Перейти до змісту

увага "розводняк"!


tarAS***

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні мені подзвонили по рекламному оголошенні, яке я виклав в "емаркет". Представились директором певного підприємства та сказали, що їх зацікавив мій товар. Спитали чи є в мене банківська картка, щоб перевести гроші на рахунок. Я дав номер картки та Прізвище. Через 1-2 години подзвонив чоловік, представившись працівником банку. Просили код, який прийшов на мій мобільний. Я сказав йому : "для чого код, якщо є номер картки та Прізвище?" Мені відповіли, що це потрібно для того, щоб переконатися, що гроші надішлють саме мені. Я добре знав, що це "розводняк" і сказав їм про це. Однак мене дуже довго та "якісно опрацьовували"! Після того як зв"язок обірвався, він знову передзвонив та почав розповідати, що це не обман. Я знаючи, що з рахунку мною знято практично всі гроші , вирішив їх розвести сам. Дав їм код, яий прийшов на мій мобільний. Зв"язок швидко обірвався . Я відразу подзвонив першому чоловіку, що хотів купити товар, той підняв трубку і відразу не зрозумів хто до нього телефонує. Голос в нього вже не був такий культурний і привітний. Коли я звернувся до нього на ти і запитав : " вирішив займатися розводняком?! Той почав "говорити по-донецки"(матом). Мабуть, дуже сердився, що не отримав своїх "денег"!

Будьте обережні люди !!! Настала "ера ришал" !!! Вони не хочуть працювати, а от жити хочуть "хорошо"! Справді, чим вони гірші за "дядю вітю"?!

До них дозвонитись вдруге я не зміг. Їх телефони:

-063 2209983 (директор з м. Рівне)

-091 9697310 (працівник банку)

Нікому не давайте пін-код своєї банківської картки та код, що прийде на ваш мобільний телефон, щоб вам не "щебетали"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

про це вже писали на форумі. Ось тема Мобільні аферисти.

І зібрали вже цілий архів номерів аферистів.

P.S. а повідомити їм варто було абсолютно невірний код

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію! Хотів, ще раз застерегти !!!

Шкода людей, в яких вони забирають останнє !!! Наприклад батьків, що збирають гроші на порятунок тяжко хворих дітей і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цієї ж теми мабуть відноситься й наступне: (по телевізору почув)

жіночка на аукро чи подібному сайті вирішила продати якусь річ і відповідно вказала № своєї банківської картки для того щоб покупець зміг перерахувати гроші і, що саме цікаве, ще й № свого мобільного, котрий підв'язаний під тією ж карткою, так ось, зловмисники використавши ці дані, а це нескладно зробити обчистили кредитку під нуль. Саме неприємне що та жіночка сама винна, неможна давати № підвязаний до тієї картки, або ж № картки не давати... дослівно цю історію передати незможу, але думаю суть Ви зрозуміли. Таких ошуканих людей, як виявилось сотні як не більше і нічого довести наші органи так поки й неможуть. Цей випадокк по новинах майже неділю розказували. Печалька. Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цієї ж теми мабуть відноситься й наступне: (по телевізору почув)

жіночка на аукро чи подібному сайті вирішила продати якусь річ і відповідно вказала № своєї банківської картки для того щоб покупець зміг перерахувати гроші і, що саме цікаве, ще й № свого мобільного, котрий підв'язаний під тією ж карткою, так ось, зловмисники використавши ці дані, а це нескладно зробити обчистили кредитку під нуль. Саме неприємне що та жіночка сама винна, неможна давати № підвязаний до тієї картки, або ж № картки не давати... дослівно цю історію передати незможу, але думаю суть Ви зрозуміли. Таких ошуканих людей, як виявилось сотні як не більше і нічого довести наші органи так поки й неможуть. Цей випадокк по новинах майже неділю розказували. Печалька. Будьте уважні!

там фішка полягала в тому, що аферисти змогли спершу заблокувати номер, а потім отримали дублікат сімки з відповідним номером. Завдяки цьому смс з банку вже надходили до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяць тому телефонували і до мого товариша. Він також продавав товар в інтернеті. Тоді просили, щоб на рахунку було не менше 1500 гр. для того, щоб закинути йому 2000.

Зараз вже ця схема "приїлася"-будуть скоро щось змінювати !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще й № свого мобільного, котрий підв'язаний під тією ж карткою, так ось, зловмисники використавши ці дані, а це нескладно зробити обчистили кредитку під нуль.

Як вони це зробили, маючи вищевказані дані?

А якщо та жіночка сказала зловмисникам (котрі, вірогідно, стояли біля банкомату та проводили операції без карти) тимчасовий код, котрий впав на її номер, так вона сама собі буратіно.

П.С. Раджу менше дивитися чи слухати зомбоящики і їх страшилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зазначити, що я вирішив погратися з аферистами, оскільки на моїй картці практично не було грошей. Крім того, коли отримував в банку картку, відмовився від кредитного ліміту. В мінус не можна зайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зазначити, що я вирішив погратися з аферистами, оскільки на моїй картці практично не було грошей. Крім того, коли отримував в банку картку, відмовився від кредитного ліміту. В мінус не можна зайти.

Для цього було досить надати їм невірний код. Можливо система безпеки банку "збирає" фото таких героїв. І через таку оказію (введення невірного коду) банкомат провів би їх фотографування з подальшою передачею фото у свою базу. Мали гарну нагоду їх "спалити", але упустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких мульок в одному банку ввели фінансовий телефон, через який будуть підтверджуватись усі операції. А в оголошенні, від гріха подалі, вказувати інший номер. А тим таварісчям - генератор випадкових чисел в поміч ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зазначити, що я вирішив погратися з аферистами, оскільки на моїй картці практично не було грошей. Крім того, коли отримував в банку картку, відмовився від кредитного ліміту. В мінус не можна зайти.

Для цього було досить надати їм невірний код. Можливо система безпеки банку "збирає" фото таких героїв. І через таку оказію (введення невірного коду) банкомат провів би їх фотографування з подальшою передачею фото у свою базу. Мали гарну нагоду їх "спалити", але упустили.

На фото їх практично не видно. Натягнуть шапку на очі , щоб стрижки "регіональної" не було видно.

Колись в неті так багато людей не було. Читали всі газети на зразок: "Волинських оголошень". Де-які спритники, сидячи на зоні, теж посиленно читали рекламні оголошення. Шукали в основному людей, в яких загубилися домашні улюбленці і тд. За винагороду обіцяли їм повернути згубу. Бідолаха першому подзвонившому перераховував гроші в формі поповнення рахунку мобільного телефону та прощався з ними. А це бидло сиділо в "Маневичах" і сміялося з добрих людей.

Потім захотіли змінити схему на шахрайства з банківськими картками, щоб заробляти більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще й № свого мобільного, котрий підв'язаний під тією ж карткою, так ось, зловмисники використавши ці дані, а це нескладно зробити обчистили кредитку під нуль.

Як вони це зробили, маючи вищевказані дані?

П.С. Раджу менше дивитися чи слухати зомбоящики і їх страшилки.

Спочатку на ваш номер кидають декілька смсок з різних номерів "передзвоніть мені" (хтось передзвонює. хтось ні), якщо передзвонюєте. кажуть що помилилися, закидають 5/10 грн, і тепер вони мають декілька номерів на які дзвонили, з ними йдуть в сервісний центр, кажуть що загубили картку називають ті номери називають поповнення останнє на 5/10 грн і ось у аферистів є клон карточки і все. Тому не потрібно вказувати номер який підв'язаний під банківську картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відновлення сім картки потрібен ще паспорт.Чужій людині не так то просто зробити клон.

Для оголошень звісно краще мати окремий номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відновлення сім картки потрібен ще паспорт.Чужій людині не так то просто зробити клон.

Для оголошень звісно краще мати окремий номер телефону.

Який паспорт ? Сімка ж до паспорта у нас не прив"язана .

Чи маєте на увазі , що паспорт треба показувати при замовленні клона сімки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При заяві на відновлення сімки потрібна наявність паспорта .

ні, паспорт не потрібен, у мене недавно телефон помер, так вийшло що й сімка з ним пішла, (підводу), так вот, потрібно лише сказати куди лстанні три виклики чи прийняті були або коли і на скільки було поповнено рахунок (тобто зловмисник міг зателефонувати з трьох різних номерів, або ж поповнити символічно номер і спокійно йти блокувати номер).

у мене документів не питали, сказав кому телефонував і коли поповнив і все, 3хв і нова сімка у мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте як китайці чи афро-американці влаштовуються по паспорту на роботу в цивілізованих країнах? На паспорт одного офіційно зареєстрованого влаштовуються 5-10 його "родичів", так як на лице вони всі однакові. А в нас, що так не можна? На загублений паспорт підшукати схожу людину,або вклеїти своє фото в чужий паспорт? Прізвище відоме , а по фото шукай якусь "мавпу" по всіх країнах колишнього СНД.

Висновок один- в нашій державі ніхто не захищений ! Краще не мати грошей на картці, відразу їх знімати. Хоча і у вашій кишені ніхто не гарантує їх збереження. Тиждень тому їхав у маршрутці і почув від одної жінки, що в її сумці хтось "рився". На зупинці біля "Лучеська" вийшли двоє: чоловік з жінкою. Маршрутка поїхала далі, лише тоді та жінка, яку хотіли обікрасти прямо вказала на тих двох, які вийшли. Мабуть, боялася їх.

Ті двоє відразу сіли до наступної маршрутки. Їх можна було зловити, але вони нічого не змогли вкрасти та і наша міліція в таких випадках не проявляє ініціативи в затриманні !!! Я вже був в таких випадках не раз . Я не "ворон-месник"!!! Потрібно, щоб суспільство почало самостійно без допомоги міліції ставати мобілізованим до будь-чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок один- в нашій державі ніхто не захищений ! Краще не мати грошей на картці, відразу їх знімати. Хоча і у вашій кишені ніхто не гарантує їх збереження. Тиждень тому їхав у маршрутці і почув від одної жінки, що в її сумці хтось "рився". На зупинці біля "Лучеська" вийшли двоє: чоловік з жінкою. Маршрутка поїхала далі, лише тоді та жінка, яку хотіли обікрасти прямо вказала на тих двох, які вийшли. Мабуть, боялася їх.

1. Параноя.

2. Можна подумати 5-10-20-100 років тому "щипачів" не було

eb25b9e43f57ac96c08051364642c852_446xFT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не

"ворон-месник"!!! Потрібно, щоб

суспільство почало самостійно без

допомоги міліції ставати мобілізованим

до будь-чого.

себто,хай ліпше хтось другий мобілізується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте як китайці чи афро-американці влаштовуються по паспорту на роботу в цивілізованих країнах? На паспорт одного офіційно зареєстрованого влаштовуються 5-10 його "родичів", так як на лице вони всі однакові. А в нас, що так не можна? На загублений паспорт підшукати схожу людину,або вклеїти своє фото в чужий паспорт? Прізвище відоме , а по фото шукай якусь "мавпу" по всіх країнах колишнього СНД.

Висновок один- в нашій державі ніхто не захищений ! Краще не мати грошей на картці, відразу їх знімати. Хоча і у вашій кишені ніхто не гарантує їх збереження. Тиждень тому їхав у маршрутці і почув від одної жінки, що в її сумці хтось "рився". На зупинці біля "Лучеська" вийшли двоє: чоловік з жінкою. Маршрутка поїхала далі, лише тоді та жінка, яку хотіли обікрасти прямо вказала на тих двох, які вийшли. Мабуть, боялася їх.

Ті двоє відразу сіли до наступної маршрутки. Їх можна було зловити, але вони нічого не змогли вкрасти та і наша міліція в таких випадках не проявляє ініціативи в затриманні !!! Я вже був в таких випадках не раз . Я не "ворон-месник"!!! Потрібно, щоб суспільство почало самостійно без допомоги міліції ставати мобілізованим до будь-чого.

я думаю автор має рацію, не треба ловити гав і дозволити собі бути роззявою в наш час крепко дорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте як китайці чи афро-американці влаштовуються по паспорту на роботу в цивілізованих країнах? На паспорт одного офіційно зареєстрованого влаштовуються 5-10 його "родичів", так як на лице вони всі однакові.

Так і є.

Там же ні компів, ні мережі, ні баз даних, ні перевіряючих служб.

Одним словом розвинені країни.

З.І. Основна проблема в тому, що ми дуже швидко читаємо, особливо там, де потрібно поставити галочку "ознайомлений".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок мобілізації скажу так, що наш народ дуже заляканий і зневірений. Був у випадках, коли хотів допомогти, а робили крайнім. Щоб будь-якого злочинця притягнути до відповідальності необхідно не один місяць походити в міліцію та суд. Що мені не подобається в Україні, це те, що спочатку один сильний духом веде толпу проти будь-чого. А коли виникають найменші проблеми, типу міліції і тд., "вчорашні братчики" першими показують на "месника" пальцем. Потім дивуються чому інші держави давно живуть, а ми мучимся! Проблема в тому, що ми чекаєм поводаря. Все в наших руках !!! Розчаровуватися не потрібно в таких політиках як "Ющенко", необхідно на тиждень стати людьми з гарячою кров"ю. Вони привикли, що ми стадо. Не вистачає нам згуртованості !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок мобілізації скажу так, що наш народ дуже заляканий і зневірений. Був у випадках, коли хотів допомогти, а робили крайнім.

Ті, кого ошукали, теж думали, що їм допомагають, тому абсолютно адекватна реакція в наших реалях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, паспорт потрібен лише для контрактного номеру, для препей - декілька питань і маєш нову картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, паспорт потрібен лише для контрактного номеру, для препей - декілька питань і маєш нову картку.

Якщо це правда, то ніхто з нас не захищений !?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...