Перейти до змісту

Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Сегодня — выпускной в Волчьем гроте, а завтра — домой… :)

Був там теж на днях, правда наскоком, автомобілем, пішком, і..... бігом, щоб максимум побачити за короткий час..... Але подорож на байку - це мрія.... Завидую. Щасливої дороги до дому...............................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

І я вдома.. хаваю борщик.. дивлюсь фотки, по карті згадую маршрут...

Офігенно покатались... пройшли весь Керченський півострів по береговій лінії.. навіть побували там де не планували..

УРААААААААААААААААААААААА !!!

Сумарно 635 км кайфу.)

Трохи кололись, міняли спиці, кріплення багажників, нарізали різби в шатунах, рівняли півні, міняли тросики і рубашки, молились щоб гума довезла останніх 150 км.)))))

Пили вино, купались, тряслись по Арабатці. шукали воду, носились під 55 з гірок, боролись з комарами, знову пили вино.)))))))

Докладніше згодом.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

да что-то фотошоп глючит, не получается в гараже Азовское море нарисовать :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні учасники походу!!!

треба доробити недомальоване!)))

давайте десь на тому тижні зберемось, освіжим спогади)

можливо, вівторок..? після 18)

до речі, фоток я теж не бачила то :0165:

:0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Teo, это... офигенно!!!

Дякую!

Почав і мав домонтувати відео ще в перший тиждень після походу, але основна програма де це робив, Pinnacle 16,видавала мені дуже незрозумілі речі, які ніякою логікою не пояснити, нерви не хотів портити - відкидав на майбутнє, і так кілька разів. Зараз набрався сил, змонтував. Ідей було багато, нереалізував, буду переходити на професійніший софт.

Далі буде краще з новими походами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео посміхнуло)

невже таке було..)))

шкода, що немає фотки, як Тео з тортом вискакував на бровку))))))

і ..Драгер!!!ще раз дякуємо за теплий прийом і за 0,5 банки дорослого напою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

"У ці дні морська авіація Чорноморського флоту РФ проводить навчально-бойові польоти з пуском реактивних снарядів на полігоні Опук, Керчинський півострів. Для забезпечення польотів задіяні всі аеродроми морської авіації, які наразі експлуатуються Чорноморським флотом Росії".

Памятаєте, як на Опуці виїхали прямо на КПП москальської в/ч з аквафрешем на воротах...

Сука... Смерть ворогам і 'забвение' зрадникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...