю вам кошти , а ви мені назад (з вирахуванням комісійних).Про % домовимось.---

Хоть щось нове. :0011: :0011: :0011: :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж ситуація сталась.

Вчора зранку зателефонувала дружині дівчина по оголошенню, мов хоче придбати у неї дитячий слінг, попросила номер картки і сказала, що на протязі 1 години скине кошти на картку.

До обіду ніяких грошей не приходило.

І тут в обід знову до неї дзвонять, тільки уже чоловік і представляється представником ПриватБанку, говорить мов вашу картку намагались взломати, вводили код, перший три цифри ввели правильно, останню ні.І тепер потрібно замінити на новий номер, щоб зловмисники не могли взломати, каже вам зараз прийде повідомлення з кодом дайте його мені і ми все опрацюємо і зробимо)

Так все гарно їй по телефону розказував) Добре, що вона вже в курсі була всього цього діла)Бо колись давно, як перший раз до неї подзвонили, то вона умудрилась дати цей номер з СМС)))

А коли очі добігли кінця СМС де писалося "Не давайте цей код нікому" то швидко почали діяти.Добре що тоді встигли швидко заблокувати картку, так як відділення Привату у сусідньому домі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж ситуація сталась.

Вчора зранку зателефонувала дружині дівчина по оголошенню, мов хоче придбати у неї дитячий слінг, попросила номер картки і сказала, що на протязі 1 години скине кошти на картку.

До обіду ніяких грошей не приходило.

І тут в обід знову до неї дзвонять, тільки уже чоловік і представляється представником ПриватБанку, говорить мов вашу картку намагались взломати, вводили код, перший три цифри ввели правильно, останню ні.І тепер потрібно замінити на новий номер, щоб зловмисники не могли взломати, каже вам зараз прийде повідомлення з кодом дайте його мені і ми все опрацюємо і зробимо)

Так все гарно їй по телефону розказував) Добре, що вона вже в курсі була всього цього діла)Бо колись давно, як перший раз до неї подзвонили, то вона умудрилась дати цей номер з СМС)))

А коли очі добігли кінця СМС де писалося "Не давайте цей код нікому" то швидко почали діяти.Добре що тоді встигли швидко заблокувати картку, так як відділення Привату у сусідньому домі)

треба ще свою дружину на путь праведний наставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...