Перейти до змісту

Хочу придбати телевізор 32" Порадьте.(ЖК LCD LED)


Рекомендовані повідомлення

ніасіліл я той срач.. Але із власного досвіду:

1) Якщо телевізор батькам, то пофіг там 1080 чи 720р. І їм абсолютно пофіг LED він Чи LCD. Головне, щоб добре показував.

2) Купив мамі thomson. Є USB, читає все, окрім wmv. І не хоче обробляти звук із бітрейтом 1500Кб/с.

Недоліки: дуже хреново показує Аверсовські канали. Половину з них точно!. Кабель замінив. Зате з вінта все, що 720р - БОМБА!!!

3) Якщо ТВ береться виключно для Сателітки, чи для підключення кишені, для перегляду 1080р контенту, тоді варто брати такий, що підтримує 1080р.

4) Тв для україни майже усі йдуть із Т2. Вмонтованим.

5) 32 чи 37 (39)" - важливо на якій відстані буде стояти. Мамі в зал 37-40" і більше - ніяк... Некомфортно.

Якось отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми говоримо про ЛЕД ЛСД панелі чи про кінескопні екрани?

А ви поверніться назад і прочитайте яке питання автор задає :)

чи про кінескопні екрани?

А таке ще хтось купляє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми говоримо про ЛЕД ЛСД панелі чи про кінескопні екрани?

А ви поверніться назад і прочитайте яке питання автор задає :)

чи про кінескопні екрани?

А таке ще хтось купляє? :)

це сарказм був по першому питанні.

а по другому: ще й як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже хреново показує Аверсовські канали

Я взагалі ще не бачив і не чув відгуки користувачів, щоб на LCD або LED телевізорах Аверс нормально показував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми говоримо про ЛЕД ЛСД панелі чи про кінескопні екрани?

Забудьте уже за таке поняття як частота. 800Гц.... Стандарт передачі 24,5Гц на зміну кадра... Толку що один і той же кадр буде мінятись 800/24,5=33 рази.. Чи може тевізор сам домалює кадри?

Вчепились в ті Гц. :_07: Я теж дивлюсь футбол по ХД каналі. І на телевізорі 50Гц (там же якась технологія покращення до 100 типу, як у всіх Самсунгах) і ніяких "поддергиваний" нема. На таке потяння як Гц у сучасних телевізорах дивитись не треба. Відішла вже та ера.

якраз Гц у сучасних телевізорах мають дуже важливе значення, а саме в тих, що відтворюють 3D-відео. через це і почали нарощувати цей показник, адже його збільшення позитивно впливає на якість відтворення 3D-контенту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже хреново показує Аверсовські канали

Я взагалі ще не бачив і не чув відгуки користувачів, щоб на LCD або LED телевізорах Аверс нормально показував :)

Да шоб та кончана Воля (Аверс) десь повиїжали з луцька. Це не якість це повне ГАВНО, щей Євроспорти на вихдних повиключали.

Треба якось собі взяти за 200 баків тарілку НТВ+ і буде щастя.

А на рахунок ТВ, то я би небравби за 4000 32 дюйми, за такі гроші можна взяти 42, а навороти ці всі до одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок ТВ, то я би небравби за 4000 32 дюйми, за такі гроші можна взяти 42,

А, перепрошую, з якої відстані дивитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок ТВ, то я би небравби за 4000 32 дюйми, за такі гроші можна взяти 42,

А, перепрошую, з якої відстані дивитися?

Я дивлюся з відстані 2 метри в спальні 32 дюйми. Невідмовився б від 42. І думаю не було б напряжно для зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то LED і LCD очам шкоди не завдають, якщо тільки дивишся сигнал з супутника або HD, але ні як не Аверс! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа - у розмірі пікселя. І в комфортності, а не напряжності.

Ось табличка

DV96R.png

­©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені до вподоби ось цей

Samsung UE-32EH5007

тільки 50 Гц трохи маловато.....

тоді краще бери http://rozetka.com.ua/samsung_ue-32eh6037/p221563/

зрозуміло що 3d їм не потрібно, але щоб було хоч якесь 3D виробники повинні були поставити кращий дисплей та і матрицю не найгіршу, внаслідок чого і звичайна картинка виграє. А по ціні і не така суттєва різниця. Сам бачив в знайомого таку модель, досить непогана картинка.

Я взагалі ще не бачив і не чув відгуки користувачів, щоб на LCD або LED телевізорах Аверс нормально показував

бо так і є то ж аналог :) В мене також дуже паршиво показує аверс на philips, проте FULL HD відео та HDTV супер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради!!!!!Куплю.....відгукнусь....

Може давай разом купим мо дешевше відадуть? Почті гурт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу топікстартеру таку модель телевізора LG 32LS570T взяв собі вчора дуже по хорошій ціні. P.S. Бачив роботу цієї моделі разом з самсунгом модель Samsung UE32E5507VXUA то останій миє ногі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взяв собі LG 32LS345T все сподобалось крім... (аудіо вихода - нема) але як для батьків то він і не потрібний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, хлопці, краще не питати поради, а то з того, що тут написано вибрати практично не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LG 32LS345T тєлік не поганий, 100 герцовий, мінус шо не FULL HD, але з Т2 тюнером, але модель класна, де брав і за скільки якщо не секрет??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно в ельдорадо була на них акція були по 2699, а на рахунок цієї тошиби то 99% шо це китайська зборка, як на мене краще LG російської зборки ніж будь який китаєць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...