Перейти до змісту

Викладаємо свої відео з рибалки


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

а в мене пише - вставка вимкнена за запитом, а на ютуб я іти не хочу.

А ти думав він похвалитися хоче?! ;) ні, він заробляє! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за звичай на точці стоїш сам, - тобто знімати та ловити не получиться, тим паче крупних особів, Якщо і колеги є збоку, - будуть помагати виважувати та діставати, а не вести зйомку як твоя рибка зійде з гачка:), - звідси висновок, більшіть таких зйомок або з водойм на яких така риба є за звичай, або ви приїхали спеціально пофільмувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за звичай на точці стоїш сам, - тобто знімати та ловити не получиться, тим паче крупних особів, Якщо і колеги є збоку, - будуть помагати виважувати та діставати, а не вести зйомку як твоя рибка зійде з гачка :), - звідси висновок, більшіть таких зйомок або з водойм на яких така риба є за звичай, або ви приїхали спеціально пофільмувати

не в моєму випадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за звичай на точці стоїш сам, - тобто знімати та ловити не получиться, тим паче крупних особів, Якщо і колеги є збоку, - будуть помагати виважувати та діставати, а не вести зйомку як твоя рибка зійде з гачка :), - звідси висновок, більшіть таких зйомок або з водойм на яких така риба є за звичай, або ви приїхали спеціально пофільмувати

Це мова просто "делетанта - Patrick " а не рибака!!! Якщо не вмієш ловити таку рибу, то не потрібно молоти всяких дурниць! А на відео знімається для того щоб потім подивитися, згадати, і ще раз насолодитися тим моментом виважування рибини і самим процесом ловлі! А викладені відео в даній темі, це така сама тема як і "Трахфеї"!!! Хочеш викладай свої відео хочеш ні, або хочеш дивись хочеш ні, ніхто не заставляє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А викладені відео в даній темі, це така сама тема як і "Трахфеї"!!! Хочеш викладай свої відео хочеш ні, або хочеш дивись хочеш ні, ніхто не заставляє!

так ТС же ш не викладє ;) Він перенаправляє на Ютуб ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так яка різниця! Якщо це так принципово, то ніхто ж не заставляє дивитися! Кому цікаво то й так подивиться. Саме головне що відео свої, а не чиїсь з ютуба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця?

Якщо б я захтів безкорисно показати свої картини, щоб якнайбільше людей відчули разом зі мною мою радість, - я б виставив їх для безкоштовного перегляду там, де людям зручно, де вони ходять весь час, а не направляв би глядачів в платну картинну галерею ;) (хай навіть для них безплатну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця?

Якщо б я захтів безкорисно показати свої картини, щоб якнайбільше людей відчули разом зі мною мою радість, - я б виставив їх для безкоштовного перегляду там, де людям зручно, де вони ходять весь час, а не направляв би глядачів в платну картинну галерею ;) (хай навіть для них безплатну)

Хто вам казав що ютуб платить за перегляди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...