Перейти до змісту

Хочу придбати телевізор 32" Порадьте.(ЖК LCD LED)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Це власна видумка, чи порівняльний аналіз гарантійних випадків на території СНД та Євросоюзу?

Це "порівняльний аналіз" десятка тисяч постів на forum.ixbt.com.

Коли брав перший (в 2009-му), в Україні продавалася лише словакія, а росія тільки в росії. Так от з російськими LED-ами (інноваційна технологія на той час) люди массово нарікали на засвіти. Можливо зараз ситуація й помінялась. Не слідкую за розвитком подій.

При покупці другого особливого значення виробнику не надавав, так як брав бюджетник. З виробником вийшло, можна сказати, випадково. Хоча в рівних умовах приорітет Європі.

не ганяйтесь за НЕ російською зборкою. у мене Самсунг словацької зборки. вона його не врятувала від поломки БЖ після 4-х місяців експлуатації. до того ж такий телевізор не обслуговує офіційний СЦ, а магазин.

Погоджуюсь, ганятись не треба, враховуючи, що словакію зараз важко знайти. Щодо поломок БЖ, то в мене ситуація зворотня: під час минулолітньої грози мої ТВ вижили, а в сусіда за стіною москаль "ліг". Хоча, майже впевнений, що це збіг обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у каждого есть свое мнение . по этому поводу . я свое мнение сказал ! а выбор за вами!Andrey RADI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що такого надзвичайного в моделях дорожчих 4000 грн?

Матриця!!!!!!!!!!!!!!!!!+ LED. Картинка наприклад починаючи від моделей Philips 5507/6007 і Samsung 6500і вище і дешевшими моделями за 4000 дуже суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заморочуйтесь з приводу що обрати - LCD LED чи просто LCD - різниця у 4-5 см товщини ролі не грає, інші фактори також не критичні. Роздільну здатність енкрана менше FullHD не варто вже брати, особливо якщо батьки дивитимуться супутникове HDTV або фільми в жирній якості.

Т-2 формат український, закодований, встроєні тюнери не розуміють і не розкодовують, треба брати окремий тюнер (тому краще брати комплект супутникового тв, по грошам те саме, а переваг більше).

Щодо марок - раджу Самсунг, він найбільш універсальний, "гнучкий", розуміє все і вся формати, і вроді сам постачає матриці іншим виробникам (не виключено що найкращі матриці по якості залишає в свої телевізори). З приводу акційних телевізорів наприклад у Фокстроті - така сама вірогідність наступити на граблі як і будь-де. В мене третій рік працює, сертифікований, з гарантією і тп без поломок і претензій. Як варіант покупки - на сайті http://mo.ua/av-foto/televizory/ (Мобілочка) обираєте, замовляєте, а забираєте наприклад на Волі біля "Сонечка", з бескоштовною доставкою і місцевою гарантією, і перевіркою на місці в норм атмосфері а не десь на службі доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, правда до кінця акції 20 хвилин ))) але ціна хороша

Якщо там постійно моніторити то легко натрапити на акцію, вони там часто, може навіть кожен день. Купував таким чином в них радіотелефон - спосіб покупки сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що такого надзвичайного в моделях дорожчих 4000 грн?

Матриця!!!!!!!!!!!!!!!!!+ LED. Картинка наприклад починаючи від моделей Philips 5507/6007 і Samsung 6500і вище і дешевшими моделями за 4000 дуже суттєва.

в мене телевізор дешевше 4000 грн - і LED, і матриця IPS. на якість картинки не скаржусь.

Не заморочуйтесь з приводу що обрати - LCD LED чи просто LCD - різниця у 4-5 см товщини ролі не грає, інші фактори також не критичні.

до чого тут різниця у товщині? є LED телевізори з товстим корпусом. LED позитивно впливає на якість зображення і досить суттєво та і переважна більшість ТВ зараз робляться з використанням цієї технології

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При наявності нормального інтернету, важливою є наявність Smart-TV. А ця штука є в телевізорах десь так від 500 ує, переважно.

Andruha_gpz28, правда до кінця акції 20 хвилин ))) але ціна хороша

Тоді тут. http://www.mobilluck.com.ua/katalog/LCDTV/samsung/samsung-UE32ES5537_VXUA-161174.html

Купував в них не раз, все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі якщо щось дешевше (FULL HD + T2) + cam модуль до T2 за 350 грн, то можна брати одну із вказаних моделей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда до кінця акції 20 хвилин

Очистіть кеш або зайдіть з іншого браузера і будете мати нових 20 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він не буде тягнути закодований сигнал.

Да что вы говорите?:) А Cam модули для чего продают по 340 грн.? Вставляешь в гнездо и смотришь без проблем все цифровые каналы!

тут як попаде - а попадая як зазвичай .........

Це де? Якщо купувати у надійних інтернет-магазинах то все дуже добре з якістю!!! Це ви не страхайте людей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorgame Це не було сказано про деякі інтернет магазини . в них можна купити багато чого цікавого і набагато дешевше. Я наголошую у надійних інтернет-магазинах !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется ми автора етой теми Andrey RADI запутали что он больше и не отписывает . давайте пускай он сам себе выберет , или учится на своих ошибках!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені до вподоби ось цей

Samsung UE-32EH5007

тільки 50 Гц трохи маловато.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво що теж така сама проблема ,як в топікстартера батькам теж треба тєлік до 4000грн. Сьогодні заходив в Ельдорадо то Тошиба точно отбой побачив один (білого кольору) тєлік в нього від матриці пластмаса відстала і її покрутило така враження що це якась підробка або копія х.з. чого виробництва. А по якості зображення сподобався ЛЖ з ІПС матрицею дуже чітке зображення та екран небоїться дотиків. Хтось може має такий тєлік що скажете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 -100 гц не каждый увидет , если не спец на што нуно смотреть!ето не старые тв что можна било сразу увидеть разницу !а гимора больше .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OCA,

Різниця помітна добре. Суть в іншому. От приклад... Буквально за останній місяць троє моїх знайомих просили в мене поради стосовно ТВ. На моє запитання, який бюджет і що для них важливо, відповідають всі в один голос: FullHD, USB-movie і щоб по-дешевше. Я їм пропоную модель, а вони всі про ті 50 Hz. І ніхто ж з них не знає, що ті герци міняють на екрані, але ж, зараза, хочеться їх побільше. І щось мені підказує, що ситуація з топікстартером та ж.

Samsung UE-32EH5007

Це мій другий. Минулого літа заплатив за нього 3030 грн. з доставкою до дверей. Зараз він там 2869 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA , да мне кажется что половина людей , больше половины и не знают разницы . пускай люди зайдут в супермаркет и посмотрят на тв допустим Самсунг 50 гц и 100 гц и скажут мне разницу! FullHD LCDи LED да там между ими есть разница .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заморачиваться особо не нужно! Вот вам простой пример - был у меня телевизор Samsung Full HD 100Gz смотрел по спутнику HD канал футбол, так там из-за быстрой динамики картинка поддергивалась, да и в фильмах тоже! Сейчас у меня Смарт с 800Gz и разница ого-го!!! Так что кому что нужно и для чего. Как говорится - на вкус и цвет... Ну и бюджет тоже не мало-важен и в 4000 все что хочется не впихнешь!

Если 4000 - то тут уже много чего толкового предложили и уже есть с чего выбрать!!!

А если начинаете о частотке говорить и еще о всяких прибамбасах - то увеличивайте бюджет и будет вам пестня!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми говоримо про ЛЕД ЛСД панелі чи про кінескопні екрани?

Забудьте уже за таке поняття як частота. 800Гц.... Стандарт передачі 24,5Гц на зміну кадра... Толку що один і той же кадр буде мінятись 800/24,5=33 рази.. Чи може тевізор сам домалює кадри?

Вчепились в ті Гц. :_07: Я теж дивлюсь футбол по ХД каналі. І на телевізорі 50Гц (там же якась технологія покращення до 100 типу, як у всіх Самсунгах) і ніяких "поддергиваний" нема. На таке потяння як Гц у сучасних телевізорах дивитись не треба. Відішла вже та ера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...