Перейти до змісту

Кіноностальгія.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Скільки людей - стільки вподобань. IMDb:

Prometheus: 7,2

Чужой 4: 6.20

Чужой: 8,50

Чужой против Хищника: 5.50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу тебе розчарувати, але коли знімали Чужого і Чужих, такого слова, як ІМДБ - не існувало...

Це вже ПОТІМ, далеко потім, з'явилася така штука, як інтернет. І хтось вирішив зробити базу усіх кінофільмів, що випускали. І вже потім, люди стали заходити туди щоб прочитати про фільми і залишити свій відгук. Чи оцінку.

На кінопоіску також не всі залишають оцінки. І не всі оцінки адекватні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чужие (1986) - 8,5.

Рейтинг Прометея, просто очікування. А половина із тих, хто ставили + перших 2-х фільмів могли і не бачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навпаки більше довіряю оцінкам недавно випущених фільмів (якщо їх досить багато, звичайно).

Маячня. Сучасні фільми звелися до псевдо-документальних "от перваго ліцца". Більшість.

Прикольного кіно - ну дуууже мало. Перший Resident Evil був бомбезний - все решта ху*та!!!

На днях читав в газеті інтерв'ю актора (зараз йому за 40) який зіграв у 1976 чи то 1979 Буратіно. Так він сказав гарну фразу.

Що, люди грали з душею. Йшли в мистецтво заради мистецтва, а не заради бабла!

Зараз же все навпаки - бабло на першому місці. Мистецтво - нє нєслишалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, в совку, де зарплата в актора була "як у всіх",

Хлопчик за роль заробив 600 рублів. А зірка типу Євстигнєєва лише 200 рублів. Як у всіх. Да.. Точно. Мама моя у ті роки заробляла десь 120. Батько коло 200.

Якщо повернутися до жанрів, то чомусь фільмів типу "Віднесені вітром" досі не зняли! Такого, як "Легенди осені" також.

Щось подібне на "Мовчання ягнят" було знято?

В 2011 перезняли черговий раз "Джейн Ейр" - бомба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть на Кінопоіск Топ-250, і подивіться, скільки кінофільмів двотисячних років у ньому представлено. В першій сотні я нарахував 36 - більше третини! Ви вибираєте період в кілька десятків років (грубо кажучи 1950-1999), знаходите там кілька десятків гарних фільмів, і при цьому стверджуєте, що зараз нічого достойного не знімають.

, мені здається не варто використовувати всілякі топ-250 Кінопоіска або ІМДБ як незаперечний показник об"єктивності. Так, то все досить об"єктивно, але лише в тій частині фільмів які вийшли на екрани з моменту набрання великої аудиторії даних ресурсів, а це десь починаючи з 2000 року для ІМДБ і десь 2005 для кінопоіска. Я просто не розумію, як можна порівнювати наприклад дві оцінки у "8" балів - один фільм людина подивилась вчора і сьогодні виставила оцінку, а другий - 15 років тому і теж сьогодні оцінила. От якби "вчорашній" фільм був вартий того щоб про нього згадали через 15 років з метою виставити оцінку, тоді це буде об"єктивно, а так - це різні оцінки "8", і між ними прірва в 15 чи скільки там років. Не можна оцінювати фільми різних епох однаковою шкалою, так як оцінювач відштовхується від сьогоднішніх реалій кіномистецтва а не ххх-давності.

Знову ж таки за однаковими критеріями там оцінюються фільми різних категорій - наприклад перший - прорив у кіномистецтві загалом, епохальний фільм без перебільшення, а другий - просто з геніальною грою акторів, геніальним сюжетом і спецефектами. Ну як їх можна гребти під одну грєбьонку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миссия на Марс

http://www.kinopoisk.ru/film/7353/

Фільм для "невіруючих в фантастику 2000-х".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній - К-пекс (Планета К-Пекс) - психологічна драма! Як і Луна 2012 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок наукової фантастики, то я передивився серіал Грань

http://www.kinopoisk.ru/film/412342/

http://www.kinopoisk.ru/film/412342/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пандорум

Pandorum

бюджет

$33 000 000 сборы в США

$10 330 853 сборы в мире

+ $10 301 599 = $20 632 452 сборы в России

$2 504 568 DVD в США

$2 452 853

Пекло

Sunshine

бюджет

$50 000 000 сборы в США

$3 675 753 сборы в мире

+ $28 342 050 = $32 017 803 сборы в России

$1 033 867 DVD в США

$3 923 974

еле еле закрили бюджет фільму ... а оцінки великі більше 7,5..... чому так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене реально ностальгія за старими фільмами. Актор не надіялися на те, що його ляпи скриють спецефекти.

Скільки майстерності вкладали в грим та декорації.!

А треш-ужастики 80-х! Та це шедеври! Одні Телемертвецы чого варті. Цей чувак із праскою в голові весь фільм ходив!

А філми Джорджа Ромеро перезнімають уже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чужий - це теж в першу чергу survival horror

Survival horror - це фільми "про зомбаків" або Silent Hill; Чужий же - наукова фантастика. (sci-fi horror, якщо вірити IMDB)

Ех, пам'ятаю, дооовго шукав ці "Телемертвецы". До сих пір пам'ятаю як зомбак пробував паличкою збити зеркальце з дверей ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...