Перейти до змісту

Кіноностальгія.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ото сидів передивлявся "Чужих" - 1 та 2. Отримав неабияке задоволення. І зловив себе на думці, що зараз не роблять якісного кіно!!!

Весь сюжет це молоді люди / ман'яки / зомбі і все це від першої особи. Бюджети фільмів - як бюджет Молдавії! А смислу в них ну ні каплі.

Коли востаннє знімали якісну наукову чи бойову фантастику?? Та мабуть уже років зо 15-20. Одиниці хороших фільмів було за останні роки.

Ех.. Ще потрібно "Термінаторів" передивитися. Всі. Та "Зоряні війни".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідний.

Таке враження, що нормальні кінорежисери, просто вимерли.

Більшість теперішніх сімейних фільмів, обов'язково мають еротичні сцени або сцени насилля. Про дитячі фільми - взагалі немає що говорити.

Особисто я - з 10 новинок, залишаю тільки 1-2 фільми, собі в відеоархів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість теперішніх сімейних фільмів, обов'язково мають еротичні сцени або сцени насилля.

Попит створює пропозицію <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не проти гарної еротики (гловне, не пощлої!). А от із насиллям трошки вже перегинають!

Вірно. Попит - пропозиція. І враження таке, що актори грають не заради мистецтва, а заради гонорару, виключно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит створює пропозицію

post-7467-0-48694300-1362330418_thumb.jp

чогось нового і достойного - рідкість. почав закачувати фільми з українським перекладом (ті, які можу декілька раз переглядати, тобто - ті, які подобаються)... і більшість із них 80х-90х років випуску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото сидів передивлявся "Чужих" - 1 та 2.

Хм, як раз закачав сьогодні "Чужого" в жирній якості, буду зараз дивитись. Співпадіння?

Ще треба буде "Рембо. Перша кров" глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а я якраз зараз переглядаю Зоряні війни і Джеймса Бонда з перших фільмів, і про Термінатора теж думав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадокс наших дней - выпускается множество сериалов, интересных, качественных по режесуре и актерской игре, по оригинальным идеям. А фильмы больше похожи на мыльные оперы. Я не любитель дневных сериалов, но в последнее время крепко подсела на многосерийки. Последние, которые посмотрела: Во все тяжкие, Черное зеркало и т.п. Ранее: Все ненавидят Криса, Меня зовут Эрл, Скрабс. Продолжаю следить за: Теорией большего взрыва, Как я встретил вашу маму еще парочку по мельче.

Видать, крупный бюджет заставляет киношников следовать коньюнктуре, боятся экспериментировать и творить.

А такого рода сериалы, которые ценны идеей, которую только нужно просто удачно воплотить, больших вложений не требуют. Я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема холівару.

Фільми, які ми дивилися 15-20 років тому були такими чудовими не тому, що були геніальні, а тому, що ми їх такими бачили. Згадайте, що взагалі ми тоді бачили. Додайте наше сприйняття, не спотворене реальним життям і т.д., і т.п.

Ми стали іншими і той час не вернути.

З.І. І "да", в мене теж ностальгія за старими фільмами. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився це кіно в кінотеатрі "Луцьк", ще й досі пам'ятаю який був адреналін після цього фільму

"На тропе войны"

http://www.kinopoisk.ru/film/2791/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Город призраков", "Изобретение лжи", "Королевство полной луны", "Остров Кима", "Хмарний атлас", "В диких условиях", "Гран Торино", "Дом у озера"- як на мене, чудові фільми :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема холівару.

Фільми, які ми дивилися 15-20 років тому були такими чудовими не тому, що були геніальні, а тому, що ми їх такими бачили. Згадайте, що взагалі ми тоді бачили. Додайте наше сприйняття, не спотворене реальним життям і т.д., і т.п.

Ми стали іншими і той час не вернути.

З.І. І "да", в мене теж ностальгія за старими фільмами. ;)

так зачекайте... 15-20 років тому були такі фільми, ми були інші (не спотворені реальним життям)...але з плином часу, набравшись якогось там досвіду, ми стали інші і, як було сказано вище - попит породжує пропозицію. то що? ми дурнішими стали, менш вибагливими до якості фільму?

напевно що ні. якщо вже є така тема, якщо ми тут кажемо, що теперішнє кіно - шлак... а нормального одиниці, якщо хочемо знову переглядати старі фільми, то чогось вони таки варті. щось нас знову тягне до них.

в чому проблема ЗАРАЗ створити щось геніальне? попит на всяку фігню?! бо народ не хоче думати?! хоче раз глянути і забути...тупо поржати (якшо комедія. і то - однотипні вони зараз).

не лише в нас самих справа. дійсно, просто мало чогось вартого зараз знімають. якшо розвиваємось ми, то і кінематограф має йти в ногу із НТП, попитом, досвідом...і тд і тп...а чогось не йде. "станок штампує однакові детальки".

і ностальгія, напевно, не так за старими фільмами як такими, а за відчуттями і враженнями, які вони лишали по собі після перегляду. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим дана тема має відрізнятись від ТИЦЬ

тим що тут ностальгія а не шонібуть яке пару місяців як в прокат вийшло типу

"Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Город призраков", "Изобретение лжи", "Королевство полной луны", "Остров Кима", "Хмарний атлас", "В диких условиях", "Гран Торино", "Дом у озера"- як на мене, чудові фільми

Коли ж ви навчитеся топ старти читати а не постити аби відмітитись в темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивився Чужих. Це ж скільки декорацій потрібно було зробити щоб передати атмосферу фільму!!! Тепер же - одна комп'ютерна графіка. Яка зачасту така вже комп'ютерна.

Перестали випускати фільми атмосферні. Де без музики одною лише операторською роботою, дивлячись якийсь момент - уже було страшно!

Наукова фантастика у фільмі Супернова - Бомба! А старезний "Жизненная сила" - та бомбезний фільм. Яка музика, як передана атмосфера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, шота мені підказує, що і це перезнімуть скоро! .... прикро. 1933-1976-2005 може і не знімуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планка низкая. Американцы любят Супергероев и Годзилу. На этом можно лавэ косить. Если ты начинающий режиссер (сценарист), сними фильм про супергероя и он железно окупится. А ты станешь известным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото сидів передивлявся "Чужих" - 1 та 2. Отримав неабияке задоволення. І зловив себе на думці, що зараз не роблять якісного кіно!!!

Весь сюжет це молоді люди / ман'яки / зомбі і все це від першої особи. Бюджети фільмів - як бюджет Молдавії! А смислу в них ну ні каплі.

Коли востаннє знімали якісну наукову чи бойову фантастику?? Та мабуть уже років зо 15-20. Одиниці хороших фільмів було за останні роки.

Ех.. Ще потрібно "Термінаторів" передивитися. Всі. Та "Зоряні війни".

от якраз десь недавно вийшов фільм "Облачный атлас" - дуже кльово і потужно, передивився на 1 диханні. Тут і фантастика і наукова і філософія і акторська гра і драма. Так що можуть, якщо захочуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прометей", як пріквел до "Чужих" вийшов не гірше. Його знімав той же режисер Р.Скотт.

В цьому році виходить продовження Ріддіка з Віном Дизелем.

http://www.kinopoisk.ru/film/455767/

Раніше також були супергерої і треши :Шини, Супермени. бетмени і тд. Повторити "Зоряні війні" і "Чужих" не можуть, але у фентазі зате є "Володар Кілець", "Хобіт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tihiy, 3-4 та Прометей - для мене вже не Чужі. Прометей так вже рекламували та "пропихали" - а фільм вийшов лажовий. Дуже. 4-й Чужий вже і то краще. Або Чужий проти Хижака.

Облачний атлас - цікавий. Але на нього потрібно налаштуватися. Теж не в захваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підкажіть що за фільм, де Стівен Сігал один всіх гасить?)

Відкривай будь-який фільм з ним. Не промажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааак..... з відчуттям гумору в нас біда).........

а "Супернова" дійсно файний фільм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...