Перейти до змісту

продукти харчування сільского виробництва


PPArhangel

прордукти харчування сільского виробництва  

33 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Добрий день форумчани.

Цікавить мене таке питання: чі хотіли б ви шоб продукти харчування сільского виробництва доставляли вам прямо до дому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу: желательно утром и бесплатно...:)

п.с. Была уже на форуме такая тема, поищи, прочтешь там много занимательного, не нужно будет все "перетирать" заново...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу доставляти з села ( картоплю буряк моркву капусту молоко яйця курей індиків і т д ) за ринковою ціною, і мене цікавить скількі людей захгоче скористуватись такою послугую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий день форумчани.

Цікавить мене таке питання: чі хотіли б ви шоб продукти харчування сільского виробництва доставляли вам прямо до дому?

Чекаю відповідь в приват 15 днів...

Чи "пропало всьо"?©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картоплю, цибулю, моркву, буряк теж би брала часто невеликими партіями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь що довго не відписував. На даний момент можу доставити (картоплю по 2грн/кг від 5 кілограм; буряк 2.50грн/кг від 1кг та інші продукти на замовлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б із задоволенням замовляла б яйця, молоко, м"ясо, картоплю. Проте не по 2грн/кг. Буквально 2 тижні тому ми замовили з доставкою 40кг картоплі по 1грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...