Перейти до змісту

Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага... саночки з котлом і мішком каші.. по Арабатці..я вже це бачу.))))

А якщо серйозно.. то велком. Тільки покришки варто тобі на гібрид ширші поствити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить велосумка?

В мене наприклад велосумка 50 літрів і в мене ще рюкзак на плечах.. в якому везу саме необхідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9. Котя

10. Сісер

Ці учавсникт ще не визначились остаточно..

Визначились, не їдемо ((( .

Щасливої вам всім дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет АВЛ'овского котелка – это шутка, конечно. едва ли его получится взгромоздить на "бондарёвку" или газовую горелку, а жечь костёр для приготовления еды нерационально. imho, тот котелок, который мы брали в прошлый раз, просто идеальный. а поискать стоит такой, который с минимальным зазором войдёт внутрь "основного" котла, что весьма упростит перевозку, как целиком, так и по отдельности, если вдруг потребуется. "матрёшка" :smile3:

пришла в голову еще одна интересная мысль. раз уж первые два дня будет именно Арабатка, где ничего кроме травы не растёт, imho, имеет смысл прихватить с собой запас качественного топлива для "бондарёвки", например несколько прессованных "поленьев" для камина. они раза в полтора эффективнее обычных дров, занимают меньше места, правда чуть больше весят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що вони підійдуть.. бо смолянисті.. і може прийти п...ц, як бондарьовці.. так і юнгам які будуть дернти того котла.. і пічку.))))

Добре себе зарекомендував паркет-неліквід.. + обрізки... порізані на відподну довжину для пічки.

Це не проблема, в мене ще з того року лишились запаси.. (які вже кілька разів виручали нас взимку) + я домовився з одним столярним цехом.. в якому ми зможемо набрати обрізків, я підготую їх, розфасую і видам кожному в баул пакуночок.

Заодно спробуємо, як буде працювати бондарьовка на сухій степовій траві... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю горелку,це так на всяк випадок) я краще балон з газом буду возити ніж дрова, тим паче в планах рюкзак не брати,тіки велосумка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди ти дінешся?)))))

Дрова це голосно сказано... до 500 грам пакуночок сухих полінячок довжиною 10-12 см.)))

Якого маєш пальника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KO3AKCIPKO, небольшой рюкзак взять стоит. или хотя бы какую-то сумку на руль или раму. ты будешь в нём держать мелочи типа кошелька-телефона-баффа-камеры, за которыми напряжно лазить в велобаул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру маленьку нарамну сумочку.. для всякої маленької трахамудії, беру підрамну сумку-трикутник.. для латок, ключів, камер... і тд, беру рюкзак на спину.. для дощовика/вітровки, газовго обладнання (чайку соснути старити перепочити) .. В баул не лізу від стоянки до стоянки.. бол розвязувати цю шнягу стягнуту еспантерами.. через цукерку чи викрутку не маю ніякого бажання.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за дрова прийнято,сумочку шукаю хочу купити,правда не визначився ше яку. п.с. за пальник

дома буду гляну чи фоткну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, если так уж не хочешь возить с собой что-то на спине, посмотри в сторону большой подрамной сумки - она на твой гибрид отлично встанет (но при боковом ветре это просто писнец - проверено :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боковий вітер нівелюється кількома булижниками в баул.))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось горелка яка в мене http://www.x-zone.co...ners/mimer.html

Без пєзи.. тухне при вітрові тре закривати, провірено

Прийнято, ок пальник. Вітрозахист є я беру з собою.. Ще можна зробити вітрозахист з каремату, дуже дієвий спосіб, особливо на рівнині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я беру свою 3+1. надо будет только дугу починить – лопнула при ночёвке на крыше :smile3: но мне Plum подсказал, что в Альпинисте продаются запасные дуги, так что проблемы не вижу. её вес ~3.8 кило, но учитывая огромный предбанник, это очень неплохо. те палатки, что легче на 20% уже дороже в три раза :dont:

ну и проветрить её надо хорошенько :smile3:

подумай лучше на чём ты будешь спать. всё-таки не на день поход, комфорт – совсем не второстепенное дело. у меня, например, в первый же день сдохла надувная подушка, которую купил уже по дороге на вокзал в Миклухо-маклае и не проверил. в результате маялся тем, что спал на тряпках. матрасик либо надувной, как у Тани (дороже), либо из пены (дешевле). каремат за 50-60 гривен не бери - тяжелый, громоздкий и холодный. спать на нём тоже та ещё йога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дані речі брат має привезти на днях разом із спальником і сумкою. планую докупить ось таке ще http://www.aliexpress.com/item/4-in-1-Bicycle-bags-bike-cycling-bag-New-style-Bicycle-packet/700726063.html?s=p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...