Перейти до змісту

Чи потрібно диск з драйверами для інтернету від Датагуп?


Andreykos

Рекомендовані повідомлення

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Білайн - дочірня компанія ))) падсталом. йду за попкорном - АФТАР ЖЖЕШЬ, ПИШИ ИСЧО,,,,,

Тормоз!!!Вилазь з під стола хватить робити с..с@ти мені. Ці компанії належать одній корпорації VimpelCom Ltd

http://ru.wikipedia.... почитай і розберися!!!!

Дитинко - ти б вибирав слова і думав що і кому пишеш, бо можна відхопити...

.якби був уважніший - заглянув у мій профіль на мій вік.

а ще був би уважний - то побачив. що ці компанії злилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білайн=Київстар. Вірніше Київстар проковтнула білайн. І ніякі не дочірні. І ще - білайна вже не існує.

Озбройся акронісом. Зроби "слєпок" диска Ц. Перестав вінду (попередньо зроби записи налаштувань ІР і зкопіюй документи і т.д.. )

Тоді переставляй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Білайн - дочірня компанія ))) падсталом. йду за попкорном - АФТАР ЖЖЕШЬ, ПИШИ ИСЧО,,,,,

Тормоз!!!Вилазь з під стола хватить робити с..с@ти мені. Ці компанії належать одній корпорації VimpelCom Ltd

http://ru.wikipedia.... почитай і розберися!!!!

Дитинко - ти б вибирав слова і думав що і кому пишеш, бо можна відхопити...

.якби був уважніший - заглянув у мій профіль на мій вік.

а ще був би уважний - то побачив. що ці компанії злилися.

Я б не сказав би, що твій коментар "афтарь..." дорослої людини, скоріше зараз так спілкуються підлітки років так 14-16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєш, іноді краще не роботи нічого і прост сказати "НІ"

Тишо?! а раптом йому знайома потім скаже "ні"? :)

Шариш) :0040:

Ну якщо так то заплати другу 50 гривень, він все зробить, а тобі потім буде "так". Як на мене 50 грн за "так" то не є дорого. Ну і якщо щось піде не так то ти завжди зможеш спригнути на друга "то не в мене, то в нього руки криві!". Бо якщо подруга через тебе не зайде вконтакт то ти імовірно в її очах станеш "казлом" і тоді точно "так" не дочекаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав би, що твій коментар "афтарь..." дорослої людини, скоріше зараз так спілкуються підлітки років так 14-16.

не суди по людині за одне речення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Білайн - дочірня компанія ))) падсталом. йду за попкорном - АФТАР ЖЖЕШЬ, ПИШИ ИСЧО,,,,,

Тормоз!!!Вилазь з під стола хватить робити с..с@ти мені. Ці компанії належать одній корпорації VimpelCom Ltd

http://ru.wikipedia.... почитай і розберися!!!!

.... і тут полетіли слюні во всі сторони. ))))

і взагалі на підтримку провайдера за настройками подзвонить слабо?

З.І. якщо ДГ підключення Митєвий інтернет то там все по ДХЦП, якщо домашні мережі то треба всього навсього ІР-шки прописати (є в пам'ятці абонента), якщо АДСЛ і модем бріджом аналогічно з ДМ ну і авторизатор, якщо ще не відключений скачти, запустити та ввести пароль (є в пам'ятці абонента).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...