Перейти до змісту

Чи потрібно диск з драйверами для інтернету від Датагуп?


Andreykos

Рекомендовані повідомлення

Знайома попросила перевстановити віндоус, в неї інтернет від датагрп.

Чи потрібен якийсь диск? бо знаю , що раніше таке було в Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома попросила перевстановити віндоус, в неї інтернет від датагрп.

Чи потрібен якийсь диск? бо знаю , що раніше таке було в Київстар.

в договорі написані усі дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, Розумієш, якщо людина вміє це робити в принципі, то не питалася б такого. Я думаю, що перевстановлення вінди (в даному випадку) це вставити диск "Zver" і натиснути кнопку "Установить ВСЁ!".

ПІсля чого на борді з'являються теми типу "Допоможіть відновити інформацію після перевстановлення віндовз".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, ууу... як все погано...

Потрібен один диск. Але не їй...

0a51b77631564ae3c8f8232f9cd.jpg

Знаєш, тих знань, які я маю мені вистачає. Віндоус я більш-менш вмію встановлювати, тому що в свій час мене це цікавило, а вибач платити 100 грн за встановлення багато хто не може...

Запитав я тому, щоб потім не ходити і лишній раз нічого не скачувати, бо рік назад в Київстарі було щось пов"язане з додзвоном і треба було окремо ставити драйвери.

Звичайно, ви можете строїти з себе крутих профі, які 5 років відучились і зараз закритими очима ставлять вінду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, встановити вінду зможе й мавпа, навіть якщо її колись це не цікавило.

Питання в іншому:

1. Встановити віндовс варто грамотно, на свіжовідформатований диск, а не поверх існуючої системи з купою файлів.

2. Перед перевстановленням вінди варто потурбуватися про збереження настройок (наприклад, того самого інтернету), аби потім відновити, а також файлів користувача, в т.ч. браузерних закладок, паролів, для дівчаток - обов'язково фоновий малюнок робочого столу і т.п.

3. Після перевстановлення вінди треба її налаштувати. Не кажу вже про тонке налаштування шляхом оптимізації роботи служб комп'ютера, а хоча б щоб все працювало, як слід.

Якщо в тебе є досвід в цій сфері - уперед! Але якщо немає - будь готовий до того, що почнуться питання на зразок: "А де папочка з моїми фотографіями?"

А папочка - тю-тю... Або "А де мої закладки? А я забула пароль від контакта..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, встановити вінду зможе й мавпа, навіть якщо її колись це не цікавило.

Питання в іншому:

1. Встановити віндовс варто грамотно, на свіжовідформатований диск, а не поверх існуючої системи з купою файлів.

2. Перед перевстановленням вінди варто потурбуватися про збереження настройок (наприклад, того самого інтернету), аби потім відновити, а також файлів користувача, в т.ч. браузерних закладок, паролів, для дівчаток - обов'язково фоновий малюнок робочого столу і т.п.

3. Після перевстановлення вінди треба її налаштувати. Не кажу вже про тонке налаштування шляхом оптимізації роботи служб комп'ютера, а хоча б щоб все працювало, як слід.

Якщо в тебе є досвід в цій сфері - уперед! Але якщо немає - будь готовий до того, що почнуться питання на зразок: "А де папочка з моїми фотографіями?"

А папочка - тю-тю... Або "А де мої закладки? А я забула пароль від контакта..."

В цьому я розуміюсь десь так на 70%.Але ж бувають і форс-мажори (зникло світло) , тому я на всякий випадок копіюю необхідні фали на вінчестер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, Я хотів було розписати, що робити. Ще в першому своєму пості. Але, передумав.

Похвала і готові рішення не спонукають до дого, щоб вчитися на помилках. Інакше не навчишся.

А от критика - якраз навпаки. Наступного разу, коли ти будеш намагатися перевстановити знайомій вінду - ти згадаєш як тебе тут "образили", і зробиш так як слід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запиши на якомусь дуже другому місці :) драйвер до мережевої карти, що встановлена в той приречений комп. Вінда, яку ти будеш ставити, може не встановити сама драйвера до мережевої карточки. Тоді не буде інтернетів.

Поставиш драйвер вручну і все.

А параметри підключення до Нету треба дивитись в угоді, або виписати існуючі..

"Рука-ліцо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, ууу... як все погано...

Потрібен один диск. Але не їй...

0a51b77631564ae3c8f8232f9cd.jpg

Знаєш, тих знань, які я маю мені вистачає. Віндоус я більш-менш вмію встановлювати, тому що в свій час мене це цікавило, а вибач платити 100 грн за встановлення багато хто не може...

Запитав я тому, щоб потім не ходити і лишній раз нічого не скачувати, бо рік назад в Київстарі було щось пов"язане з додзвоном і треба було окремо ставити драйвери.

Звичайно, ви можете строїти з себе крутих профі, які 5 років відучились і зараз закритими очима ставлять вінду)

Сам вигадав ? :0162::_07:

В цьому я розуміюсь десь так на 70%.

А ти скромний :_08:

P.S. Цікаво десь - це де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не вигадав.

Просто для зручності Білайн (ще) видавав диска, де була програмуліна (не драйвери) яка сама створювала на робочому столі ярличок із логіном, парольм (прописаними) І дозволяла з'єднатися. Це типу, щоб руцями не робити ага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreykos, ууу... як все погано...

Потрібен один диск. Але не їй...

Знаєш, тих знань, які я маю мені вистачає. Віндоус я більш-менш вмію встановлювати, тому що в свій час мене це цікавило, а вибач платити 100 грн за встановлення багато хто не може...

Запитав я тому, щоб потім не ходити і лишній раз нічого не скачувати, бо рік назад в Київстарі було щось пов"язане з додзвоном і треба було окремо ставити драйвери.

Звичайно, ви можете строїти з себе крутих профі, які 5 років відучились і зараз закритими очима ставлять вінду)

знаєш, іноді краще не роботи нічого і прост сказати "НІ" - ніж зробити більш-менш і потім жалкувати коли вилізе якась бяка.

тут сам буває якісь глюки почнеш лікувати чи при установці щось вилазить - сидиш і думаєш - воно мені треба? ))), це при тому що відлік підготовлених до повноцінної роботи (не лише вінду залити) вже сягає не одну сотню, та й серверів в свій час кілька десятків налаштовував.

а 100 грн - це адекватна ціна за адекватну роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєш, іноді краще не роботи нічого і прост сказати "НІ"

Тишо?! а раптом йому знайома потім скаже "ні"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєш, іноді краще не роботи нічого і прост сказати "НІ"

Тишо?! а раптом йому знайома потім скаже "ні"? :)

Шариш) :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 євро в день на адсенсі на такому сайті, скрін покажіть а то не вірю.

Наші на адсенс не клікають, бо знають що з цього заробить власник сайту, а це не по феншую, як це так на мені ще й зароблять :)

Якщо англоязичний трафік то може бути й 10 і більше, там люди на таке не заморочуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не вигадав.

Просто для зручності Білайн (ще) видавав диска, де була програмуліна (не драйвери) яка сама створювала на робочому столі ярличок із логіном, парольм (прописаними) І дозволяла з'єднатися. Це типу, щоб руцями не робити ага...

1. не КС, білайн

2. більше, як два роки

3. точно не дрова (програма автоматичних налаштувань мережевого з'єднання)

4. качав ту програму з форуму Бізон не знав що був диск

5. до чого там додзвон ??? (модему ж не було)

ТС чув дзвін, але не знає де він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не вигадав.

Просто для зручності Білайн (ще) видавав диска, де була програмуліна (не драйвери) яка сама створювала на робочому столі ярличок із логіном, парольм (прописаними) І дозволяла з'єднатися. Це типу, щоб руцями не робити ага...

1. не КС, білайн

2. більше, як два роки

3. точно не дрова (програма автоматичних налаштувань мережевого з'єднання)

4. качав ту програму з форуму Бізон не знав що був диск

5. до чого там додзвон ??? (модему ж не було)

ТС чув дзвін, але не знає де він.

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 євро в день на адсенсі на такому сайті, скрін покажіть а то не вірю.

Наші на адсенс не клікають, бо знають що з цього заробить власник сайту, а це не по феншую, як це так на мені ще й зароблять :)

Якщо англоязичний трафік то може бути й 10 і більше, там люди на таке не заморочуються.

Це ти щойно з ким розмовляв??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Білайн - дочірня компанія ))) падсталом. йду за попкорном - АФТАР ЖЖЕШЬ, ПИШИ ИСЧО,,,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 євро в день на адсенсі на такому сайті, скрін покажіть а то не вірю.

Наші на адсенс не клікають, бо знають що з цього заробить власник сайту, а це не по феншую, як це так на мені ще й зароблять :)

Якщо англоязичний трафік то може бути й 10 і більше, там люди на таке не заморочуються.

Це ти щойно з ким розмовляв??

напевне, заблукав звідси ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 євро в день на адсенсі на такому сайті, скрін покажіть а то не вірю.

Наші на адсенс не клікають, бо знають що з цього заробить власник сайту, а це не по феншую, як це так на мені ще й зароблять :)

Якщо англоязичний трафік то може бути й 10 і більше, там люди на таке не заморочуються.

Це ти щойно з ким розмовляв??

+1... не туда троха попав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, в мене був Інтернет від Київстар, ну а Білайн по-моєму дочірня компанія. При чому тут дзвін, воно мені не потрібно було

Білайн - дочірня компанія ))) падсталом. йду за попкорном - АФТАР ЖЖЕШЬ, ПИШИ ИСЧО,,,,,

Тормоз!!!Вилазь з під стола хватить робити с..с@ти мені. Ці компанії належать одній корпорації VimpelCom Ltd

http://ru.wikipedia.... почитай і розберися!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...