Перейти до змісту

Де можна здійснити ремонт велосипеда ?


Рекомендовані повідомлення

Мені нема різниці хто !лиш цікавить ціна ! Просто привезли з Німеччини велосипед і його треба підкрутити і тому подібне ... Думаю навіть заміна деталей бо вилка трохи хитається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене теж цікавить: налаштувати точність перемикання передач (Shimano Acera), можливо замінити троси, яка ціна приблизно на таку послугу може бути? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Глушець, Пасаж навпроти зупинки "Центральний ринок". Там є стрілочка "Велосервіс". Або зайдіть на "Велозону" (там же) - там підскажуть :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен велосипедист знає, за послугами по ремонту і налагодженню байка звертатись на велозону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напомню, что "велозон" в Луцке две и в случае каких-то совсем уж неотложных проблем, можно обращаться и на Московскую тоже, тем более они работают до семи. а ближе к весне и Юра Тимцо выйдет из спячки – это на Ивана Франка, сразу за хлебзаводом. так что мастерских в Луцке немало на самом деле – было бы желание чиниться :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Московской работа до 6. И Механик сейчас там не каждый день есть. А летом до пол восьмого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

напомню, что "велозон" в Луцке две и в случае каких-то совсем уж неотложных проблем, можно обращаться и на Московскую тоже, тем более они работают до семи. а ближе к весне и Юра Тимцо выйдет из спячки – это на Ивана Франка, сразу за хлебзаводом. так что мастерских в Луцке немало на самом деле – было бы желание чиниться :smile3:

Поділіться телефоном до Юри, якщо він ще займається ремонтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться телефоном до Юри, якщо він ще займається ремонтом.

050 1544770

067 7420549

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...